ملاقات علیه حمیدی یکی از بزرگترین Infinite ستاره در کشور

ملاقات علیه حمیدی یکی از بزرگترین Infinite ستاره در کشور – شیوه زندگی

انتشار: Mar 16, 2020, 18:07 IST | همکاری محتوا | بمبئی

با توجه به نحوه پر شور Infinite تبدیل به ملاقات علیه حمیدی یکی از بزرگترین Infinite ستاره در کشور!

Aliya Hamidi

Aliya حمیدی

هوا در جهان در حال حاضر بوی توانمندسازی زنان. نسل هزاره است به آن را به جلو. علت برابری Tik Tok حس علیه حمیدی است که یک دختر شاد با یک ماموریت. او معتقد است هر زن دارای استعداد های نهفته است که خفته به شنود گذاشته شود. در نظر زنان نه تنها باید زنان خانه دار است. آنها می تواند بزرگ طراحان داخلی عالی سرآشپزها و یا حتی طراحان مد.

با برکت مستقل روند تفکر او احساس می کند زنان خود را باید در تصمیم گیری های خود. او خودش با افتخار از دستاوردهای در رسانه های اجتماعی زمینه است. برنده شدن قلب از 2.6 میلیون پیروان جستجو در گوگل خود را نشان می دهد در یک صفحه. خنده دار فیلم ها نیز گاهی اوقات یک پانچ به جامعه قضاوت رویکرد نسبت به زنان است. محتوای آن او ایجاد سرد است و مسئول در همان زمان درست مثل شخصیت او. سخت کوش و با تمرکز بر نگرش با استعداد ساخت خوب و قابل اشتراک گذاری مطالب خود را نقطه قوت.

قطعه از طعنه آمیز و طنز آمیز را در مدرن روز روابط فراخواندن مردسالاری زاویه در آنها است. او فیلم هرگز رفتن به نقطه ای از هجوم مردان. نور دل و به نقطه اسکریپت تسلط او Tik Tok جریان کانال. او با الهام از این مسائل اتفاق می افتد در اطراف محیط. در روز هولی او هوشمندانه فرمت یک کمدی که در آن مردم از ادیان مختلف بازی هولی با هم. فداکاری و عشق به تنوع آشکار است که شما مرور از طریق کانال.

محبوبیت او افزایش یافت و بالا ظرف شش ماه از شروع این را به عنوان یک تمرین سرگرم کننده. او فکر می کند که زنان باید خود نظرات و افکار. ندانسته و آگاهانه او ترویج توانمندسازی زنان به T. كردن قوی و vibes مثبت در سراسر وب پلت فرم. این دختر زیبا یک نشاط درخواست تجدید نظر او آشنایی مخاطب او هر بار یک پست قرار داده تا در کانال.

Aliya احساس زنان باید دنده مسلح با مهارت ها و استعداد می تواند جهان را تغییر دهید. قدرت و صلابت یک زن بی حد و حصر هستند برازنده بانوی فکر می کند باید آن را مورد استفاده هدفمند. در سن بسیار جوان او یک ذهن باز و مترقی طرز فکر. او حساس تصویر از زنان در Tik Tok ویدئوها نشان از درک او را با احترام به زنان است. او به طور غیر مستقیم گرفته صمیمی ابتکار به فشار مسائل زنان در یک شیوه ای ظریف. دختر قوی است که بسیاری از ایمان در زنان است که آنها می توانید انجام تمام کارهای بدون هر گونه تعصب های جنسیتی.

به عنوان سناریو در کل کشور نیاز به تغییر ، معقول و روحیه دختران علیه در اینجا به اشتراک بگذارید کمی خود را از مشارکت در زمینه توانمندسازی زنان. زیبایی خیره کننده یک میل شدید برای آرایش اما به خوبی می داند که ارزش و اهمیت زیبایی درونی. او یکی از پایه برای زنان بهبود و شادی. شجاع زن مشهور هر زن می تواند از یادگیری و نگاه کردن به.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de