دیدار Zareen صدیق تناسب اندام علاقه مندان و پرشور برای تمرین!

دیدار Zareen صدیق تناسب اندام علاقه مندان و پرشور برای تمرین! – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 24, 2020, 15:42 IST | | بمبئی

اگر شما به دنبال برای کسی که می تواند الهام بخش شما را به آمار و انطباق با شیوه زندگی سالم و سر راست به Instagram حساب Zareen صدیق.

Zareen Siddique

Zareen صدیق

یک نگاه Zareen صدیق را Instagram account @fitwithzareen و روشن است که او زندگی می کند و تنفس تمرینات. یک مادر دو بچه ها, Zareen flaunts her perfect بدن و رفتار مثبت در رسانه های اجتماعی به عنوان الهام بخش به دیگران مبارزه با تربیت بدنی. او می گوید که این بسیار مهم است برای حفظ یک به طور منظم و روزانه ارزش تغذیه مصرف در حالی که کار کردن برای خنثی کردن اثرات ناشی از سبک زندگی بیحرکت.

شما باید گوش دادن به این گواهی آنلاین تغذیه و هسته مربی تناسب اندام است که سرسخت دونده خودش. او نیز اجرا می شود ماراتن به طور منظم. میان او و سایر مدارک هستند Reebok گروه تناسب اندام گواهینامه کارشناسی ارشد تابع آموزش و صدور گواهینامه دیپلم در رژیم های غذایی و تغذیه.

صحبت کردن در مورد چگونگی آموزش کاربردی متفاوت از سنتی تمرین, Zareen توضیح میدهد: “در آموزش کاربردی خود را چندین گروه عضلانی کار به طور همزمان ارائه کامل بدن رژیم گرفتن زمان کمتر از یک قدرت سنتی جلسه آموزش. حرکت نیاز به ثبات و فعال کردن هسته ای خود را که لازم است در تمام رشته های ورزشی است. حرکت پویا ترکیب چابکی و تعادل و پرش. حرکت می کند ممکن است شامل بلند کردن اجسام, هل دادن, کشیدن, خم, چرخاندن, تبدیل, ایستاده, شروع, توقف, بالا رفتن یا lunging. شما ورزش در چند هواپیما به جای یک هواپیما است.”

او در عمق دانش کاربردی آموزش دست اول. او قرار می دهد از آن به خوبی استفاده های سفارشی برنامه های تناسب اندام را برای مشتریان خود. این او پس از اسکن خود را در شیوه زندگی و رژیم غذایی مصرف بسیار دقیقهای. هر چند او آموزش می دهد و مشتریان خود را با kettlebells کابل ستون دمبل و گروههای مقاومت او می گوید که می توانید تمرین در خانه با خانواده انواع تجهیزات و همچنین برای رسیدن به نتایج مطلوب. کلیدی است برای با انگیزه ماندن و آن را درست انجام دهد.
یکی از جنبه های مهم از برنامه های رژیم غذایی است که او باور ندارد در از بین بردن هر گونه مواد غذایی و یا هر گونه مواد غذایی است. او را متعادل و سالم غذا برنامه های طراحی شده به طوری که برای مدیریت کالری از تمام گروه های مواد غذایی.

Zareen متخصص در پست بارداری کاهش وزن و تناسب اندام بیش از حد. او همچنین یک مربی انگیزشی, و به طور منظم در تعامل با زنان و تشویق آنها به ورزش بخشی از زندگی روزانه خود را. او اصرار دارد, می توان با ساخت ‘تغییرات کوچک در رژیم غذایی و شیوه زندگی است.’ این جای تعجب نیست که Zareen کار همچنین باعث می شود او یک مربی انگیزشی برای مشتریان خود. آن نیاز به مقدار زیادی از کنترل خود و انگیزه به ماندن در مسیر دشوار آموزش کاربردی و Zareen متوجه چقدر مهم است برای نگه داشتن زور زدن تا مشتریان خود را از طریق روزانه خود را به سختی.

به عنوان برای جوان مشتاق مردان و زنان که می خواهند برای ساخت یک حرفه ای از تناسب اندام و تغذیه, مربیگری, Zareen این را می گویند “خوب بسیاری از موسسات مشهور در هند و خارج ارائه دوره های آموزشی. آن است که همیشه توصیه به آموزش خود را در این زمینه که شما می خواهید در کار و البته در پایان روز آن را کار خود و استعدادهای خود را که ترکیبی از شما برای سوار شدن به بلند مدت مالی و تجاری در سفر است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>