MLB پیش نویس تحت تاثیر مالی قابل توجهی مانورهای رندانه با اکثر بازیکنان انتخاب شده در دور سوم و فراتر از آن موافقت خود را برای پاداش تحت اسلات ارزش

با MLB پیش نویس به صورت مختصر در این سال با توجه به کروناویروس همه گیر وجود دارد قابل توجه مالی مانورهای رندانه رخ داده است که در دومین روز از پیش نویس — مانورهای رندانه بود که در بازیکنان به نفع.

“آغاز دور سه پیش نویس رفت و تقریبا به طور کامل تحت اسلات ارزش” یک لیگ عامل گفت. “اگر شما می خواستم به پیش نویس پس از چند دور شما تا به حال برای رفتن زیر (اسلات ارزش) با وضوح برخی از موارد استثنا.”

در یک اقدام بی سابقه سال برای بازی بیس بال, روند بود که به این بازی خودی به خصوص با توجه به MLB حکومت که undrafted بازیکنان نمی توانند بیش از $20,000 امضای جایزه در سال 2020 یا 2021. فقط با پنج دور به جای آن از حد معمول 40 در قبل از پیش نویس مذاکرات که $20,000 کلاه به دبیرستان و کالج بازیکنان انگیزه به توافق برسند به ثبت نام در کمتر از چاک دار ارزش خود را انتخاب کنید.

“وجود دارد کودکان و نوجوانان وجود دارد که برای امضا $40,000 یا بنابراین در دور سوم” عامل گفت: با توجه به گسترده اختلاف بین که پاداش و $689,300 میانگین شکاف ارزش و دور سوم انتخاب این سال است. “حتی اگر شما یک کاربر در یک سال که در آن شما خواهد بدست نیم میلیون دلار آنهایی که خوب رو فقط در حدود نیمی از آن, اگر شما رو گرفته.”

خبر خوب برای بازیکنان مثل آرکانزاس گیر و میراث فارغ التحصیل کیسی Opitz که نمی شنیدن نام خود را به عنوان پیش نویس واجد شرایط کالج juniors — یک سال زن و بالاتر اهرم در امضای جایزه مذاکرات است — آنها می توانند با بازگشت به دانشگاه و تکرار خود را در فصل ورزشی واجد شرایط در هر NCAA حاکم در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

سال آینده را پیش نویس می تواند به عنوان کوتاه که 20 دور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de