مایک بلومبرگ پر از گه و بنابراین خود را عملیاتی


عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

چارلستون S. C.—در اتصال پرواز از آتلانتا به کلمبیا, S. C. من نشسته در کنار یک مرد که بسیار کپک زده. اما آن را در خود چهره کپک زده. آن بود که نوع کپک زده که حواله در زیر بینی خود را هنگامی که کسی پیاده توسط فرد حمل بوی توهین آمیز است. در یک مقیاس از 1 تا 10 بود و حدود 8. باید وجود داشته باشد برخی از FAA دستورالعمل محرومیت مردم بیش از حد بد بو به پرواز چون ریه ها من قطعا احساس نقض در طول ما 40 دقیقه پرواز.

من آموخته ام به نگه داشتن نفسم حداقل به مدت 45 ثانیه در یک زمان به عنوان یک نتیجه از آن تجربه.

تبلیغات

اما وجود دارد برخی از افرادی که بوی نه تنها بدبو آن STANKS. بوی نشسته در لباس های خود را به نقطه که در آن شما را به بازی شیر یا خط آنها را در ماشین لباسشویی. شما فقط می توانید آنها را پس از یک پرواز کوتاه پیاده روی به روح و باز فضا و شما همه خوب است. سیاستمداران’ funk می پوشد لباس را در یک روش مشابه به خصوص واقعا آنهایی که بد. اما آنها سخت تر برای دریافت سوار از آنجا که آنها در حال مقامات منتخب. شما می توانید با آنها را تا زمانی که چیزی را بزرگ مانند یک فرایند دموکراتیک طول می کشد و آنها را از فضای خود را همراه با فانک. که بد بو فرد است که همه ما مجبور به مقابله با در لحظه سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

در نیویورک, ما تا به حال به بوی خود را انت پلیس و سیاست های مسکن برای سه نظر. در حال حاضر او می خواهد به خود را مخزن-باسن رکورد با مردم سیاه و سفید به کاخ سفید و انتظار ما به اعتقاد او بهتر است در مسائل از رقبای خود. او بوی بسیار بدتر از آن است که انسان در پرواز است. بلومبرگ نه تنها بوی گه زمانی که او در مورد رکورد خود به عنوان شهردار در شهر نیویورک او در تلاش است تا در حال حاضر که گه در یک صفحه به عنوان یک وعده غذایی لذیذ و انتظار ما را به خوردن آن.

تبلیغات

متاسفانه به برخی از نظرسنجی ها نشان می دهدبسیاری از مردم به نظر می رسد به مانند شمع گه او را با قرار دادن در صفحات خود را. شب گذشته بلومبرگ دروغ در بحث مرحله است که او به کاهش توقف و frisk 95 درصد و اضافه کرد که او اجازه دهید برنامه “خارج از کنترل است.” که درست نیست. یک قاضی فدرال حکم داد این عمل خلاف قانون اساسی و مجبور شهرستان به توقف در سال 2013.

در واقع او گسترش برنامه فراتر از محدوده خود سلف سابق شهردار رودی جولیانی.

تبلیغات

او سپس حمله بهداشت ، برنی ساندرز در تفنگ خود را کنترل ضبط.

تا مطمئن شوید که وجود دارد مشروع انتقادات ساندرز’ رکورد رای گیری در تفنگ اصلاحات اما من پیدا کردن بلومبرگ حمله کنجکاو. برای یک, خود را گسترش توقف و frisk فرض که بسیاری از سیاه پوست و لاتین در مردان هدفمند تحت برنامه حمل اسلحه و سلاح های دیگر. آنها تقریبا هرگز بودند; در واقع, ترین اسلحه داشت و از خارج متوقف و frisk مکان. او همواره ادعا توقف و frisk منجر به کاهش جرم و جنایت در زمانی که مطالعات ثابت کند که درست نیست. و در حالی که او سزاوار ستایش برای ملی خود را تلاش برای رسیدگی به خشونت اسلحه جالب است که او موفق به گوش دادن به رهبران جامعه که به او هشدار توقف و frisk در طول سه نظر در دفتر.

تبلیغات

اما خنده دار ترین قسمت شب گذشته در بحث آمد که او با انتقاد ساندرز برای ستایش کوبا اواخر فیدل کاسترو رهبر.

