می سی سی پی دولتی اعلام مارس ‘مؤتلفه ماه میراث’ به عنوان جهانی همه گیر ماهواره


Illustration for article titled Mississippi Gov. Declares April ‘Confederate Heritage Month’ as Global Pandemic Rages On

عکس: براندون شوید (گتی ایماژ)

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به تازگی دریافت انتقادات خود را برای دست زدن به coronavirus بحران پس در ابتدا حاضر به تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری در دولت یک تصمیم او معکوس یک روز بعد.

تبلیغات

در حال حاضر به عنوان جهان همچنان به رنج می برند تحت جهانی همه گیر ریوز کار کرده است واقعا سخت… اعلام “مؤتلفه ماه میراث.”

این هافارسال گزارش که دو روز پس از او در نهایت با صدور ایالت “پناهگاه در محل” سفارش که شامل بستن از غیر ضروری کسب و کار ریوز تصمیم به گرفتن زمان به طور رسمی اعلام مارس به عنوان ماه به افتخار سربازان که مبارزه برای کنفدراسیون در طول جنگ داخلی.

“مارس ماه هنگامی که در سال 1861 به آغاز جنگ های داخلی آمریکا بین کنفدراسیون و اتحادیه ارتش گزارش بزرگترین و مرگبارترین جنگ تا کنون مبارزه در خاک آمریکا و در حالی که دولت قانون اعلام آخرین جمعه از ماه آوریل به عنوان مؤتلفه روز یادبود حقوقی تعطیلات به افتخار کسانی که خدمت در کنفدراسیون” را اعلام می خواند.

با توجه به جکسون, Free Press, ریوز دارای سابقه با pro-Confederate سازمان.

در ماه ژوئیه سال 2013 پس از آن-سرهنگ رژیم صهیونیستی است. ریوز صحبت کرد و در اين مراسم ملی در ویکسبرگ. با مؤتلفه پرچم پشت سر او و تزئینی ترتیبات پنبه در هر دو طرف ریوز “تبریک SCV برای نگه داشتن تاریخچه زنده برای جوانان ما” یک SCV وبلاگ نویس بعد به یاد می آورد. دیگر سخنرانان در این مراسم در دفاع از مؤتلفه “علت” توزیع مجدد به شدت نژادپرستانه slaveholders به عنوان قهرمانان و حتی در مقایسه با “یانکی ها” به “نازی ها.”

تبلیغات

HuffPost گزارش سال گذشته که ریوز عضو Kappa Alpha سفارش در Millsaps کالج در جکسون را از دست ندهید. برادری است منادی ژنرال رابرت E. Lee به عنوان یک رهبر معنوی و آن شناخته شده است Confederate نمایش می دهد که باید آنها را در تقابل با دانش آموزان سیاه پوست در محوطه دانشگاه.

در سال 2016 سابق می سی سی پی رژیم صهیونیستی. فیل برایانت امضا مشابه اعلام خواهم ریوز ” که نوشته شده بود در سایت های فرزندان جانبازان مؤتلفه یک گروه برایانت شده است باز عضو برای برخی از زمان.

تبلیغات

تفاوت بین این دو اعلامیه نهفته در زبان است. برایانت اعلام آغاز می شود “مارس ماه هنگامی که مؤتلفه متحده آغاز شد و به پایان رسید و چهار سال مبارزه“در حالی که ریوز’ به سادگی اذعان هنگامی که جنگ شروع شد بدون هیچ گونه خاص ذکر است به عنوان به که در آن آغاز شده.

“به ما افتخار همه کسانی که جانشان را از دست دادند در این جنگ مهم است که برای همه آمریکایی ها به منعکس کننده بر ملت ما گذشته و به دست آوردن بینش ما از اشتباهات و موفقیت…,” ریوز’ اعلام می خواند.

تبلیغات

اما اگر آن را واقعا تنها به منظور بزرگداشت جنگ خود و هر دو طرف از جنگ به طور خاص پس چرا که نه آن را “جنگ داخلی” ماه ؟ توسط آن تعیین “مؤتلفه ماه میراث” ریوز روشن می سازد که طرف او آرزوهای خود را به افتخار.

در سال 2019 برایانت در نهایت تصمیم به اعلام مارس “هفته وحدت” به جای “مؤتلفه ماه میراث” در درخواست از متحد می سی سی پی, یک سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر نژادی و اجتماعی آشتی میان مسیحیان در می سی سی پی.

تبلیغات

ریوز گرفته اند باید یک صفحه از برایانت کتاب—و یا شاید فقط به تمرکز بر دیدن می سی سی پی از طریق این بهداشت جهانی بحران. من اعتقاد دارم که آن را به نام “اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im