میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer می گوید معترضان خطر گسترش اقامت در خانه سفارش


Illustration for article titled Michigan Gov. Gretchen Whitmer Says Protestors Risk Extending Stay-At-Home Order

عکس: لایحه Pugliano (گتی ایماژ)

در یکی از مهمترین معکوس نمایش از فعالیت سیاسی در تاریخ اخیر یک گروه از میشیگان محافظه کاران جمع آوری شده در روز چهارشنبه در اعتراض به دولت stay-در-خانه سفارش. به عنوان شما می توانید پیش بینی های اجتماعی فاصله دستورالعمل بودند به دنبال ندارد و این باعث شده است که فرماندار به پاسخ.

تبلیغات

ایسنا گزارش که در میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer گفته است که روز چهارشنبه در اعتراض ممکن است در نتیجه اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر افزایش یافته است. “هنگامی که شما یک تظاهرات سیاسی – که آنچه در آن روز گذشته بود یک تظاهرات سیاسی – که در آن مردم نیست با پوشیدن ماسک و آنها در محله های نزدیک و آنها در حال دست زدن به یک دیگر شما می دانید که دقیقا چه چیزی باعث این نوع بیماری کشیدن و افشای بیشتر مردم” Whitmer گفت: در مصاحبه با MSNBC را Rachel Maddow.

این تظاهرات در روز چهارشنبه منجر شد توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف و آزادی صندوق. در حالی که آن را در ابتدا صحنه را به عنوان یک بن بست که در آن مردم به ماندن در اتومبیل های خود را در نهایت مردم شروع به اعتراض در مقابل ساختمان کنگره. آنها معتقد بودند که اقامت در خانه سفارش طراحی برای کاهش و در نهایت از بین بردن گسترش COVID-19 نقض حق قانونی خود را به لرز در Wingstop. “این است که نوع غیر مسئولانه عمل قرار می دهد که ما در این وضعیت که در آن ما ممکن است به واقع فکر می کنم در مورد تمدید اقامت در خانه, سفارشات, است که ظاهرا آنچه آنها اعتراض” Whitmer گفت.

تبلیغات

میشیگان شده است یکی از کشورهای سخت ترین ضربه این بیماری است. از روز شنبه دولت 29,263 تایید موارد COVID-19 و 2,093 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im