ذوب تسویه حساب کوچک من Tekashi69 می شود آزادی های اولیه با توجه به Coronavirus نگرانی


Illustration for article titled Melted My Little Pony Tekashi69 Gets Early Release Due to Coronavirus Concerns

عکس: باب Levey (گتی ایماژ)

رپ Tekashi69 منتشر شد از زندان فدرال در روز پنج شنبه به دلیل آسم خود قرار می دهد و او را در افزایش خطر ابتلا به علائم شدید به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

به نیویورک تایمز گزارش می دهد که ایالات متحده در منطقه قاضی پل Engelmayor تایید کرد که این بیماری همه گیر ارائه شده “فوق العاده و دلایل قانع کننده ای” برای یک دلسوز انتشار. Engelmayor که محکوم 23 ساله رپ برای یک دوره دو ساله پس از او گناهکار یک سری باند سرقت و تیراندازی گفت: Tekashi69 “دیگر نمی خواهد در حال حاضر با معنی خطر برای جامعه اگر در آزادی.”

تبلیغات

متولد دانیل هرناندز 6ix9ine نیز در بیمارستان بستری شده است برای برونشیت در گذشته, به گزارش بی بی سی. مطالعات نشان داده اند شرایط مزمن مانند آسم و دیابت افزایش احتمال ابتلا COVID-19. هرناندز اجازه خواهد داشت به خدمت نهایی چهار ماه از مدت خود را در خانه.

در 2019, Hernandez همکاری با مقامات فدرال به شواهد در برابر نه Trey گانگستری Bloods سابق خود ، در ارز او کاهش می یابد جمله است.

تبلیغات

انتشار مردمی که زندانی هستند—به خصوص کسانی که متهم به کم سطح جرایم غیر خشونت آمیز—حس می کند در طول یک بیماری همه گیر: آن را تقریبا غیر ممکن است به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل ها در زندان ها و زندان ها و ویروس ها به مراتب کمتر مسری از coronavirus شناخته شده اند به سرعت در حال گسترش از طریق correctional facilities. اگر این ویروس همچنان به شکستن در زندان ها و زندان ها در سراسر ایالات متحده آن را باعث فشار اضافی بر بیمارستان ها و بهداشت منابع کشور به سادگی نمی تواند.

اما آن را نیز به تعجب که آیا افراد مشهور فراهم 6ix9ine یک امتیاز به اندازه کافی دیگر زندانیان داشته باشد. در حالی که برخی از شهرها و ایالات متحده نقل مکان کرد به انتشار صدها بدون خشونت مجرم دیگر زندانیان و بازداشت شدگان باید مورد خود تصمیم به صورت جداگانه.

تبلیغات

“آقای هرناندز زمینه مسائل مربوط به سلامت خود را زودتر به همکاری با مقامات و کوتاه باقی مانده از دوران محکومیت خود را ممکن ساخته اند و او را کاندیدای خوبی برای آزادی” این بار یادداشت ها در حالی که اشاره به این که دیگر زندانیان مشهور—یعنی R. Kelly و بیل کازبی—تاکنون ثابت ناموفق در دادخواست خود را به بازار عرضه می شود.

در آن موارد این واقعیت است که آنها مشهور هستند ممکن است در برابر آنها.

اگر شما فکر هرناندز تا به حال هر برنامه ای تخمگذار پایین—فکر می کنم دوباره.

“او به هیچ وجه قصد رفتن به” شاهد حفاظت هرناندز, وکیل, Lance Lazzaro گفت: زمان روز پنج شنبه. “او امیدوار است تا رزومه کاری خود را حرفه ای است.”

تبلیغات

روزنامه نگار لیزا Evers وی به هرناندز تیم حقوقی که گفت رپر خواهد شد بازگشت به رسانه های اجتماعی و “برنامه ای برای کار بر روی 2 آلبوم جدید خود را برای 10k پروژه ها برچسب.”

تبلیغات

Hrmmmm. موفق باشید که با رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de