عطارد عبور 46 درجه سانتیگراد-علامت گذاری در بخش هایی از دهلی نو موسمی احتمال زیاد به می رسند بین ماه های ژوئن 22-24

ملی پایتخت در روز پنج شنبه شاهد خفقان گرما به عنوان بخش هایی از دهلی دمای ثبت شده در بیش از 46 درجه سانتیگراد هند هواشناسی اداره گفت.

در حالی که حداکثر درجه حرارت از 44.2℃ ثبت شده در Palam این Safdarjung رصدخانه ثبت شده بالا از 42.5 درجه سانتیگراد است. حداکثر درجه حرارت در Safdarjung فراهم می کند که نماینده ارقام برای شهر بود و سه شکاف بالاتر از نرمال در حالی که Palam دمای 5 درجه بالای نرمال است.

ایستگاه آب و هوا در Ayanagar ثبت حداکثر دمای 46.4 درجه سانتیگراد هفت درجه بالای نرمال آی دادهها نشان داد.

سطح رطوبت oscillated بین 38 و 81 درصد در این شهرستان است.

ملاقات گروه پیش بینی کرده است تا حدودی آسمان ابری در روز جمعه. هر گونه رهایی از گرمای سوزان بعید است که حداکثر و حداقل درجه حرارت در حال انتظار باقی می ماند در 43 درجه و 30 درجه سانتیگراد بود.

گرم و مرطوب آب و هوا است به احتمال زیاد برای ادامه یکی دیگر از 2-3 روز قبل از موسمی می رسد در پایتخت.

در آن بارش باران پیش بینی آی گفته است که موسمی است که به احتمال زیاد برای رسیدن به سرمایه های ملی از سه تا چهار روز زودتر از معمول تاریخ ژوئن 27.

یک چرخه گردش خون بیش از بنگال و محله را حرکت به سمت جنوب غربی اوتار پرادش در ماه ژوئن 19 و 20 ژوئن Kuldeep Srivastava سر از منطقه ای پیش بینی مرکز آی گفت.

“این کمک خواهد کرد که در بیشتر پیشرفت موسمی در غرب, Uttar Pradesh, برخی قطعات, Uttarakhand, شمال, راجستان و شرق هاریانا بین ماه های ژوئن 22 ژوئن 24,” او گفت:.

این به این معنی باد سیستم را به سرمایه های ملی در ماه ژوئن 22-23 است که سه تا چهار روز قبل از آن او اضافه شده است.

با وجود این سرعت از موسمی آن در حال حاضر وارد در اکثر نقاط کشور ، این آی پیش بینی کرده نرمال بارندگی (103 درصد) در شمال غربی هند در این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de