Meghan Markle در حال رفتن به ملاقات جشن


Illustration for article titled Meghan Markle Is Going to the Met Gala

تصویر: از طریق گتی

من به طور کامل در Markles’ (بله, این است که چگونه من را با اشاره به آنها از این پس) محوری از افراد مشهور به (شمال) مشهور آمریکایی به عنوان روح واقعی انقلاب آمریکا. نه تنها Meghan Markle , بنا به گزارش ها در تلاش برای بازگشت به بازیگری او می شود ساخت ظاهر Met Gala این سال است. هر کس می شود برای به اشتراک گذاشتن یک نامشروع , حمام, سیگار با او بسیار خوش شانس!

صفحه شش گزارش که جشن و سرور است که می گیرد در این سال در مارس 4 خواهد بود Markle اول “رسمی” تفرج پس از “رسمی” شروع به اصطلاح Megxit—ظاهرا او و شاهزاده هری در حال royals تا آوریل 1. Markle خواهد شد حضور در این جشن با رواج editor-in-chief ادوارد lonely planet برای چه کسی او را مهمان-ویرایش سپتامبر مسئله است.

تبلیغات

“Met Gala است برای این است که نشان می دهد کسب و کار” یک منبع گفت: این خورشید. “به طور طبیعی, مگان یکی از اولین نام در لیست مهمان و ادوارد تیم هیجان زده هستند که این دو را با هم.”

ظاهرا اگر زبانه می شود اعتقاد بر این است که بخشی از Markle تلاش به خودش به عنوان یک هویت مستقل و نه فقط از خانواده سلطنتی اما از شاهزاده هری. با توجه به Markle شد, یک بازیگر با حرفه خود قبل از wifing تا با یک سلطنتی آن را حس می کند که او می خواهم می خواهم به او را در راه بازگشت به صنعت. “مگان مشتاق به گام گهگاه بدون هری به طوری که او می تواند ایجاد و خودش را یک بار دیگر در هالیوود” این منبع گفت.

من مطمئن هستم که این به نوبه خود به کارهای بزرگ در سراسر تالاب از هیچ چیز Markle می کند می گوید یا می پوشد او را برنده هر نعمت با یک از خود راضی و نوع نژادپرستانه رسانه های بریتانیا. اما من شخصا خوشحال و برای دیدن Markle شکستن رایگان از به ظاهر احمقانه محدودیت از زندگی سلطنتی و من حتی بیشتر خوشحال است که او می تواند پوشیدن یک “پر زرق و برق زن و هم مرد” به دنبال این رویداد که موضوع این سال است که ویرجینیا وولف‘s-جنسيت خم اورلاندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>