گوشت برای کسانی که نمی خوردن آن

گوشت برای کسانی که نمی خوردن آن – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:33 IST | P Vatsalya | بمبئی

صنعت و Palak Ahuja معرفی گیاهی Mumbaikars به هند شمالی خیابان ظرف غذا که گوشتخواران عشق

Boti chaap

Boti chaap

Sadak Chaap سوم و جدید ترین سرمایه گذاری. صنعت و Palak Ahuja هستند رستوران زن و شوهر پشت Sindhful و Juss هر دو جشن آشپزی از سندی جامعه است.

Haryali chaap
Haryali chaap

نوزاد جدید خود را ارائه می دهد تنوع از chaap یک شمال هند ظرف ساخته شده از سویا. آن است که به طور معمول در تنور پخته با استفاده از سیخ کباب و گیاهی معادل گوسفند seekh با توجه به طعم و بافت. Sadak Chaap ارائه شده است وگان و گیاهخواری گزینه برای کسانی که مایل به خوردن سبز. این Ahujas می گویند chaap سرشار از پروتئین و بسیاری از غذاهای لبنی-رایگان ساخت آنها قابل دوام برای عدم تحمل لاکتوز. “ایده این بود که به معرفی چیزی به منو است که برای همه می گوید:” Palak در مورد تحویل-فقط خروجی.

Brraa chaap
Brraa chaap

آن را در حالی که سفر که Ahujas متوجه شدم که چگونه رستوران ها در سراسر جهان ارائه شد, مسخره, غذاهای گوشتی از جمله سرخ شده با ‘مرغ’ برگر و شاداب ‘استیک’ که نمی شد یا نه. “غیر گیاه خواران که می خواهند خود را به کاهش مصرف گوشت می آیند به Sadak Chaap بیش از حد. ما برخی از مشتریان که با ما تماس بگیرید در روز سه شنبه به دلیل آن را یک روز زمانی که آنها روشن ماندن از غذای غیر گیاهی می گوید:” صنعت که یک گیاه خوار است و foodie. Palak از سوی دیگر است وگان و با این نسخهها کار به عنوان یک مربی تناسب اندام.

Sannat and Palak Ahuja. Pic/Shadab Khan
صنعت و Palak Ahuja. عکس/Shadab خان

اگر چه او در بر داشت که در بمبئی به حال چندین وگان منو گزینه های او خاص است که همه از آن خوش طعم برای مصرف کننده هند. “این سخت است برای پیدا کردن خوشمزه, هندی, مواد غذایی گیاهی وگان. هندی ترین غذای سنگین در لبنیات مانند خامه و کره و پنیر که نگه داشتن آنها را خاموش محدودیت برای گیاهخواران. در عوض ما با استفاده از بادام زمینی کشک که سالم است و فقط به عنوان طعم دار” او سهام.

در یک ماهه تحویل پاسگاه chaap می یابد ارزشمند دوستان در Punjabi rajma و دال makhani. برخی از کتاب پرفروش خود را شامل وگان boti chaap و haryali chaap. هر دو به خوبی با مزه Amritsari kulcha chole خدمت با raita.

آینده بعدی بیشتر پرماجرا مسخره گوشت از جمله قیمه ی pav, Amritsari سرخ ماهی و مرغ کاری.

تست طعم و مزه

ما سعی Sadak Chaap را وگان boti chaap و غافلگیر شد, با چه مقدار از آن را شبیه به طور منظم گوشت گوسفند boti. خود را سبز ترشی است که باید همراهی. ما همچنین سعی brraa chaap—آبدار و خوش مزه. این Amritsari chole و نرم kulcha هستند برای کسانی که تمایل یک وعده غذایی سنگین تر.

Instagram @sadakchaapmumbai (برای منو)
تماس 7039000133 (به سفارش)

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im