گم بسکتبال ؟ در اینجا هفت راه برای گرفتن ذهن خود را به عقب در دادگاه


به یاد داشته باشید بسکتبال ؟ این ورزش مردم استفاده می شود به بازی که در آن دو تیم خواهد سعی کنید برای قرار دادن این توپ لاستیکی از طریق یک حلقه در طرف مقابل از یک چوب جنگلی دادگاه. احتمالا احساس می کند مانند یک عمر از این ورزش پخش شد اما در واقعیت آن تنها حدود یک هفته پس از NBA قرار داده و فصل خود را در انتظار نگه داشته و NCAA لغو سالانه جنون مارس کالج بسکتبال مسابقات است.

پرتال تخصصی اولی طرفداران خشن داشته است رفتن از آن به تازگی, اما محبت بسکتبال آغاز می کند و با پایان این فصل است. در طول این وقفه وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای نگه داشتن عشق خود را از بازی سوزاندن قوی است. آن ممکن است نیاز به رفتن کمی خارج از منطقه راحتی خود را به عنوان یک فن (spoiler alert وجود دارد یک کتاب کمیک در این لیست) اما آنها می گویند beggars can’t be choosers. در اینجا بهترین راه برای نگه داشتن خود را در بسکتبال fandom سیرچشم در طول این زمان وقفه.

تبلیغات

NBA 2K20 | $30

تصویر: 2K Games

شاید تنها قابل اعتماد ترین جایگزینی برای یک فصل به طور منظم با جایزه اضافه شده از تعامل. NBA 2K یکی از طولانی ترین در حال اجرا فرانچایز در جهان ورزش-بر اساس بازی های ویدئویی و جدیدترین نسخه این است که به عنوان بزرگ به عنوان همیشه.

نه تنها آن است که یک راه عالی برای نگه داشتن خود را غوطه ور در بازی بسکتبال, اما آن را نیز فراهم می کند فرصت را به بازی آنلاین با دوستان و غریبه ها به طور یکسان. ماندن متصل با همکار hoops طرفداران حیاتی برای رفتن به در سن اجتماعی فاصله و شما کمتر فرصت های بهتری برای تعامل با آن از 2K.

Air Jordan 4 – نئون | $225

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

دنیای کفش و بسکتبال خیلی جدایی ناپذیری در هم پیچیده با نام تجاری بیشتر را دارد مترادف با ورزش از Air Jordan. وجود دارد یک مناجات از سایه های مختلف شما می توانید انتخاب کنید تا به احساس می کنم مثل مایک اما این آخرین نسخه است: Air Jordan 4 ‘نئون که تساوی با الهام از محبوب Air Max colorway.

اگر یک جفت تازه از Jordans دریافت نمی کند شما را به در تماس با چرا شما عاشق بسکتبال شما شدید اقلیت (اگر نایک ندارد خود را اندازه کنید Foot Locker).

ESPN+ | $5-13/ماه

تصویر: ESPN

تبلیغات

بازی تکرار ممکن است در دسترس در ورزش نیروی عظیم منهدم کننده را در جریان خدمات (اصلی رسم یک آرایه وسیعی از حوادث زندگی می کنند در حال جریان است اما ورزش به عنوان یک کل در حال برگزاری در حال حاضر) اما آن را هنوز هم یکی از بهترین خطوط طرفداران بسکتبال باید در دسترس این روزها.

یک اشتراک است که ارزان خود را و همچنین می تواند همراه با Hulu و دیزنی+ همراه با دسترسی کامل به ESPN محتوای اصلی و همچنین 30 به مدت 30 کتابخانه ESPN گل سرسبد سری برنده جایزه ورزشی, فیلم های مستند. از این لحظه سحر و جادو به هیچ متقاطع: محاکمه آلن ایورسون وجود دارد یک دسته از باور نکردنی در بسکتبال محتوای در دسترس است که شما به طور کامل غرق در تاریخ و فرهنگ این ورزش در راه یک فصل به طور منظم بازی فقط نمی تواند.

2019 NBA Champions: تورنتو رپتورز دی وی دی | $20

Blu-Ray | $23

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

آیا این را از یک مکان مهم از تعصب به این ویژگی است که نوشته شده توسط رپتورز فن ؟ بله. آیا معنی بازبینی یکی از بعید و چشمگیر فصل نهایی و اجرا می شود در حافظه اخیر است نه مشروع زمان خوبی برای طرفداران بسکتبال? مطلقا نه. رپتورز رفت و در یک جهنم از یک پارگی در سال گذشته به طور منظم و پس از فصل پیشرو به تیم آوردن قهرمانی NBA به تورنتو برای اولین بار از این تیم عرضه 24 (در حال حاضر 25) سال پیش. اگر شما نمی توانید به تماشای بسکتبال زندگی می کنند شما می توانید حداقل بطور منظم احساس هیجان از یکی از هیجان انگیز تر, مدرن, بسکتبال اجرا می شود در خانه.

تبلیغات

بسکتبال (و چیزهای دیگر) توسط شیا Serrano | $13

تصویر: Arturo تورس

وجود دارد مقدار زیادی از عمق کامل hoops شرح حال autobiographies و تاریخ شفاهی وجود دارد. این است که یکی از آن, اما آن ممکن است بهتر است. نویسنده شیا Serrano را در بسکتبال (و چیزهای دیگر) صمیمی است, نامه ای عاشقانه به ورزش سازمان یافته در اطراف یک سری از سوالات (چه بی احترامی غوطه دادن از همه زمان ؟ کدام بازیکنان NBA رو به خاطر دلایل اشتباه?) که مشغول به تاریخچه بسکتبال و فرهنگ پاپ ،

تبلیغات

پرتال تخصصی اولی طرفداران راه دور به یاد که چرا آنها عاشق ورزش برای شروع, اما همچنین این قطعه نادر بسکتبال fandom است که می تواند در خدمت به تبدیل و حتی شک و تردید از غیر طرفداران به انجیلی نمازگزاران از این بازی است.

با شدت بهم زدن غوطه دادن Vol. 1 Takehiko Inoue | $8

تصویر: Takehiko Inoue

تبلیغات

صحبت از یک کتاب است که می تواند تبدیل به یک فن بسکتبال (یا طرفداران بسکتبال به یک کتاب کمیک خوان که برای ماده) مانگا استاد Takehiko Inoue را با شدت بهم زدن غوطه دادن یکی از محبوب ترین کتاب های تمام دوران با صدها میلیون نفر از نسخه های فروخته شده از زمان شروع سری راه بازگشت در ’90s.

با شدت بهم زدن غوطه دادن داستان Shohoku دبیرستان بسکتبال تیم و تلاش خود را برای برنده شدن اتباع و به طور خاص به شرح زیر است شخصیت Hanamichi Sakuragi در تلاش خود را برای تحت تاثیر قرار دادن دختر او له شدن در با توانایی منحصر به فرد برای بیرون کشیدن کامل اسلم dunks.

این یک داستان پوشا 31 حجم بنابراین اگر شما تصمیم می گیرید شما را در آن پس از یک دوره شما باید مقدار زیادی از خواندن برای نگه داشتن شما را اشغال کردند در حالی که آدم های نقره ای تصمیم می گیرد چه چیزی را در مورد 2020 پس از فصل.

تبلیغات

میز بازی بسکتبال | $8

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

نگاه دادگاه بسته شده است. ورزشگاه بسته شده است. هیچ NCAA March Madness یا NBA فصل است. آن را سخت تر از همیشه به سطل یا تماشای سطل دریافت کردم. دریافت برخی از خود را با این بازی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de