می سی سی پی امور خارجه بازیکن فوتبال اعلام کرد او انتقال روز پس از مربی پست های سایت با یک طناب دار


Mississippi State University coach Mike Leach.

Mississippi State University مربی مایک صافی.
عکس: Rogelio V. Solis (عکس از آسوشیتدپرس)

دو روز پس از می سی سی پی امور خارجه مربی تیم فوتبال مایک صافی نوشته شده در الگوی رفتاری توهین آمیز از یک زن مسن بافندگی طناب دار دفاعی مقابله با Fabien Lovett اعلام کرد در یک صدای جیر جیر است که او خواهد بود انتقال از دانشگاه, آمریکا, امروز گزارش.

تبلیغات

صافی‘s tweet—که زیر نویس “پس از 2 هفته قرنطینه با همسرش گرترود تصمیم گرفت به او گره یک شال گردن..”—از آنجا حذف شده است پس از یک سری از شکایت از دانشگاه بازیکنان و اساتید.

Illustration for article titled Mississippi State Football Player Announces Hes Transferring Days After Coach Posts Tweet With a Noose

تصویر: توییتر

هر چند Lovett نگفت او تصمیم گرفت در پاسخ به مربی توهین آمیز مماین اشتباه دوم تا به حال در پاسخ به مربی اصلی جیر با “تکواندو” ایالات متحده آمریکا امروز ،

MSU-استاديار Margaret A. Hagerman همچنین در پاسخ به صدای جیر جیر با گفتن این که “لینچ ‘جوک’ فوق العاده توهین آمیز در هر نقطه…به خصوص در می سی سی پی.” نیازی به گفتن نیست, می سی سی پی دارای یک سابقه طولانی با لحاظ نژادی با انگیزه نفرت از جنایات. با 79 درصد از lynchings بین 1882-1968 رخ داده در جنوب می سی سی پی حاکم بود عالی با کمترین تعداد lynchings در آن دوره است.

تبلیغات

صافی عذرخواهی برای این پست روز بعد در یکی دیگر از صدای جیر جیر:

تبلیغات

ایالات متحده آمریکا امروز یادداشت که لیچ جدید نیست به جنجال. در واقع این دومین بار است که در past دو ماه است که این مربی فوتبال به اشتراک گذاشته است بحث توییتهایی. در February, صافی ارسال شده—پس از آن حذف شده—یک سری از توییت انتقادی از ایالت یوتا,میت رامنی تنها جمهوری خواه که رای به حذف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در طول استیضاح محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de