ماموریت ساغر: هند را کمک به دست در سراسر اقیانوس هند در طول COVID-19 بحران

با هدف کمک به کشورهای دیگر در برخورد با COVID-19 گیر دولت فرستاده است هند نیروی دریایی کشتی ‘Kesari’ به مالدیو, جزیره موریس, جزیره مالاگازی, کومور و سیشل. این کشتی حامل دو کمک های پزشکی تیم, پردازنده, همراه با محموله از COVID-19 مربوط به داروهای ضروری و مواد غذایی ضروری.

ضروری داروهای تحویل داده خواهد شد به موریس و ماداگاسکار و کومور و سیشل در حالی که حدود 600 تن مواد غذایی تحویل داده خواهد شد به مالدیو. در ضمن در مورد موریس ویژه محموله از داروهای آیورودا نیز در حال ارسال یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام کرد.

این محموله برای ماداگاسکار و کومور نیز شامل قرص هیدروکسی کلروکین که در حال حاضر فرستاده شده زودتر به موریس, مالدیو و سیشل.

پزشکی کمک تیم خواهد بود مستقر در موریس و کومور کمک به دولت در مقابله با کروناویروس بحران و همراه با تب دانگ در مورد کومور.

به عنوان بخشی از ماموریت ساغر’ برنامه این استقرار در راستای نقش هند به عنوان اولین پاسخ در منطقه و ایجاد عالی روابط موجود بین این کشورها به نبرد COVID-19 همه گیر و حاصل آن مشکلات است.

“استقرار در هم با نخست وزیر مودی چشم انداز امنیت و رشد برای همه در منطقه ‘ساغر’ و برجسته اهمیت بهآنها توسط هند به روابط با کشورهای همسایه و تقویت بیشتر موجود bond” آزادی مطبوعات اضافه شده است.

تحت این برنامه, هندی, دریایی, کشتی Kesari خواهد وارد بندر نر در جمهوری مالدیو را به آنها ارائه 600 تن از مقررات مواد غذایی. هند و مالدیو در حال نزدیک دریایی همسایه قوی و بسیار صمیمی دفاع و روابط دیپلماتیک.

هند در حال حاضر پشتیبانی از تلاش های دولت مالدیو, سریلانکا, موریس و سیشل با ارائه آنها محموله از COVID-19 مربوط به داروهای ضروری. یک تیم را انتخاب کنید و پرسنل پزشکی نیز اعزام به مالدیو برای تقویت آمادگی Maldivian دولت برای مبارزه با این بحران است.

این عملیات در حال پیشرفت در هماهنگی نزدیک با وزارتخانه های دفاع و امور خارجی و سازمان های دیگر دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de