مگا-ادغام 10 بانک دولتی به 4 بزرگتر PSBs می آید را به اثر

مگا-ادغام 10 بانک دولتی به چهار بزرگتر PSBs آمد به اثر در چهار شنبه, آوریل 1. این شامل ادغام شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند به پنجاب بانک ملی; سندیکای بانکی به Canara Bank; آندرا بانک و شرکت بانک به اتحادیه بانک مرکزی هند; و اللهبد بانک به هند بانک.

اتحادیه کابینه به ریاست نخست وزیر نارندرا مورد تایید بود تحکیم در بخش عمومی بانک (PSBs) در مارس 4 اثر از 1 آوریل سال 2020 است.

پس از ادغام این بانک هند در حال حاضر 12 بخش عمومی بانک ها از 27 PSBs در سال 2017. دولت گفته بود: ادغام خواهد منجر به ایجاد هفت بزرگ PSBs با مقیاس ملی و با رسیدن به هر یک از ادغام نهاد با داشتن یک کسب و کار بیش از Rs 8 لاخ کرور.

در اینجا چهار بانک جدید:

1 – پنجاب بانک ملی شرقی بانک تجارت و بانک متحده ادغام به صورت دومین بخش عمومی بانک با کسب و کار از Rs 17.95 لاخ کرور.

2 – ادغام Canara Bank با سندیکای بانک فرم چهارمین بخش عمومی بانک با یک کسب و کار از Rs 15.20 لاخ کرور.

3 – اتحادیه بانک مرکزی هند با هم ادغام شدند با آندرا بانک و شرکت بانک برای تبدیل شدن به پنجمین بخش عمومی بانک در حال حاضر با مجموع کسب و کار از Rs 14.59 لاخ کرور.

4 – هند بانک ادغام با اللهبد بانک به شکل هفتم-بزرگترین بخش عمومی بانک با یک کسب و کار از Rs 8.08 لاخ کرور.

هدف از مگا-ادغام

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman بود در ماه اوت سال گذشته اعلام کرد که 10 بانک دولتی خواهد بود ادغام چهار بزرگتر PSBs. اعلام حرکت Sitharaman گفته بود ایجاد نسل بعدی بانک های ضروری برای هند برای تبدیل شدن به یک 5 تریلیون دلار اقتصاد در پنج سال آینده.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جدید PSBs

مگا تحکیم کمک خواهد کرد ایجاد بانک با یک مقیاس قابل مقایسه با بانک جهانی و قادر به رقابت موثر در هند و در سطح جهانی و دولت تا به حال در بیانیه ای گفت.

“مقیاس بزرگتر و هم افزایی از طریق تحکیم می تواند منجر به هزینه مزایای که باید فعال PSBs به منظور افزایش رقابت خود را و تاثیر مثبت بر سیستم بانکداری هند ،

“تحکیم نیز ارائه انگیزه ای برای ادغام سازمان با افزایش توانایی خود را برای حمایت از بزرگتر بلیط-اندازه وام و رقابتی عملیات موجب بیشتر ظرفیت های مالی. اتخاذ بهترین شیوه در سراسر ادغام اشخاص را قادر می سازد بانک های خود را برای بهبود بهره وری هزینه و مدیریت ریسک و همچنین افزایش هدف از شمول مالی از طریق گسترده تر رسیدن به” آن اضافه شده است.

بیشتر, با تصویب فن آوری های سراسر ادغام بانک ها دسترسی به گسترده تر استعداد و بزرگتر پایگاه داده PSBs می خواهد در یک موقعیت برای به دست آوردن مزیت رقابتی با اعمال نفوذ تجزیه و تحلیل در یک سرعت در حال digitalising بانکی چشم انداز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im