این یک مورد کلاسیک از آمریکا استثنایی است که در آن بلومبرگ صحبت کرد که اگر امریکا نمی مشارکت در نقض حقوق بشر ، ذهن شما این است که همان شهردار که ریاست آن بر Rikers Island, که در آن استفاده از زور علیه زندانیان و سلول انفرادی افزایش خود.

تبلیغات

فراموش نکنیم چگونه خود را در اداره پلیس به احتمال بسیار زیاد به طور غیر قانونی متوقف Kalief Browder در ماه مه سال 2010 برای یک سرقت را مرتکب نشده و در زندان او را در Rikers Island برای سه سال قبل از او منتشر شد; او بعد از خودکشی کرد.

به عنوان پاداش به او خواسته شورای شهر در سال 2008 به اصلاح قوانین برای او به اجرا برای بار سوم, حتی زمانی که 89 درصد از ساکنان می خواستم برای رای دادن از طریق همه پرسی که آیا هر یک شهردار باید قادر به اجرا برای یک دوره سوم. اما ساندرز است که کسی که میاد رهبران مستبد که تضعیف دموکراسی است ؟

تبلیغات

چگونه غنی است.

بلومبرگ است نمایشگاه از یک مرد که فکر می کند او گه نمی گند.

اما او تنها کسی است که خدمت خود را گه در پلاتر برای رای دهندگان به خوردن. خود را عملیاتی بیش از تمایل به خدمت به آن را به ما بیش از حد.

تبلیغات

در طول یک پايه بلند كن بادي دیروز اینجا در چارلستون پنج کنونی و سابق سیاه شهرداران و کنگره ایالات متحده گرگوری Meeks ستایش شهردار برای رکورد خود به عنوان شهردار و کار خود را برای جلوگیری از خشونت اسلحه و تلاش برای توانمند سازی جوان مردان سیاه و سفید. در سخنان افتتاحیه خود Columbia, S. C., شهردار, Steve بنیامین گفت: ساندرز شده است به طور کامل تایید کرد و اعلام کرد که او را در NRA با رای دادن در برابر تفنگ قوانین ایمنی. سابق سنگ چخماق, Mich., شهردار کارن ویور گفت او رای دادند در برابر بردی لایحه پنج بار و “اجازه دهید به عقب 1990s. اگر برنی تا به حال راه خود را از ما نمی خواهد هر گونه چک های پس زمینه سیستم در محل. هیچ کدام در همه.”

آگوستا شهردار Harvie دیویس جونیور دنبال کرد و تقبیح قرار گرفتن در آغوش NRA و مردم از رنگ مراقبت disproportionally نهفته خشونت اسلحه.

تبلیغات

در اینجا چیزی است: آنها نیست کاملا اشتباه است اما بسیار گمراه کننده با حقایق.

ساندرز رکورد در کنترل اسلحه از اواخر 1980s و 1990s بود و نه ستارگان. او رای در برابر بردی لایحه پنج بار اما او رای دادند برای ممنوعیت تفنگ در سال 1995 با توجه به Politifact. پس 2013, ساندرز است رای به نفع کنترل اسلحه در اکثر موارد.

تبلیغات

بله ساندرز’ ضبط اسلحه را در مخلوط است و دلایل خود را برای از دست دادن خود را در سال 1998 کنگره نژاد ممکن است افسار خود را به پشتیبانی از کنترل اسلحه مانند او ادعا کرد شب گذشته (برخی حاکی از آن بود که به عنوان مستقل نامزد او تقسیم آرا با حزب دموکرات) اما این مسئله نیست. راه هایی که در آن مهر را عملیاتی سعی در فروش ما در برنی بود و اساسا “بلومبرگ است که کمتر کثیف از ساندرز.”

بدون او نیست.

تحت متوقف و frisk, اکثریت قریب به اتفاق مردم متوقف تقریبا بیش از 80 درصد شد جوان سیاه پوست و لاتین در مردان است. به این روز NYPD افسران را بازداشت غیرقانونی مردم را از پرونده که قرار بود مهر و موم شده—کسانی که در بازداشت هستند متصل به توقف و frisk برنامه بلومبرگ گسترش خود را در زیر تماشا کنید. سیاه و لاتین در مردان بودند که متوقف تحت نژادپرستانه عمل اغلب در مواجهه کلامی و فیزیکی. تروما آن توقف ایجاد شده را نمی توان پاک شده توسط بلومبرگ را مردان جوان ابتکار آنها سعی در فروش این رسانه ها بودند که در حضور و غیاب در پايه بلند كن بادي.

