می سی سی پی به از بین بردن مؤتلفه نشان از آن پرچم

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی قانونگذاران مشغول به کار بودند روز شنبه به تغییر پرچم دولت با از بین بردن یک مؤتلفه نبرد آرم که به طور گسترده محکوم به عنوان نژادپرست است.

خانه تصویب لایحه 91-23 گسترده با حمایت هر دو حزب ارسال آن به مجلس سنا برای بحث بیشتر.

پرچم حامیان مقاومت و تلاش برای تغییر آن برای چند دهه, اما تحولات سریع در هفته های اخیر تغییر کرده پویایی در این موضوع در سنت محدود دولت است.

به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی به تازگی در سراسر ایالات متحده از جمله می سی سی پی از رهبران کسب و کار, دین, آموزش و پرورش و ورزش سخن گفته اند با زور و اجبار در برابر پرچم دولت. آنها خواسته اند که قانونگذاران به خندق 126 ساله بنر برای یکی که بهتر منعکس کننده تنوع از یک دولت با 38 درصد جمعیت سیاه.

این لایحه در نظر گرفته شده یکشنبه حذف خواهد شد این زمان پرچم از دولت قانون در چند روز آینده — به عنوان به زودی به عنوان لایحه امضا شده توسط کالیفرنیا ، تیت ریوز که گفت: او را انجام خواهد داد. یک کمیسیون خواهد طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نماد است و باید عبارت “به خدا ایمان داریم.”

دولت مجلس نمایندگان و سنا ملاقات روز شنبه و در زمان یک گام بزرگ: دو سوم حاشیه آنها به حالت تعلیق در مهلت قانونی تا یک پرچم لایحه می تواند ثبت شود. تماشاگران تشویق به هر مجلسی رای داد و قانونگذاران به دنبال تغییر در آغوش یکدیگر.

“وجود دارد مسائل اقتصادی است. وجود دارد مسائل مربوط به فوتبال و یا هر آنچه” جمهوری خواه سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann گفت شنبه. “اما این رای آمد از قلب است. که باعث می شود آن را بسیار مهم تر است.”

دموکراتیک از سوی دیگر ، دیوید اردن که آفریقایی آمریکایی تحت فشار قرار دادند تا برای چند دهه به تغییر پرچم. او لبخند زد گسترده پس از روز رای و گفت: “این چنین دگردیسی.”

می سی سی پی است که آخرین پرچم دولت با مؤتلفه نبرد آرم — یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید. پرچم شده است تفرقه برای نسل های. همه از دولت در دانشگاه های دولتی را متوقف کرده اند و پرواز آن به عنوان یک تعداد زیادی از شهرها و استان ها.

سفید supremacists در می سی سی پی مقننه مجموعه ای از پرچم طراحی و در سال 1894 در واکنش به این قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

در سال 2000 سی سی پی دیوان عالی کشور حکم داد که پرچم فاقد جایگاه رسمی. دولت قوانین به روز شده در سال 1906 و در بخش برخورد با پرچم بودند انجام نشده رو به جلو است. قانونگذاران مجموعه یک پرچم در انتخابات در سال 2001 و رای دهندگان نگه داشته شورشی با مضمون طراحی شده است.

دولت سابق تشکر. استیو هلند بود که در این کنگره روز یکشنبه اصرار قانونگذاران به تغییر پرچم. به عنوان یک دموکرات مجلس عضو در سال 2000 هلند خدمت در کمیسیون برگزار شد که در جلسات عمومی در مورد پرچم. او روز یکشنبه گفت که او و دیگر کمیسیون دریافت تهدید به مرگ ،

هلند که سفید است, گفت که او رای دادند و در سال 2001 در انتخابات به نگه داشتن پرچم اما او در حال حاضر می بیند شورشی نماد به عنوان مضر است.

“مردم تغییر کرده است” هلند گفت. “در این کشور را تغییر داد. جهان تغییر کرده است.”

سابق Ole Miss بازیکن بسکتبال بلیک Hinson گفت: زادگاه خود Daytona Beach (فلوریدا) اخبار مجله که می سی سی پی پرچم نقشی در تصمیم خود برای انتقال به ایالت آیووا.

“از آن زمان برای رفتن و ترک اوله خانم” Hinson گفت. “من افتخار می کنم به نمایندگی که پرچم کنه و نمی توان در ارتباط با هر چیزی به نمایندگی از کنفدراسیون.”

ریوز و بسیاری دیگر از سیاستمداران گفت: مردم باید برای رای دادن بر روی یک پرچم طراحی در دیگر ایالت انتخابات. طراحی جدید — بدون مؤتلفه نماد — قرار داده خواهد شد در انتخابات نوامبر. 3 اما از آن خواهد شد تنها انتخاب است. اگر اکثریت رای گیری که روز قبول طراحی جدید آن را تبدیل به پرچم. اگر اکثریت آن را رد کمیسیون طراحی پرچم جدید با استفاده از همان دستورالعمل.

افرادی که مایل به نگه داشتن مؤتلفه با مضمون پرچم می تواند جمع آوری بیش از 100 ، 000 امضا قرار داده است که طراحی برای ایالت انتخابات. آن را خیلی دیر به آن را در انتخابات ماه نوامبر هر چند به دلیل از جدول زمانی تنظیم شده در قانون دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net