دیدار با جوان کارآفرین Gopal دات از vashisht است که شناخته شده برای خود استراتژی های بازاریابی

دیدار با جوان کارآفرین Gopal دات از vashisht است که شناخته شده برای خود استراتژی های بازاریابی – شیوه زندگی

انتشار: Jun 26, 2020, 11:57 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Gopal دات از vashisht که شروع کار خود را به عنوان یک واقعیت مالک صفحه در Instagram و کارکنان رسانه تکامل یافته خود را به عنوان یکی از با نفوذ ترین کارآفرینان.

Gopal Dutt Vashisht

Gopal دات از Vashisht

Gopal دات از vashisht است جوانترین دیجیتال کارآفرین و متخصص در استراتژی بازاریابی دیجیتال ساختمان با قابل توجه سفر. برجسته پیشرو دیجیتال بازاریاب در بالا بردن جوهر از کارهای عادی و روزمره.

خوب اگر شما در فضای دیجیتال و سپس آن را به اشتباه می گویند که گوپال دات از vashisht شما باید شنیده می شود نام خود را. هنگامی که شما 21 سال شما تا کنون فکر hustling سخت و درآمد دیگران که موجب پنهان کارآفرینی بالقوه در شما ؟ به خوبی! Gopal دات از vashisht دقیق مظهر همان.

او هرگز تردید در آزمایش. در سن بسیار جوان او را باز کرد شرکت Chunkin رسانه های آژانس بازاریابی دیجیتال با چشم انداز تبدیل شدن به بزرگترین در بازاریابی دیجیتال میباشد. در واقع با کارسخت فداکاری و شور و شوق شرکت به اوج خود رسیده است در یک دوره بسیار کوتاه از زمان.

کارهای عادی و روزمره خود را به تصویر می کشد او را بهترین. راه او با معاملات مشتریان خود را می کشد واقعی مهارت های کارآفرینی که او را در آغوش نقص. خود برنامه ریزی استراتژیک برای تمام روز او را تعادل کار خود را همراه با مطالعات خود را. او در حال حاضر بهترین و شناخته شده برای او سخت و طاقت فرسا است که اساسا برای کمک به بالا بردن خود را با نام تجاری ساختمان های شخصی مارک ها و اتصالات که به آنها کمک کرد به رشد دیجیتالی. این جوانترین پسر در حال انجام یک کار فوق العاده با دقت سرمایه گذاری و ساخت بهترین استفاده از آن.

چشم انداز های دیجیتال در حال تحول است و با گذشت زمان و رسانه های اجتماعی دیده می شود تغییرات بسیار زیادی در چند سال گذشته است. اگر شما می بینید بسیاری از برندها باید شروع به بازاریابی خود را در رسانه های اجتماعی. نه فقط برندها حتی اثرگذارندهها در حال ترویج خود را به میزان بیشتری در سراسر وب. بازاریابی رسانه های اجتماعی است که تا کنون یک جنبه بسیار مهم برای ایجاد آگاهی در مورد هر نام تجاری و یا تاثیر گذار.

امروز ما به شما بگویم در مورد یک متخصص است که با تغییر سناریو در دنیای دیجیتال.

Gopal دات از vashisht که شروع کار خود را به عنوان یک واقعیت مالک صفحه در Instagram و کارکنان رسانه تکامل یافته خود را به عنوان یکی از با نفوذ ترین کارآفرینان. او دارای تخصص بالایی در آنلاین برندینگ, YouTube, ساختمان گوگل, حضور, روابط عمومی و هر چیزی و همه چیز مربوط به رسانه های دیجیتال. کارآفرین کسی کمک کرده است چندین راه اندازی به رشد برخی از چند راهنمایی برای برندها و اثرگذارندهها که از طریق آنها می تواند به رشد دیجیتالی.

Gopal می گوید که باید هرگز یادگیری را متوقف. او معتقد است که روز شما را متوقف یادگیری آن روز شما یادگیری را متوقف. او همچنین بر این باورم که هیچ کس نباید احساس رضایت با کار خود را به عنوان آن را می کشد گرسنگی به دستیابی به بیشتر. به عنوان یک تاثیر گذار و هنرمند Gopal الهام بخش بسیاری از افراد و جوانانی که در حال مبارزه برای ایجاد یک علامت در این زمینه است. او می نویسد: وبلاگ ها و پست های مفید و نکات.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net