روز یکشنبه پلیس آمریکا مایکل بنت سابقه نگرانی در مورد انتخابات آینده در یک شهر به یک جمعیت حدود 120 در اوج جامعه و مرکز سلامتی در لیتلتون.

“هر کس به درک آنچه در خطر است اینجا” بنت گفت. “حکومت قانون است خرد.”

کلرادو سناتور که کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری هفته گذشته پس از مقدماتی نیوهمپشایر در مورد مبارزات انتخاباتی خود در سخنان افتتاحیه خود. بنت نسبت عدم موفقیت خود را در انتخابات به خود را دیر شروع که او گفت: او را مانع از واجد شرایط برای بحث و جمع آوری کمک مالی.

“من امیدوارم که هر چه مشخصات ملی من بود قادر به توسعه بهره مند خواهند شد کلرادو و خدمات در آن دولت رفتن به جلو” بنت گفت: پس از تاون هال. “من یاد گرفته ام که کلرادو است که نقطه شیرین من فکر می کنم از جایی که سیاست آمریکا است.”

شرکت کنندگان بودند مشتاق به شنیدن این که آیا بنت خواهد حمایت از یکی از نامزدهای دموکرات اما سناتور گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تا ذهن خود را.

“به محض این که من یک ایده در مورد آن و فکر می کنم این امر می تواند مفید به می گویند که من,” او گفت:.

بنت گفت که او قصد دارد تا ببینید که چگونه این مسابقه توسعه در طول چند هفته آینده. او گفت که وجود ندارد یک نامزد در دموکراتیک نژاد است که او نمی خواهد حمایت به دلیل تهدیدات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شمار.

“ما باید برای بازگرداندن یکپارچگی به دولت ما” بنت گفت. “ما در یک لحظه در زندگی سیاسی به عنوان یک کشور که در آن ما باید صادقانه گفتگو در مورد که در آن ما به رهبری است.”

بسیاری از ترکیبات ابراز ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن بالقوه برای انتخاب مجدد. کارول کلر اینترنتی مشاور بازاریابی از لیتلتون در مورد چگونه بسیاری از مردم او را به احساس فرسوده توسط سیستم سیاسی کنونی و unmotivated برای رای دادن. 67 ساله خواسته بنت آنچه دموکرات ها انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که هر کس می شود برای رای دادن بدون احساس شکست داد.

“من درک می کنم چقدر خسته مردم از هرج و مرج هر روز” بنت گفت. “اما آن را مجاز برای ما مورد ضرب و شتم پایین قبل از انتخابات حتی می شود در اینجا.”

گیب Nelson کاربر در کلومباین دبیرستان خواسته بنت چگونه او قصد دارد به جوان مردم را به رای دادن. این سناتور تاکید کرد که هر چند بسیاری از مسائل دشوار شده است ناعادلانه برخورد به نسل بعدی از جمله بدهی و تغییر آب و هوا رأی دادن خودرو به بهبود است.

“تنها راه به نوبه خود در اطراف سیستم سیاسی ما این است که برای شرکت در آن” بنت گفت. “و من امیدوارم که ما می توانیم از راه های الهام بخش شما را بر اساس تعهد است که هر یک از ما باید به دموکراسی ما.”

بنت در مورد چالش های Coloradans در صورت تلاش برای پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی و مسکن و آموزش عالی است. جو داگلاس 60 ساله از Littleton خواسته بنت در مورد برنامه های بیمه درمانی که بیشتر عادت به نیازهای Coloradans.

“ما شکسته مراقبت های بهداشتی بازار” بنت گفت. “بخشی از مشکل ما به خصوص در مناطق روستایی وجود دارد به اندازه کافی نیست مردم در بخش های خاصی کلرادو به یک بازار واقعی به افراد بیمه شده در راه است که قابل پیش بینی و مقرون به صرفه است.”

بنت گفت که پیشنهاد خود را به نام Medicare-X ارائه می دهد که یک گزینه می تواند ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی.

او را نگه داشتن دو سالن شهر در اواخر این هفته در دولت در تقاطع بزرگ در روز پنج شنبه و در استیمبت اسپرینگز در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im