مایک پنس در آینده به کلرادو به صحبت می کنند به آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلان

معاون رئیس جمهور مایک پنس را ارائه سخنرانی در آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلی در کلرادو اسپرینگز در روز شنبه با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دفتر معاون رئیس جمهور اعلام کرد سه شنبه شب که پنس را سفر به کلرادو اسپرینگز و ارائه سخنرانی در آکادمی سالانه فارغ التحصیلی. “جزئیات بیشتری در مورد معاون رئیس جمهور را در سفر هستند و آینده” با توجه به کاخ سفید.

“آن را تایید کرد!” آکادمی نیروی هوایی اعلام کرد در توییتر. “معاون رئیس جمهور صحبت می کنند در فرد ما در فارغ التحصیلی برای کلاس 2020.”

پنس قرار بود سخنران این سال قبل از یک بیماری همه گیر کوروناویروس انداخت برنامه به سوال. سخنران نقش می چرخد سالانه رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل اظهارات سال گذشته است. پنس سران کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

با توجه به کلرادو اسپرینگز روزنامه پنس خواهد شد بخشی از یک جمعیت پستال آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلان. مهمان مجاز در آکادمی.

دانشجویان فارغ التحصیل خواهد شد در یک موزاییک سیمانی مرمر نما در محوطه دانشگاه به جای شاهین در ورزشگاه روزنامه گزارش به دلیل موزاییک سیمانی مرمر نما ارائه می دهد فضای بیشتری برای آنها به عمل اجتماعی فاصله. مدرسه سنتی بالا-سپاس و آغوش ممنوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im