مینه سوتا نمایندگان مجلس به دنبال اصلاح امور خارجه قانون اساسی برای حذف برده داری مجازات


عکس: کارن Bleier (خبرگزاری گتی ایماژ )

من احساس می کنم اگر کسی از طریق lawbooks از دولت خود را, شما می توانید بسیاری از چیزهای عجیب و غریب شما را نمی دونم جنایی. Conversely شما ممکن است همچنین پیدا کردن غیر معمول مجازات برای یک جرم و جنایت است. این قوانین و مجازات ها کمی سرگرم کننده در بهترین حالت. در مورد مینه سوتا خوب بسیار است.

سی ان ان گزارش داد که قانونگذاران در دولت معرفی اصلاحیه در روز پنج شنبه برای حذف برده داری از دولت اساسی است. دولت لایحه حقوق تدوین شد در سال 1857 و در آن می ایستد یک بند است که می گوید:: “باید وجود داشته باشد نه برده داری و نه خدمت اجباری در دولت و در غیر این صورت از به عنوان مجازات برای یک جرم است که این حزب محکوم شده است.” در حالی که 13th اصلاحیه لغو برده داری, آن را هنوز هم مجاز آن استفاده به عنوان مجازات برای یک جرم و جنایت است.

تبلیغات

اصلاح شد نویسنده با تشکر. جان Lesch و تشکر. رنا مورن و الهام گرفته شده بود, St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell. Axtell ساخته Facebook پست در سال گذشته گفت: او می خواست به “آتش جنبش” به برده داری حذف از دولت در قانون اساسی. مورخان خواهد شد توجه داشته باشید این به عنوان یکی از معدود موارد که در آن یک Facebook پست توسط پلیس شدn نمی horrifically نژادپرست است. اصلاح دریافت خواهد کرد یک جلسه در روز سه شنبه.

مینه سوتا نیست اولین دولت برای انجام این کار به عنوان کلرادو حذف برده داری از قانون اساسی آن در سال 2018 است. منظورم این سرد است اما به نظر می رسد مانند یکی از آن موارد که در آن مردمی در حال رفتن به پت خود را در پشت برای “کار درست انجام می دهند.” آن را کمک نمی کند که هر کسی آن را را پاک نمی کند شرم از برده داری. آن را قانونی معادل برش کارگردان Batman V Superman: Dawn of Justice. مثل من حدس می زنم این است که حاشیه بهتر است اما وجود مشکلات اساسی در اینجا است که نمی توان حل شد با برخی از ترفند کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>