پزشکی آسیب پذیر زندانیان سو کلرادو سیستم زندان بیش از coronavirus تهدید عدم مراقبت

یک گروه پزشکی آسیب پذیر زندانیان در زمان قانونی اقدام صبح روز پنجشنبه در برابر گروه کلرادو اصلاحات و فرماندار وی از سوی مامورین دولت انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از رمان coronavirus.

این زندانیان که شامل تشخیص بیماری ریه و فلج — در حال پرسیدن که دنور قاضی دادگاه منطقه نیاز به وزارت اصلاحات برای شناسایی زندانیان خواهد بود که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 با توجه به سن و یا شرایط پزشکی و سپس پیدا کردن اگر وجود دارد راه امن به انتشار آنها. اگر آنها نمی تواند منتشر شود با خیال راحت شکایت می پرسد که آنها می توانید با خیال راحت. شکایت نیز درخواست می کند که یک قاضی سفارش گروه اجازه می دهد تا یک متخصص برای رفتن به زندان و ارزیابی وضعیت COVID-19 احتیاطی.

“بدون این مداخله دادگاه وجود خواهد داشت بسیاری از پیشگیری بیماری های جدی و مرگ و میر” شکایت متحده است.

زندانیان توسط آیتالله سیستانی از کلرادو و تعدادی از حقوق مدنی وکلای مدافع. پر کردن همچنین باعث می شود گسترده تر اتهامات که برای تمیز کردن در کشورهای زندانهای کافی است در نور COVID-19 و که سیستم باقی می ماند شلوغ با وجود برخی تلاش ها برای کاهش جمعیت آن است.

“گروه نگه داشته است بنابراین بسیاری از مردم در امکانات آن است که غیر ممکن است برای حفظ شش پا را از فضای بین آنها” شکایت متحده است. “اکثریت قریب به اتفاق زندانیان از جمله کسانی که در شاکیان کلاس قرار دارد در سلول های کوچک با یک یا بیشتر hot و امکان اجتماعی فاصله. در تمام CDOC امکانات زندانیان غذا خوردن و استفاده از حمام کمتر از شش فوت از hot.”

طرح دعوی در دادگاه طول می کشد هدف در رژیم صهیونیستی. Jared پلیس برای اجازه دادن به بخش هایی از یک فرمان اجرایی منقضی اجازه داده است که برای آزادی برخی از زندانیان است. این نیز به اتهام که پلیس موفق به اعطای عفو به پزشکی آسیب پذیر زندانیان که در انتظار برنامه های کاربردی.

دو نفر از شاکیان قرار دارد در استرلینگ Correctional Facility — سایت دولت بزرگترین COVID-19 شیوع. همانطور که از چهارشنبه 593 دولت زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و دو استرلینگ زندانیان فوت کرده است, با توجه به وزارت اصلاحات ” داده است.

شاکیان شامل:

  • Gary وینستون 58 ساله که یک بیماری ریوی است که اغلب نیاز به اکسیژن و کسی که در حال گذراندن یک سال حبس در استرلینگ تادیبی تسهیلات برای در اختیار داشتن مواد مخدر.
  • جان نظر, 54, که دارای بیماری ریوی برونشیت مزمن و دیابت است. او نیاز به تنفس درمان چندین بار در روز با توجه به طرح دعوی در دادگاه. او در زمان خدمت برای چندین سرقت اعتقادات.
  • متی aldaz می, 32, که با استفاده از صندلی چرخدار چرا که او فلج شده است از قفسه سینه به پایین است که تاثیر می گذارد توانایی خود را به سرفه و تنفس. او محکوم به 48 سال زندان برای قتل درجه دوم با توجه به سوابق دادگاه.
  • ویلیام استیونسون, 58, که دارای فشار خون بالا و سابقه بیماری سل. او در زمان خدمت برای یک سرقت تشدید محکومیت با توجه به سوابق دادگاه.
  • دین کربجل, 39, که دارای آسم و زندانی در استرلینگ تسهیلات. او به جرم حمله نقض حفاظت از سفارش, نقض اوراق قرضه شرایط سرقت و تجاوز, دادگاه سوابق نشان می دهد.

مردان می گویند که آنها قادر به فاصله خود را از سایر زندانیان و کارکنان برخی از آنها در حال گرفتن این ویروس به طور جدی شکایت متحده است. تمیز کردن ناکافی است و زندانیان وظیفه تمیز داده می شود و نه منابع مناسب با توجه به پر کردن.

“در آقای استیونسون واحد دو بطری تمیز کردن وسایل هستند را در صبح است و یک خط تیره دیوانه برای تامین” شکایت متحده است. “هنگامی که آنها رفته است که در آن وجود دارد و نه بیشتر تا روز بعد.”

آیتالله سیستانی از کلرادو led مشابه طرح دعوی در دادگاه در برابر جوش های شهرستان کلانتر دفتر نمایندگی از پزشکی آسیب پذیر زندانیان در زندان شهرستان است. یک قاضی فدرال حکم داد May 11 در حمایت از زندانیان و دستور کلانتر برای شناسایی آسیب پذیر زندانیان و مراحل خاص به حفاظت از آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>