می سی سی پی طول می کشد گام به سوی حذف شورشی تصویر از پرچم

تماشاگران در می سی سی پی در کنگره شکست را به شادی و کف شنبه به قانونگذاران در زمان یک گام بزرگ به سوی پاک کردن مؤتلفه نبرد نشان از پرچم نمادی است که تحت تشدید انتقاد در هفته های اخیر در میان سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

“چشم دولت و ملت و در واقع جهان هستند در این خانه” جمهوریخواه در کنگره Jason سفید گفت: از همکاران خود را.

در انتهای دیگر از کنگره آمریکا به مردم ایران ، Briggs Hopson اعلام کرد: “امروز شما — می سی سی پی — یک تاریخ با سرنوشت.”

می سی سی پی است که آخرین پرچم دولت با مؤتلفه نبرد آرم — یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید. بسیاری از این علامت به عنوان نژادپرست و پرچم بوده است تفرقه برای نسل در یک دولت با 38 درصد جمعیت سیاه.

کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: شنبه برای اولین بار است که او را ثبت نام یک لایحه برای تغییر پرچم اگر جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری می فرستد و او را به یکی. او قبلا گفته او نمی خواهد حق وتو از یک موضع انفعالی.

“این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن” ریوز گفت.

در روز شنبه مجلس نمایندگان و سنا رای دادند بیش از این مورد نیاز به دو سوم اکثریت را به حالت تعلیق در مهلت قانونی و فایل یک لایحه برای تغییر پرچم. که اجازه می دهد بحث در لایحه به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه.

شنبه رای بود و این آزمون بزرگ هر چند به دلیل حاشیه. تنها یک اکثریت ساده مورد نیاز است به تصویب یک لایحه است.

“من هرگز فکر کرده اند که من می بینم پرچم را در طول عمر من گفت:” دموکرات ایالت باربارا Blackmon کانتون که آفریقایی آمریکایی.

یک لایحه را پاک کردن زمان می سی سی پی پرچم دولت از قانون است. یک کمیسیون طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نبرد آرم اما باید عبارت “به خدا ایمان داریم.” طراحی جدید قرار داده خواهد شد در انتخابات نوامبر. 3. اگر اکثریت رای گیری که روز قبول طراحی جدید آن را تبدیل به پرچم. اگر اکثریت آن را رد کمیسیون طراحی پرچم جدید با استفاده از همان دستورالعمل.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از افرادی که … بر این باورند که این پرچم نماد جنوبی ما غرور و میراث فرهنگی گفت:” حزب جمهوریخواه speaker pro tempore از خانه. “اما برای بسیاری از مردم در سراسر کشور و جهان آنها را ببینید که پرچم و فکر می کنم که آن را برای نفرت و ظلم و ستم.”

جمهوری خواه در کنگره Chris Brown از Nettleton به نظر می رسد در یک سال 2016 تجمع در خارج از دولت و کنگره برای افرادی که می خواهید به نگه داشتن مؤتلفه آرم بر روی پرچم. او گفت: زمان پرچم و یک پیشنهاد جدید طراحی باید هر دو در انتخابات.

“من فکر نمی کنم ما می تواند حرکت رو به جلو هم اگر ما می گویند” شما می توانید هر گونه پرچم شما می خواهید به جز … این یکی,'” براون گفت. “اگر ما را در این زمان پرچم در انتخابات با طراحی خوب مردم از می سی سی پی خواهد آن را تغییر دهید. … اجازه دهید خود را سرقت شادی است.”

سفید supremacists در مجلس مجموعه ای از پرچم طراحی و در سال 1894 در واکنش به این قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

می سی سی پی دیوان عالی کشور حکم در سال 2000 که پرچم فاقد جایگاه رسمی. دولت قوانین به روز شده در سال 1906 و در بخش برخورد با پرچم بودند انجام نشده رو به جلو است. قانونگذاران مجموعه یک پرچم در انتخابات در سال 2001 و رای دهندگان نگه داشته شورشی با مضمون طراحی شده است.

دولت دموکراتیک تشکر. اد Blackmon کانتون — شوهر از سن. باربارا Blackmon — گفت: نیروهایی که تهدیدات علیه او و دیگران که خدمت در طراحی پرچم کمیسیون در سال 2000. اد Blackmon گفت: می سی سی پی, نیاز به یک طراحی بدون مؤتلفه طراحی پس از او فرزندان و نوه ها ایستاده می تواند در توجه زمانی که آنها آن را ببینید.

“ما همه افتخار می کنم که پرچم من, هم,'” Blackmon گفت.

همه از دولت در دانشگاه ها و شهرهای مختلف و استان ها را متوقف کرده اند و پرواز آن به دلیل مؤتلفه نماد است.

کسب و کار تاثیر گذار مذهبی, آموزش و پرورش و ورزش گروه تماس در می سی سی پی برای رها کردن مؤتلفه نماد است.

با مردم و در برابر جریان پرچم پر کنگره در روز شنبه.

کارن هولت از ادواردز می سی سی پی بود با چند نفر درخواست قانونگذاران به اتخاذ یک بنر جدید با ماگنولیا است که هر دو درخت دولت و دولت های گل. او گفت: این امر نشان دهنده “لذت بودن یک شهروند ایالات متحده آمریکا” بر خلاف زمان پرچم.

“ما نمی خواهیم هر چیزی که پرواز بیش از آنها طغیان اعتلای خود که بغل بر روی یک کشنده گذشته” هولت گفت.

دن Hartness از Ellisville, می سی سی پی رفت و خارج از کنگره حمل یک قطب است که با پرچم آمریکا و جاری می سی سی پی پرچم. او گفت: پرچم دولت می پردازد ادای احترام به کسانی که مبارزه در جنگ داخلی.

“بودن یک جانباز که برای من مهم است که شما به یاد داشته باشید این بچه ها که مبارزه در نبرد آیا آنها در سمت راست یا طرف اشتباه” Hartness گفت.