میچ مک کانل می گوید همه طرف “بسیار نزدیک” در بسته نجات شکوه $1T

واشنگتن — بالا-سطح مذاکرات بین کنگره و کاخ سفید تحت فشار قرار دادند به سمت قطعنامه اواخر روز شنبه در یک بالن $1 تریلیون دلار به علاوه بسته نجات اقتصادی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست یک معامله به ثابت یک ملت توقیف توسط coronavirus بیماری همه گیر.

با یک جمعیت در لبه و بازارهای مالی teetering همه طرف نشان داد یک معامله در دسترس است. در مسئله این است که چگونه بهترین برای حفظ حقوق جریان برای میلیون ها نفر از کارگران به طور ناگهانی کنار بحران است.

مذاکرات نیز تنگ بر یک به اصطلاح طرح مارشال برای بیمارستان ها و همچنین صنعت وام به شرکت های هواپیمایی و دیگران همه اما مبتنی توسط ویروس شیوع ملی و خاموش کردن. بعد از جنگ جهانی دوم مارشال طرح کمک به بازسازی اروپای غربی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد اواخر روز شنبه همه طرف بودند “بسیار نزدیک” به یک دو حزبی قطعنامه.

مک کانل دستور کمیته رؤسای برای جمع آوری پیش نویس قانون. مقامات قرار دادن برچسب قیمت در حدود $1.4 تریلیون و گفت که با اقدامات دیگر از فدرال رزرو می تواند پمپ 2 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده.

“ما در حال آماده کردن خود برای ارائه کمک های قابل توجهی است که آمریکایی ها باید با سرعت است که این بحران خواسته های” مک کانل گفت.

مذاکرات از سر گرفته خواهد شد صبح روز یکشنبه هنگامی که بالای چهار رهبران کنگره از هر دو طرف مجموعه به مشورت بخش خصوصی در کنگره آمریکا با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به امید ایجاد یک توافق نهایی.

سخنگوی اوباما و رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: “هنوز یک توافق است.” سخنگوی جاستین گودمن گفت: دموکرات ها نگاه به جلو به خواندن پیش نویس و مذاکرات بیشتر.

“همه کار سخت و آنها می خواهند برای رسیدن به یک راه حل که راه حل مناسب من فکر می کنم ما بسیار نزدیک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه جلسه قابل توجه اعتماد به نفس تون در مورد این کشور توانایی شکست دادن این بیماری همه گیر به زودی.

در کاپیتول هیل سنا تشکیل نادر آخر هفته جلسه به عنوان مذاکره کنندگان شتافت و به تکمیل بسته است. سنا هدف این است که برای نگه اولیه رای جمعه و پیروزی در سنا تصویب در روز دوشنبه.

ضرورت عمل به نصب است به عنوان مدعیان موشک وار رفتن کسب و کار شاتر و بازارهای مالی در حال تنظیم دوباره باز دوشنبه مشتاق نشانه هایی است که واشنگتن می تواند نرم کردن ضربه از بحران بهداشت و درمان و چه کارشناسان می گویند یک بلندی رکود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی در آنجا ماند و از جزئیات اما روز شنبه گفت که او خواهد بود لابی رهبری مذاکره کنندگان.

روی یک موضوع تهمت به نظر می رسد موافقت با دموکرات واشنگتن تلاش می کند به هدایت روشنی از لحاظ سیاسی سمی کمک مالی از آخرین بحران اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیان روشن میلی برای هر صنعت از جمله شرکت های هواپیمایی که با استفاده از کمک های فدرال به خرید آن سهام خود در تلاش برای افزایش سود. ممنوعیت فروش سهام-پشت یکی از دموکرات ها’ top اولویت های کسب و کار در حال ظهور بسته است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مقامات کاخ سفید در برابر کنگره آمریکا برای دومین روز بدون توقف مذاکرات است. اما هیچ اعلام شد.

مجلس نانسی پلوسی است که در مذاکرات با Mnuchin بازگشت به واشنگتن در روز شنبه و برنامه ریزی شده بود برای پیوستن به روز یکشنبه نشست.

مذاکرات متمرکز بر ارائه مستقیم کمک به آمریکایی ها با یک بار چک 1200 $و همچنین مداوم حقوق و دستمزد پشتیبانی و افزایش مزایای بیکاری برای تازه کار.

مذاکرات نیز با تمرکز بر وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع blindsided با بحران و همچنین ممکن است کمک به آمریکا و میلیاردها دلار برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از وقوع.

