مینیاپولیس پلیس دستگیر شده در ارتباط با انسان از مرگ بازداشت

پس از سه روز از تظاهرات و شورش سابق مینیاپولیس پلیس دستگیر شد و در روز جمعه در ارتباط با مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت است.

در یک فیلم ضبط شده در روز دوشنبه که رفته ویروسی است و باعث تظاهرات گسترده در مینه سوتا بزرگترین شهر نشان داد افسر درک چوین سنجاق زانو خود را در جورج فلوید گردن برای دقیقه و شفاعت به او اجازه نفس کشیدن. فلوید درگذشت به زودی پس از در بازداشت پلیس.

“من نمی توانم نفس بکشم” آخرین کلمات جورج فلوید در حال حاضر تبدیل به پاره ای از هزاران نفر از مینیاپولیس معترضان.

علامت جان هارینگتون مینه سوتا وزارت امنیت عمومی کمیسیون اعلام کرد که چوین بازداشت شده است اما او با ارائه اطلاعات بیشتر.

Ctq این سناتور آمریکایی از ایالت مینه سوتا تایید این خبر در توییتر و نام آن را “اولین گام به سوی عدالت است.”

“افسر پلیس درک چوین دستگیر شده و در زندان برای قتل جرج فلوید. اولین گام به سوی عدالت” او گفت:.

قبل از آن چهار افسر درگیر بودند از کار اخراج شده به مقامات مورد بررسی در این مورد.

به زودی پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس روز دوشنبه در شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul فوران در تظاهرات گسترده.

معترضان همچنین به آتش کشیدند 3rd حوزه ایستگاه تمرکز بسیاری از تظاهرات که رها شده بود قبل از اینکه عصبانی جمعیت احاطه شده ساختمان است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ساخته شده اولین حضور عمومی خود را از شب در تالار شهر نزدیک 2 بعد از ظهر پنج شنبه و گفت: این حوزه شد و تخلیه آن را به عنوان تا به حال تبدیل شدن بیش از حد خطرناک برای افسران وجود دارد.

در اواخر روز پنجشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی “کل فقدان رهبری” در مینیاپولیس و گفت: او وعده داده است فرماندار Tim Walz این miliatary برای کنترل “اراذل و اوباش”.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شده…..” او گفت:.

او nexttweet جایی که او به آنها هشدار داد از “تیراندازی” درو هشدار دیگری از توییتر است که گفت: آن را نقض پلت فرم رسانه های اجتماعی قوانین در مورد “ستایش خشونت است.”

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در یک هشدار ارسال شده در امتداد صدای جیر جیر, توییتر گفت: “او یکی دیگر از صدای جیر جیر که در آن او به آنها هشدار داد از “تیراندازی” درو هشدار دیگری از توییتر است که گفت: آن را نقض پلت فرم رسانه های اجتماعی قوانین در مورد “ستایش خشونت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>