مهاجر مبارزه: 15-year-old girl چرخه 1200 کیلومتر از هاریانا به بیهار با مجروح در دو

در این مدت از بیماری کروناویروس (COVID-19)-لازم در سراسر کشور مستند در هند, چند داستان بی حد و حصر سختی مواجه شده بودن کشور مهاجر کارگران و دلهره آور پشتکار در این صورت است که باید به نور آمده است. آخرین در که در لیست داستان یک 15 ساله دختر که حدودا تقریبا 1200 کیلومتر از Gurugram در هاریانا به زادگاه او در بیهار را دربنگا با او مجروح پدر ترک سوار شدن.

موهان Paswan یکی از Sirhualli ایجاد کرد در Singhwara جلوگیری از بیهار را دربنگا منطقه مورد استفاده قرار گیرد به ارائه برای خانواده های در حال اجرا سرعت در Gurugram اما تنها چند ماه پیش بود او تسلیم به تصادف و به عنوان نتیجه رندر بیکاری به دلیل آسیب دیدگی خود را.

به دنبال این موهان 15 ساله دختر Jyoti Kumari حال نقل مکان به Gurugram به مراقبت از پدر خود در پی این حادثه و در حالی که مادر او در آنجا ماند پشت در روستای خود را با خواهر و برادر کوچکتر.

اما در عین حال COVID-19 شیوع همه گیر در ادامه به گسترش مانند آتش سوزی و پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری بود که قادر به انجام هر کاری با توجه به این مستند در سراسر کشور. موهان قادر به کسب و صاحبخانه به او داده بود اولتیماتوم به پرداخت اجاره بها یا تخلیه خانه.

آنها بسیار سخت فشرده برای پول است که او تا به حال به قطع مصرف داروهای خود را به طوری که آنها می توانید خرید مواد غذایی. تنظیم اجاره پول شد بسیار دشوار است.

پس از آن بود که بر دختر خود اصرار, Mohan خرید یک دست دوم دوچرخه در یک وام و دو سمت چپ Gurugram برای خود بومی محل با Jyoti واسطه تمام راه را برای 30-40 متر در روز و داشتن پدر در ترک سوار شدن. آن را طولانی و دردناک سفر اما در طولانی گذشته پس از تقریبا هشت روز پدر و مادر در نهایت موفق به رسیدن به روستای مادری از Sirhualli.

در حال حاضر دو مراجعه کننده به یک مرکز قرنطینه در منطقه است. آنها مصمم به بازگشت به Gurugram دوباره.

افتخار پدر او را ‘Shravan کومار’ برای او عمل. “او در واقع من Shravan کومار. پس از وارد احساس می کند مانند نجات” Paswan گفت: خبرگزاری PTI.

در همین حال فدراسیون دوچرخه سواری هند تحت تاثیر قرار با عزم خود را دعوت Jyoti به نظر می رسد برای یک محاکمه در دهلی نو در ماه آینده. رئیس فدراسیون Onkar سینگ گفت PTI که اگر Kumari یک کلاس هشت دانشجو, گذشت, محاکمه او انتخاب خواهد شد به عنوان یک کارآموز در دولت از هنر ملی دوچرخه سواری آکادمی در IGI ورزشگاه پیچیده است.

“ما صحبت کرد و به دختر این صبح است و ما باید به او گفت که او خواهد شد به نام به دهلی نو در ماه آینده به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است. تمام هزینه های سفر او مسکن و دیگر خواهد شد به عهده ما” سینگ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net