دیدار کاپیتان Swati Raval – اولین زن عمران خلبان به کار نجات پرواز

در میان شیوع کروناویروس وجود دارد یک گروه از مردم که در حال selflessly کار در روز و شب به تخلیه سرخپوستان از COVID-10 مناطق آسیب دیده. یکی از آنها Swathi Raval – اولین زن خلبان منقرض پرواز.

فرمانده هوایی هند بوئینگ 777, انباشته دور از نخستوزیر و چند تن دیگر از وزیران برای Airlifting 263 سرخپوستان استاندارد در رم و آوردن آنها به دهلی نو در میان coronavirus.

کاپیتان Raval شد اولین زن عمران خلبان برای انجام ماموریت نجات.

ساعت مودی روز دوشنبه مورد ستایش قرار داد خدمه هوایی هند است که تخلیه رشته مردم از coronavirus-آمار کشور یک روز پس از این شرکت شکایت کرده است که برخی از “vigilante” ساکن انجمن رفاه و همسایه بودند ostracising آن خدمه که رفت خارج از کشور به عنوان بخشی از وظیفه خود را.

این شرکت هواپیمایی در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز یکشنبه گفت که نگران کننده است که در بسیاری از محلات هوایی هند خدمه رو به رو شد ostracisation چرا که آنها در سفر خارج از کشور به تخلیه سرخپوستان.

“بسیار افتخار از این تیم @airindiain که نشان داده نهایت شجاعت و افزایش یافته است به بشریت. برجسته خود را از تلاش های تحسین هستند چند نفر در سراسر هند است. #IndiaFightsCorona” نخست وزیر توییتی.

او برچسبشده یک صدای جیر جیر از حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep سینگ پوری که گفت: “هنگامی که رفتن سخت می شود سخت رفتن” ارسال یک عکس از خدمه هوایی هند بوئینگ 777 به رهبری کاپیتان Swati Raval و کاپیتان رجا Chauhan که airlifted 263 سرخپوستان بیشتر دانش آموزان رشته در رم.

نه فقط رم نجات عملیات هوایی هند نیز تخلیه رشته سرخپوستان از میلان در هفته گذشته بود و جزو اولین شرکت های هواپیمایی به تخلیه سرخپوستان از ووهان مرکز از Coronavirus.

در فوریه 1, هوایی هند 747 پرواز به ووهان سپس کانون Coronavirus برای نجات 324 رشته سرخپوستان یکی از اولین عملیات نجات توسط هر دولتی در سطح جهان است. یک روز بعد همان هواپیما نجات 323 بیشتر سرخپوستان همراه با 7 Maldivian اتباع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de