مگان و هری در حال تنظیم لازم مرزهای اعلام آنها “صفر نامزدی’ با شایعات


Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex attend the Commonwealth Day Service 2020 on March 09, 2020 in London, England.

هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان, Duchess of Sussex حضور مشترک المنافع روز خدمات 2020 در 09 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.
عکس: گرت Cattermole (گتی ایماژ)

دوک و دوشس ساسکس در حال قرار دادن پای خود را پایین دسته جمعی.

با توجه به مهلتپرنس هری, و Meghan Markle گذراند شرکت نامه به سردبیران انگلیسی, شایعات, خورشید, Daily Mirror, Daily Express و ایمیل های روزانه یکشنبه شب تایید که آنها قطع رابطه خود را به طور کامل. و اشاره کرد که آنها دیگر دریافت حمایت عمومی به عنوان رسمی انگلیسی, royals, زن و شوهر را تایید کرده اند آنها را “صفر تعامل” با شایعات.

تبلیغات

“این است که به شدت مورد که با نفوذ یک تکه از رسانه ها بیش از چندین سال به دنبال عایق خود را از مصرف پاسخگویی برای آنها چه می گویند و یا چاپ – حتی زمانی که آنها می دانند که آن را تحریف شده نادرست یا تهاجمی فراتر از دلیل” در این نامه به عنوان خوانده شده. “هنگامی که قدرت برخوردار است و بدون مسئولیت و اعتماد همه ما در این مورد نیاز صنعت است تخریب. وجود یک انسان واقعی هزینه به این راه انجام کسب و کار و تاثیر آن بر هر گوشه ای از جامعه است. دوک و دوشس ساسکس را تماشا کرده اند مردم می دانند — به عنوان به خوبی به عنوان غریبه کامل — باید زندگی خود را به طور کامل از هم جدا کشیده بدون هیچ دلیل خوب دیگر از این واقعیت است که شهوت پرست شایعات افزایش درآمد حاصل از تبلیغات.”

تبلیغات

“این سیاست است که در مورد اجتناب از انتقاد” در این نامه ادامه داد: تایید آنها را به ادامه کار با رسانه ها سازمان ها و رسانه ها برای برجسته کردن مسائل و باعث می شود که مهم به زن و شوهر است. “این در مورد خاموش کردن مکالمه عمومی و یا سانسور دقیق گزارش. رسانه ها حق دارند به گزارش و در واقع یک نظر بر روی دوک و دوشس Sussex, خوب یا بد است. اما آن را نمی توان بر اساس یک دروغ است.”

بنابراین ما به عنوان رندانه در میان اخیر گمانه زنی ها در مورد یک میلیون دلار بگویید همهاگر وجود خواهد داشت هر گونه در عمق رسانه مبادلات از آن خواهد شد به طور کامل در شرایط خود (و رک و پوست کنده مربوط محترم رسانه ای با روزنامه نگاری صداقت به جای, معمولا شناخته شده “شایعات ژنده پوش”).

به عنوان زن و شوهر همچنان به تلاش برای حرکت رو به جلو با زندگی خود را وجود دارد در حال حاضر یک زن و شوهر از حرکت در اخبار در هر دو سرگرمی و خیریه بخش است.

تبلیغات

دو تن از آنان به تازگی کشف کمک لس آنجلس جامعه نیاز به نمایندگی از پروژه فرشته غذاو صبح به خیر امریکا عرضه منحصر به فرد کلیپ Meghan آینده Disneynature فیلم فیل.

تبلیغات

“من بسیار خوش شانس می شود قادر به تجربه عملی با فیل ها در زیستگاه طبیعی خود. زمانی که شما صرف زمان اتصال به آنها و دیگر حیات وحش, شما واقعا درک ما نقش خود را در حفاظت و ایمنی” مگان گفت: از تجربه خود در کار بر روی فیلم است. “ما در این فیلم چقدر قابل توجه هستند. خاطرات خود را شگفت انگیز است. ارتباط نزدیک از گله های protectiveness از خود جوان — من فکر می کنم آنها خیلی بیشتر مانند ما از متفاوت هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de