مترو-منطقه رهبران بحث در مورد راه های گرفتن از طریق “مبهم وسط” از همه گیر بازیابی در کلرادو

درخت تنهاست شهردار جکی ارزن به نام فاز بهبودی کلرادو در حال حاضر این “مبهم وسط” در طی مجازی تاون هال محلی دیگر مقامات دولتی پنج شنبه شب به عنوان دولت همچنان ظهور آن از ادامه coronavirus همه گیر در یک چهل تکه مد است که نمی توان برای همه یکسان.

“Douglas County شده است در یک موقعیت منحصر به فرد در رابطه با منطقه مترو وقتی که می آید به COVID,” شهردار گفت: در این جلسه. “ما بسیار خوش شانس بوده است که ما بهداشت عمومی شماره شده است به طور قابل توجهی پایین تر از در بقیه منطقه مترو دنور.”

ارزن پیوست دنور شهردار مایکل, Hancock, شفق قطبی شهردار مایک کافمن و لیکوود شهردار آدم پل در ساعته تماس بگیرید و Adams County کمیسر اما پینتر, Denver, مدارس دولتی سرپرست سوزانا قرطبه و RTD رئیس هیئت مدیره انجی ریورا-Malpiede نیز شرکت کردند.

ارزن اشاره کرد که Douglas County خانه به درخت تنهاست شروع به باز کردن یک “مو هر چه زودتر” از بسیاری از دیگر استان ها در این منطقه مترو به دلیل سلامت داده ها حاکی از آن می باشد. هفته گذشته مقامات دولتی اعطا شهرستان واریانس برای باز کردن رستوران ها و خانه ها از عبادت ورزشگاه و پارک مراتع بازار با کنترل جمعیت در محل.

ارزن اشاره به بازگشایی پارک مراتع به عنوان دور از عمده موتور اقتصادی در شهرستان داگلاس که آرام شده از مارس. در این بازار 67 فروشگاه در عمل در حال حاضر شهردار گفت: با 80 رود به بالا و در حال اجرا توسط این آخر هفته.

“دلیل ما کسب و کار قادر به باز کردن بود چرا که ما بهداشت عمومی اطلاعات” ارزن گفت.

او گفت وجود نداشته است جدید COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در شهرستان در حداقل یک هفته.

هنکاک که منجر به تماس برجسته همکاری بین مترو-منطقه جوامع به عنوان حیاتی در کمک به سرعت گسترش COVID-19 بیماری تنفسی در آورده با یک عفونت کروناویروس. وی با تمجید همکار خود را رهبران جامعه برای گرفتن جلوتر از دولت در stay-at-home سفارشات در ماه مارس است.

“کل هدف از این منطقه به حرکت به سرعت به عنوان ما انجام داد این بود که برای محافظت از زندگی” هنکاک گفت. “اگر وجود دارد هرگز یک زمان است که به ما نشان داد چه طور جدایی ناپذیری ما متصل می شوند این است که زمان. با منافع مشترک, مشترک, نگرانی مشترک آسیب پذیری مشترک فرصتهای مشترک چالش های COVID نشان داده است که برای ما است.”

روز پنجشنبه مقامات بهداشتی دولت ارسال شده نشان داده COVID-19 نفر در کلرادو در حال حاضر بیش از 25,100 در حالی که مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از این بیماری باید نصب شده به 1,168.

Coffman گفت: شفق قطبی شدن پشت دوباره بجای اول برگشتن در راه های مختلف یکی از کسانی که کمک های مالی و وام های که در شهرستان است که به کسب و کار با 50 نفر یا کمتر. همچنین اجاره دادن کمک به کسانی که از دست رفته کار به دلیل coronavirus تعطیلی.

شهردار نیز گفت: این شهرستان مشغول کرده بود در یک “فوق العاده منحصر به فرد” تلاش برای کسانی که دچار بی خانمانی و محل آنها را در یک بازسازی متل برای بهبود یافتن از این بیماری به جای تا تخت در بیمارستان.

“آنها نیاز به یک محل برای بازیابی با خیال راحت و ما آن را انجام دهد” Coffman گفت.

پل گفت: Lakewood, دریافت کرده است که 10 میلیون دلار به 12 میلیون دلار در مراقبت های عمل پول تایید شده توسط دولت فدرال در اواخر ماه مارس در میان آماده سازی یک کسب و کار کمک بسته تا 4 میلیون دلار برای کسب و کار در این شهرستان است.

شهردار گفت: Jefferson County نیز آماده به ارسال در یک واريانس درخواست به وزارت امور خارجه روز جمعه درخواست که در آن اجازه داده می شود برای باز کردن کلیساها سالن های ورزشی و مراکز تفریحی در میان دیگر جمع آوری لکه های. ده ها تن از شهرداری ها و استان ها در کلرادو باید درخواست دولت به آنها اجازه می دهد به شل محدودیت های سریع تر از دولت تصریح می کند.

“هنگامی که مسلم شما دیدن چیزهایی بیشتر باز کردن در جوامع” پل گفت.

اما شهردار نیز بی پرده در مورد راه طولانی برای رفتن در مبارزه با ویروس. و این که خسارت زیادی انجام شده است — آسیب است که باید پیامدهای در کسب و کار و وقایع از طریق ماه های آینده.

“این شهرستان در حال حاضر به دنبال در furloughs, اخراج — به دنبال پروژه های سرمایه ای و همه چیز و هر چیزی است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد تا ببینید که چگونه ما حرکت رو به جلو با ضرر و زیان ما در حال رفتن به درک” پل گفت. “درد واقعی است در میان همه در جامعه, و من می ترسم به آن می گویند برای رفتن به ادامه در حالی که برای.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>