میسوری میانه معلم مدرسه ابتدایی می فرستد الگوی رفتاری نژادپرستانه به همکلاسی


Illustration for article titled Missouri Middle Schooler Sends Racist Meme to Classmates

عکس: شاتر

هر هفته من حفظ امید که شاید این خواهد بود که من لازم نیست به بحث در مورد کودکان و نوجوانان سطل زباله. آن را فقط دوشنبه و در حال حاضر این ain’t هفته

با توجه به KMOV, دانش آموزان در Hixson مدرسه در وبستر گرووز میسوری ارسال یک الگوی رفتاری نژادپرستانه به دو همکلاسی. این الگوی رفتاری نشان داد یک تصویر یک مرد سفید پاشش یک فرزند با شلنگ و تا به حال عبارت “برو یک n****r در جایی دیگر.” هنگامی که پدر و مادر از کودکان پیدا کردن آنها هشدار مدیر مدرسه و سرپرست. در حالی که آنها همدلانه به وضعیت پدر و مادر بر این باورند که این منطقه باید در مرحله رسیدگی به این وضعیت است. این منطقه تا کنون تنها با صدور بیانیه ای که گفت:

پس از یادگیری از آنچه که تا به حال بنا به گزارش ها اتفاق افتاده است, مدرسه مدیران بلافاصله. شما می توانید مطمئن باشید که این نوع رفتار در هیچ جایی در مدارس ما و تحمل نخواهد شد. ما ارزش زیادی در همدلی و احترام در محیط یادگیری و منطقه سیاست در جایی که مجموعه ای از انتظارات بالا برای دانش آموزان است.”

تبلیغات

این مدرسه نشده است گفت: اگر هر اقدام انضباطی در نظر گرفته شده که این امر نقض قوانین حفظ حریم خصوصی.

این مردمی است که چرا والدین باید بسیار بیشتر مراقب باشند در مورد آنچه که بچه های خود را به معرض آنلاین. در حالی که این امکان وجود دارد که پدر و مادر این کودکان نگهداری برخی از منفور اعتقادات آن را نیز کاملا احتمال دارد که کودکان تصادفا این الگوهای رفتاری خود را دارند. سفید ملی, راهکار برای فریب تاثیرپذیر جوانان با memes, نرم-نا مشخص این ایده که آنها به نحوی بهتر از هر گروه نژادی از آنجا که آنها می توانید کشمش در همه چیز. من امیدوارم که مراحل گرفته شده است به مطمئن شوید که این بچه ها فقط تشکرها و نه در حال رادیکالیزه.

آه. من به یاد داشته باشید زمانی که ما فکر می اینترنت بود تا همه چیز بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im