در حال ظهور بسته های ایجاد شده در ایران پیشنهاد اما دموکرات ها فشار برای اضافه کردن فایرفاکس از جمله امنیت غذایی کمک وام کسب و کار کوچک و دیگر اقدامات برای کارگران است.

“ما در حال ساخت بسیار خوب پیشرفت” شومر گفت: اواخر روز شنبه. “ما قصد داریم به ادامه کار هر چند شب است.”

در شنبه تهمت باز روزانه ویروس توجیهی با یک تماس رول از دولت خود موفقیت یک هفته-در-نقد و بررسی به منظور مقابله با نقد است که کاخ سفید در حال حرکت بود بیش از حد به آرامی برای مبارزه با بحران.

رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند در برابر اتهامات که او تنبل به عمل برای ترس از ناراحت کننده چین هر چند او گفته مشاوران ماه گذشته که او می خواست به دور پکن با انتقاد خود را مخفی دست زدن به اولیه شیوع.

تهمت نیست از دست دادن خلق و خوی خود را به عنوان او را در روز قبل از. اما مخلوط مبهم پیام هنوز اداره جلسه.

برای مثال به عنوان بیمارستان های سراسر کشور گزارش وخیم کمبود منابع برای مراقبت از یک انتظار افزایش بیماران مبتلا به معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت تکمیل یک و نیم میلیارد دلار سفارش برای ماسک. اما هیچ یک از مقامات دولتی در این جلسه می تواند نشان می دهد که ماسک را در رسیدن به تجهیزات پزشکی, یک لحظه از سردرگمی است که باعث تهمت به رشد مشخصه نا امید.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص سعی در بیش از وعده اثربخشی و یا با سرعت از دارو است که احتمالا می تواند مورد استفاده برای درمان این ویروس. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود خارج شد جلسه اتاق Fauci پاسخ یک سوال در مورد تهمت را صدای جیر جیر در مورد مواد مخدر گفت: “من کاملا مطمئن شوید که چه رئیس جمهور با اشاره به.”

تهمت هم پاشیدند سردرگمی در مورد استفاده خود را از دفاع تولید عمل می کنند به نیروی آمریکایی کسب و کار برای تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی گفت: در حالی که او استناد قانون در این هفته او هنوز نیاز به استفاده از آن وادار کسب و کار به بسیج با وجود تلفظ کمبود عرضه است.

پنس اعلام کرد که از فراوانی از احتیاط او و همسرش کارن خواهد بود برای آزمایش این ویروس پس از یک عضو معاون رئیس جمهور, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت است. نتیجه برای هر دو منفی بود پنس دبیر مطبوعاتی کتی میلر توییتی شنبه شب.

پنس گفته بود کارمند که آیا تماس نزدیک با هر دو رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور به خوبی انجام شد.

ظهور نجات طرح از کنگره خواهد بود قابل توجه مداخله در هزینه زیادی که گردد با سرعت نهان از 2008-09 بحران مالی و رکود اقتصادی است.

آن را می سازد در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کنگره به “بزرگ است.”

یک عنصر مرکزی در حال حاضر 350 $میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد. شرکت با 500 یا کمتر کارکنان می تواند به آن ضربه بزنید تا به 10 میلیون دلار در ماه رجب وام کسب و کار کوچک برای حفظ حقوق روان است.

که در بالای یک پیشنهاد برای یک بار چک به همه آمریکایی ها 1200 $در هر فرد $2,400 برای ارتباط قطع در درآمد بالاتر است.

دموکرات ها در حال هل دادن برای افزایش واجد شرایط برای بیمه بیکاری برای کسانی که شغل به سادگی ناپدید هستند.

برای صنعت اولیه ایران برنامه به نام برای $208 میلیارد دلار وام به شرکت های هواپیمایی و صنایع دیگر که باید بازپرداخت شود.

مذاکره کنندگان هنوز چکش که آیا وجود خواهد داشت پول به آمریکا که فرمانداران باید درخواست میلیاردها دلار و همچنین چقدر خواهد بود رفتن به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان وقوع بود صدمه زدن به کسب و کار خانواده او از هتل ها و باشگاه های کشور اما گفت: “نمی دانم که آیا کسب و کار خود خواهد بود یکی از بسیاری از به دنبال کمک به دولت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

Bev بانک ها کمک کرده است. آسوشیتد پرس نویسندگان مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar آلن فرهم و Padmananda راما کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im