دیدار با کارینا تورس – مظهر زیبایی با مغز

دیدار با کارینا تورس – مظهر زیبایی با مغز – شیوه زندگی

انتشار: Jun 16, 2020, 13:09 IST | همکاری محتوا | بمبئی

از دوران کودکی کارینا تورس nee Zhironkina آرزو به یک مدل مد. او به یاد می آورد پوشیدن او و مادرش لباس ها و گربه-راه رفتن راه خود را به اتاق نشیمن هر زمان که او شانس.

Karina Torres

کارینا تورس

در آوریل 28, 1991 در شهر خارکف خانم و آقای Zhironkina خشنود به عنوان آنها جشن تولد دختر خود; آینده Ms اوکراین است. از دوران کودکی کارینا تورس موسوم به Zhironkina آرزو به یک مدل مد. او به یاد می آورد پوشیدن او و مادرش لباس ها و گربه-راه رفتن راه خود را به اتاق نشیمن هر زمان که او شانس.

او تنها 13 سال زمانی که او امضا, او اولین قرارداد به عنوان یک مدل حرفه ای است. ساقه تا به حال به محل در بانکوک, تایلند, بنابراین به طور طبیعی پدر و مادر او نمایش داده می شود بی میلی. آنها به من اجازه نمی دهد خود را به نگرانی والدین مانع از دختر خود را تعقیب رویاهای. پس از اطمینان از ایمنی خود را, آنها اجازه داد او را به قبول دعوت به کار بر روی این پروژه. و با آن کارینا حرفه ای حرفه ای شکوفا شد. او به دست آمده ارتفاعات جدید از موفقیت با گذشت هر روز و در نهایت تبدیل شدن به Ms اوکراین 2012. او ملت را یار و نماینده اوکراین در دست جهان رقابت همان سال است.

زیبایی مراسم مجلل پرتاب کارینا به آسمان از موفقیت و او مدل های مختلف محلی و مارک های بین المللی و همچنین سازمان. بعد او تصمیم گرفت برای آزمایش او شن با ثبت نام برای یک تناسب اندام, رقابت است. او آموزش دیده 2 بار در روز, 7 روز در هفته به مدت 3 ماه و لازم بود تنها به مصرف گوشت آب پز (بدون نمک و ادویه جات ترشی جات و یا نفت) و خیار و کاهو. سه روز قبل از مسابقه از او خواسته شده بود به رد آب و بعد منجر به این رویداد او را دیورتیک ها – داروهای پزشکی که شما را به ادرار کردن اغلب به طوری که آب بیرون کشیده شده از بدن است. پس از این خسته کننده تجربه کارینا متوجه شدم او باید سرمایه گذاری در چیزی است که پربارتر می کند و تلفات در او روانی خوبی بودن.

او به عنوان پیمایش زندگی خود را وقف آن را به خانواده او و در زمان نقش مادر او آرزو داشت به افسار کار خود را با کودکان, از این رو او با تاسیس کانال های تلویزیون: NIKI بچه ها و نیکی Junior به ترتیب برقراری خودش را به عنوان یک کارآفرین و اضافه کردن یکی دیگر از پر به کلاه.

با هجوم از همه شانس کارینا تورس نشان دهنده قدرت که گرفته شده دسته سه تایی از سرنوشت خود را در دست خود او است. او یک الهام بخش برای هر کس در اطراف او و ثابت شده است که اگر یک مجموعه ای است ذهن خود را بصورتی پایدار و محکم برای رسیدن به چیزی هیچ نیرویی در زمین می تواند به جلوگیری از آنها را از رسیدن به آن است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de