دیدار بازیگر Abhishek بردیا یک استعداد جوان از ایالت ماهاراشترا

دیدار بازیگر Abhishek بردیا یک استعداد جوان از ایالت ماهاراشترا – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 22, 2020, 08:36 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Abhishek بردیا همیشه معتقد بودند در انجام کاری خلاق و منحصر به فرد در زندگی به غیر از مطالعات که در آن مردم می دانم که او را با نام او.

Abhishek Bardia

Abhishek بردیا

یک زمان وجود دارد که مردم شناخته شده بودند به عنوان معروف اگر آنها در روزنامه و سپس در زمان آمد از تلویزیون و در حال حاضر در قرن 21 این است که وب سایت ها و برنامه های که تصمیم محبوبیت خود را. برای تبدیل شدن به معروف بود مثل یک رویا حتی اگر او/او است که سرگرم کننده یک وبلاگ نویس و یا هر چیزی.

ما به تازگی به دانستن در مورد جوان و بی باک شخصیت Abhishek بردیا که یک بازیگر است و ما حیرت زده شد بعد از دیدن محبوبیت خود را. او در حال حاضر 50k+ followers on Instagram.

Abhishek بردیا یک استعداد جوان از ایالت ماهاراشترا. این lad سفر یک مثال واقعی برای جوانان است. او در سفر زندگی به شما می آموزد که به باور شما را به سبک خود و همچنین سعی کنید چیزهایی را که دوست دارید و شما می توانید آن را با شور و شوق از موفقیت را برای شما مانند Abhishek بردیا. او یک پسر است که موفق به دنبال شور و شوق خود را و آموزش و پرورش در همان زمان.

Abhishek همیشه معتقد بودند در انجام کاری خلاق و منحصر به فرد در زندگی به غیر از مطالعات که در آن مردم می دانم که او را با نام او. Abhishek بسیار پرشور در مورد بازیگری و او می خواست به یک بازیگر شناخته شده در بالیوود است. او بسیار پرشور در مورد بازیگری است که او برای اولین بار آغاز شده و با کشف خود اقدام خود بهره. Abhishek بردیا بود که هفده سال از زمانی که او به دنبال شور و شوق خود را از اقدام همراه با مطالعات خود را. به بازیگری او شور و تقویت او شروع به یادگیری اقدام و سپس او تمرین بازیگری برای چندین سال تا زمانی که توسعه مهارت های خود را به یک سطح خوب.

پس از چند سال او شور و شوق و عزم و پرداخت می شود به خوبی به عنوان یک بالیوود و مراتی صنعت مدیر به او پیشنهاد یک نقش خود را در آینده بالیوود فیلم “Billu Ustaad” که برای انتشار در 16 فوریه 2018. این مثل یک رویا بود که به حقیقت پیوست و آن را به یک زندگی در حال تغییر لحظه ای برای Abhishek بردیا هنگامی که او آمد به می دانم که او در حال رفتن به محل کار با محبوب بالیوود بازیگران مانند K. K. Goswami (شهرت ستاره به علاوه تلویزیون سریال ssshhhh…hai koi, SAB TV سریال gutur gu) Akhilendra میشرا (شهرت lagaan, sarfarosh و بسیاری دیگر از فیلم ها و سریال های تلویزیونی), Priyanshu Chatterjee (شهرت tum bin hate story 3 فیلم و بسیاری دیگر) و Deepraj رعنا(شهرت dabangg 3, singham returns gunday, پریم راتان dhan payo و بسیاری دیگر).

سفر از استعداد های جوان شروع از وجود دارد و آن را بدون نگاه به عقب وجود دارد. او یک نرمال رفتن دانشجویی مانند دیگران از سن و سال او و او هرگز فکر نمی کردم زندگی خود را به طور ناگهانی تغییر کند. در حال حاضر زندگی خود را اتحادش را تغییر چرخ دنده ها و سرعت بالا. پس از دستیابی به این حد او قصد دارد بیشتر به اکسل در زمینه بازیگری و مایل به پیوستن به B-town. در حال حاضر تنها چیزی که او را در زندگی خود به موفقیت است و هیچ چیز دیگری.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK