وزارت امور خارجی توصیه سازمان به تماس خاموش IPL 2020 با توجه به شیوع کروناویروس

هند وزارت امور خارجی (MEA) توصیه کرده است در برابر انجام 13th edition of the Indian Premier League (IPL) در روز پنج شنبه (12 مارس) با توجه به این های اخیر شیوع کروناویروس در کشور است.

این وزارتخانه همچنین افزود که تصمیم نهایی نهفته است با سازمان.

“من فکر می کنم آن را برای سازمان به تصمیم بگیرد که آیا به رفتن پیش با آن است یا نه. توصیه ما خواهد بود به آن را انجام دهد در این زمان اما اگر آنها می خواهند برای رفتن پیش رو آن است که تصمیم خود را,” MEA رسمی گفت.

گسترش سریع Coronavirus در سراسر جهان آغاز شده است شاهد تاثیر آن در هند به عنوان به خوبی. با بیش از 70 مورد در کشور بسیاری از رویدادهای ورزشی یا لغو شده و یا به تعویق افتاد.

با توجه به گزارش های اخیر از اوایل امروز, نقدی غنی از مسابقات است که در حال حاضر مجموعه عظیم مجموعه-پس از یک هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت روز پنج شنبه (12 مارس) بدن حاکم است مشتاق برای شروع مسابقات حتی اگر آن را به معنی بازی در حال بازی در audienceless استادیوم.

“ما مشتاق به شروع لیگ در زمان حتی اگر آن را به معنی بدون جمعیت” ارشد BCCI رسمی به نقل از به نقل از AFP.

“این می تواند تلویزیون-فقط آن را به عنوان یک اورژانس پزشکی است و ما می توانیم چیزی را که در مورد” منبع اضافه شده است.

باز کردن بازی است به بازی بین موفق ترین تیم لیگ – دفاع قهرمانان سرخپوستان بمبئی (MI) و Chennai Super Kings (CSK) – در یاد Wankhede ورزشگاه در بمبئی در مارس 29.

در مارس 10, منافع عمومی دادخواهی (PIL) بود واصل شده در مدرس دادگاه عالی جذاب به لغو 2020 فصل از لیگ.

مدافع G الکس Benziger ثبت پیل و درخواست تجدید نظر به احتمال زیاد به آمده تا قبل از تقسیم نیمکت متشکل از قضات MM Sundresh و کریشنان Ramaswamy در مارس 12.

“همانطور که در تاریخ به عنوان در وب سایت سازمان جهانی بهداشت وجود نداشت و خاص پزشکی و یا برای جلوگیری و یا درمان COVID-19” این درخواست گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im