میشل Waterson: UFC 249 بدون طرفداران “ممکن است کمی عجیب و غریب”

این قلاب که دیسک مهره های خود را. این هندسه.

مانند بسیاری از مادران کار, UFC strawweight و شفق قطبی مرکزی آلوم میشل Waterson هشت هفته گذشته یش در شغل پاره وقت از بودن در خانه معلم بیش از حد در طول coronavirus بیماری همه گیر. پدر آریا, 9, است, بسته بندی تا درجه سوم.

“تنها چیزی است که او دوست دارد به بسیاری از احمقانه می شکند. و او را دوست دارد به خوردن تنقلات بیشتر از من فکر می کنم او را در مدرسه” خندید Waterson که شما را در کارلا اسپرزا در روز شنبه به عنوان بخشی از undercard برای UFC 249 در جکسون ویل فلوریدا. “شوهر من (جاش) کسی است که به انجام محاسبات ریاضی با او چون من واقعا بی تاب است.”

که توضیح می دهد که بخشی از دلیل Waterson (17-7) شماره 8 در strawweight رتبه بندی شده است تا توازن را به عقب بر گردیم به هشت ضلعی. او در کشمکش با اسپرزا تا به حال شده است در اصل میله میله برای پورتلند در آوریل 11 قبل از COVID-19 نگرانی مجبور UFC رئیس دانا سفید به بسته همه چیز را به طور نامحدود.

“این نوع از داستان برای هر جنگنده واقعا این است که نیاز به درک که هر مبارزه متفاوت است” گفت: Waterson که آخرین مبارزه بود از دست دادن با تصمیم به اتفاق آرا به جوانا Jedrzejczyk اکتبر گذشته. “و شما همیشه رفتن به برخورد برخی از موانع است.”

و شنبه ارقام به توان های مختلف جانور به عنوان UFC کارت بروید. در حالی که مبارزان اجازه خواهد داشت کامل خود را, گوشه, هیچ, طرفداران می توانند شرکت کنند.

“من نگران نیست در همه (در مورد coronavirus),” Waterson گفت: از طریق تلفن از خانه اش در, New Mexico. “من جوان است. من سالم است. سیستم ایمنی بدن من واقعا قوی است. اگر وجود دارد هر کسی به نوعی از بیرون رفتن در اندام و در ادامه به حرکت رو به جلو با این ویروس که در خارج وجود دارد آن را جوان و سالم است. از آن ما شد.”

در سمت تلنگر, دختر و مادر, دو ثابت نمی شود در می ایستد. و آریا بوده است به هر یک از Waterson دعوا پس از تولد او.

“این ممکن است کمی عجیب و غریب” Waterson گفت. “اما شما باید برای مقابله با شرایط مختلف در هر مبارزه. و در پایان روز زمانی که آنها نزدیک قفس آن را فقط شما و حریف خود را در به هر حال وجود دارد. صرف نظر از این که آیا آن یک کوچه و یا آن را در مقابل میلیون ها نفر از مردم آن را فقط شما و حریف خود را زمانی که زنگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de