ساکنان میشیگان مرحله Gridlock در اعتراض به اقامت در خانه سفارش


Illustration for article titled Michigan Residents Stage Gridlock to Protest Stay-At-Home Order

عکس: ایلین Cromie (گتی ایماژ)

اگر COVID-19 همه گیر نشان داده هر چیزی را که مردم علاقه بسیار کمی در خود حفظ. نگاهی به عنوان مثال میشیگان.

تبلیغات

Business Insider گزارش که در روز چهارشنبه صدها نفر از ساکنان میشیگان برگزار ترافیک, خارج, دولت, کنگره آمریکا در اعتراض به زمان اقامت در خانه سفارش دهید. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer صادر یکی از دقیقترین stay-at-home سفارشات در کشور پنج شنبه گذشته برای مبارزه با گسترش COVID-19 در دولت است. معترضان در بر داشت که مناطق بسته از فروشگاه های غیر ضروری کالا بسته های گلف و محدود به استفاده از موتوری به “اژدهایی.”

اعتراض برگزار شد میشیگان محافظه کار ائتلاف و میشیگان آزادی صندوق. در حالی که معترضان را تشویق به ماندن در اتومبیل های خود را و به سادگی صدای خوک یا گراز یا نشانه ها را در اتومبیل های خود را, آنها هنوز هم در اعتراض به پا در یک اعتنایی آشکار اجتماعی فاصله پروتکل های. میشیگان بوده است و آمار به خصوص سخت coronavirus.

تبلیغات

از خودی کسب و کار:

Coronavirus کشته شدن حدود 1,300 نفر در میشیگان در ماه مارس به تنهایی. که بالاتر از شمار تلفات ناشی از تصادفات ماشین در میشیگان برای کل سال است.

دولت گزارش 1,366 جدید COVID-19 نفر و 166 جدید مرگ و میر در جمعه آوردن این دولت در مجموع به 27,000 موارد و بیش از 1700 مرگ و میر در درجه اول متمرکز در منطقه مترو دیترویت.

با وجود تعداد کسانی که برخی از ساکنان میشیگان هنوز هم احساس مانند حقوق خود بودند که پایمال گردد. “گفتن این که من خشمگین هستم در مورد این کتمان حقیقت خواهد بود. این یک کامل نفس بیش از حد توسط دولت است.” پل LaFrance یک معترض گفت: کسب و کار خودی. من حدس می زنم برخی از مردمی که واقعا قرار داده و سلامت خود را در معرض خطر بیش از حق را به بازی گلف.

نفرت شما را به دیدن آن شما واقعا انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de