تبلیغات

سابق شهردار بالتیمور استفانی Rawlings-بلیک انتقاد ساندرز برای ورمونت داشتن یکی از بالاترین حبس نرخ در کشور برای آمریکایی های سیاه و سفید (او حق است. آن است که به مانند یک سفید, کون دولت) و سیاه پوستان هستند چهار برابر بیشتر احتمال دارد کشیده می شود بیش از سفید پوستان است. (او راست بر روی آن بیش از حد).

اما در اینجا چیزی است: Rawlings-بلیک است که در هیچ موقعیتی به انتقاد. در طول زمان او را به عنوان شهردار بالتیمور شهر پرداخت بیش از 5.7 میلیون دلار در شهرک بیش از خشونت پلیس موارد نهفته است که اکثر ساکنان سیاه بین سال های 2011 و 2014. بالتیمور اداره پلیس وارد یک گروه ofJustice رضایت فرمان در میان قیام بیش از آمریکا که پس از آسیب رنج می برد تحت بازداشت پلیس در سال 2015. به DOJ در سال 2016 نیز در بر داشت که پلیس تحت تماشای او مشغول دهها از رانندگان و عبور و مرور.

تبلیغات

در اینجا برخی از نکات برجسته این گزارش در سی ان ان:

• آفریقایی-آمریکایی اختصاص 95 درصد از 410 افراد متوقف شد و حداقل 10 بار از سال 2010 تا 2016

• یک آفریقایی-آمریکایی در 50s متوقف شد 30 بار در کمتر از چهار سال; هیچ یک از توقف منجر به ویرایش و یا اتهام جنایی

• آفریقایی-آمریکایی اختصاص 82 درصد از تمام BPD خودرو متوقف می شود اگر آنها را تا 60 درصد جمعيت سن رانندگی در شهر و 27 درصد جمعيت سن رانندگی در بیشتر منطقه شهری

• BPD افسران یافت قاچاق دو برابر اغلب هنگامی که در جستجوی افراد سفید در مقایسه با آفریقایی-آمریکایی ها در طول وسیله نقلیه متوقف می شود و 50% بیشتر طول عابر پیاده متوقف می شود

تبلیغات

چه تر است, توهین در مورد Rawlings-بلیک مراجع به حبس نرخ و متوقف می شود در ورمونت است که او نمی بهتر است با توجه به بالتیمور کیفری نظام حقوقی سوء استفاده از قدرت به عنوان شهردار.

گلدان کتری سیاه خواستار چیه خانومی ؟

واقعیت این است که نابرابری درآمد بدتر شده تحت رادیو فردا و بی خانمانی. تعدادی از نیویورک در پناهگاه رز 69 درصد در طول سه نظر در دفتر. ویور ستایش بلومبرگ برای اعزام یک تیم از مردم برای کمک به آنها با بحران آب, اما او کمی به هیچ چیز به آدرس سرب رنگ بحران در مسکن عمومی از شهر خود که منجر به مزمن به مسائل مربوط به سلامت و لاتینی, کودکان در این شهر ساختمان های مسکونی .

تبلیغات

کوردل Cleare یک هارلم مادر بود که منجر به تلاش در سال 2003 در برابر صاحبخانه برای رفع این موضوع گفت:” مادر جونز که به تازگی شهردار سابق به یک توهین پاسخ در طول جلسه خود را برای رسیدگی به این مشکل:

“او گفت:,” آره, من فقط نمی فهمم رفتارهای خاصی در جمعیت های خاص,'” Cleare به یاد می آورد در یک روز صبح اخیر بیش از یک فنجان چای در یک Dunkin’ Donuts در خیابان 116. “سپس او به من گفت که پایه و اساس او در تلاش بود برای پیدا کردن که چرا مردم را به مواد مخدر.”

او درک شهردار اشاره: غیر مسئولانه پدر و مادر اقلیت نه صاحبخانه بودند و آنهایی که به سرزنش برای سرب آلوده رنگ گرد و غبار پوشش کف و سطوح خود را ضعیف نگهداری در آپارتمان.

“من آن را به عنوان یک توهین” Cleare گفت. “پس از آن ذهن دمیدن به من که من صادقانه می توانم به شما بگویم که چگونه من آمد. همه چیز فقط متوقف سمت راست وجود دارد و من گفت: “من صحبت کردن در مورد سرب مسموم بچه ها.'”

تبلیغات

همچنین شهر نیویورک سازمان مسکن موفق به اندازه کافی اطمینان حاصل شود که مستاجر درخواست تعمیر مفتخر شد. در واقع قدرت خود پخته شده در این کتاب به نقطه ای که نشان داد تعداد درخواست برای تعمیر شد و پایین 75 درصد نقشه کشی ظن از محلی و فدرال محققان. سوء ظن خود را ثابت می شود درست است.

دادستان فدرال “کشف کرد که NYCHA به طور غیر قانونی مورد نیاز متوقف آپارتمان بازرسی برای کاهش تعداد درخواست های جدید—و مشخص شده حدود 200000 درخواستهای عنوان “بسته” بدون هر گونه کار در حال انجام” با توجه به شهر.

تبلیغات

و شما می دانید که بررسی این اعداد و ارقام? مردی که خود را میلیاردها دلار از داده محور کسب و کار شیوه های مایکل بلومبرگ.

“از سال 2012 تا ژوئن 2018 — از جمله دو سال گذشته از بلومبرگ دولت — 1,160 کودکان زندگی در NYCHA آپارتمان ثبت نام خطرناک سطح سرب در خون خود” شهر اضافه شده در گزارش خود را.

تبلیغات

بلومبرگ نمی دهد در مورد سیاه و لاتین مردم و برای کسانی که سیاه عملیاتی را به کشیدن لذا خود را در مقابل ما در طول پايه بلند كن بادي به استدلال می کنند در غیر این صورت یک لعنتی شرم آور است.

Meeks خواسته فصاحت اگر ساندرز خود را نگه می دارد به استاندارد های مختلف از دیگر نامزدها پس از متهم سناتور از رفتن پس از مخالفان خود را پس از آنها عذرخواهی خود را برای اشتباهات.

تبلیغات

“ما شنیده یا برنی ساندرز نیاز به عذرخواهی از خانواده های عزادار چه کسی باید شکایت کرد تفنگ سازان اما در صورت موانع در دادگاه با توجه به برنی ساندرز, رای,” او گفت:. “بیش از حد اغلب برنی ساندرز شده است در طرف اشتباه تاریخ است.”

بیا نیم.

من شنیده ام بلومبرگ عذر خواهی به همه کسانی که سیاه و سفید, خانواده ها بودند که بار تحت متوقف و frisk (سیاه و سفید نیست “رهبران” را به عنوان اگر آنها صحبت می کنند برای همه ما) و کسانی که در مواجهه با بیماری ها از ضعیف خود را از دست زدن به سرب بحران در خود شهر سیاه پوست.

تبلیغات

آیا بلومبرگ عذرخواهی به شان بل‘s, خانواده, کنگره Meeks? شما باید بدانید. NYPD کشته در قصبه.

مسئله این نیست که این عناصر در حال ساخت مشروع امتیاز در برابر برنی. مشکل این است که آنها در حال ساخت آنها را در دفاع از یک مرد که رکورد با مردم غیر قابل مقایسه ای بدتر چون بلومبرگ مسئول حاکم بیش از دو میلیون نفر از آنها در نیویورک بزرگترین غلظت از مردم در یک شهر نسبت به جاهای دیگر در کشور.

تبلیغات

برنی ندارد که مسئولیت و این عادلانه نیست به تشابه رسم.

برنی بو ممکن است کمی کپک زدگی در برخی از مسائل با مردمی (منظورم اینه که بیشتر سفید مردمی هستند مثل این) اما بلومبرگ است گه ساندویچ و سیاه و سفید خود را عملیاتی در حال تلاش به او خدمت می کنند به ما بر روی یک صفحه گرامافون.

تبلیغات

برنی است که بسیاری از چیزهایی که او زنده است و نه این.

من فقط به حال به صرف کمتر از یک ساعت با آن کپک زده در کوتاه پرواز از آتلانتا به کلمبیا, اما او نمی خواست به او رای برای رئیس جمهور. من می توانم نگه داشتن بینی من از طریق چهار سال از بلومبرگ است گه. و مردم آمریکا باید از خود بپرسید اگر آنها واقعا بر این باورند بلومبرگ ادعا می کند که او می تواند تمیز کردن کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور زمانی که او نمی تواند حذف سرب از نیویورک ساختمان های مسکونی.

تبلیغات

برنی ممکن است یک کمی کپک زده (و نه حتی به عنوان بد که شخص در هواپیما) اما بلومبرگ بوی گه.

چرا که او و خود را عملیاتی می نماید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>