McMillin: چرا Coloradans به عنوان ویروس در سراسر جهان

زمانی که برای اولین بار زمزمه های یک ویروس جدید صادر چهارم ما جشن پایان یک دهه و ورود یک سال جدید است. صد روز بعد از میلیون ها قفل شده بودند را در یک طرز مرموزی هنوز هم دنیا و ما تعجب آنچه که آمار ما سر نخ ریسی با ناباوری.

ما به هر حال خود ما را در روز حساب که ما دیدیم چیزی یا خواندن چیزی است که ما را متوقف کوتاه و می گویند “این می تواند وحشتناک است.” برای من آن بود که در اواسط ماه مارس زمانی که من دیدم عکس از غرق ایتالیایی بيمارستان.

پس از آن هر چند این سرنخ بود که دریبل کردن در اخبار برای هفته ها تا به حال نادیده گرفته شده است و برای بیش از حد طولانی است. ما از سال آموخته است که رهبری کشور ما تا به حال بیش از سرنخ وجود دارد هشدار دادند در اواخر ماه ژانویه به احتمال زیاد همه گیر جهانی یک بیماری ویروسی است که ما می دانستیم ،

ایالات متحده در مدیریت بحران با تکیه ما بود احاطه شده توسط سیاست اختلاف و هرج و مرج رهبری است. ما به تماشای سرمایه داری اجرا amok به عنوان سود آغاز شد فروش فوری مورد نیاز تجهیزات پزشکی به بالاترین مناقصه و دوباره به عنوان کشاورزان چپ به پوسیدگی در زمینه در حالی که به تازگی بیکار شهروندان صرف ساعت در مواد غذایی-خطوط توزیع.

ما اغلب از ما به تازگی انتخاب شهرداران ، فرمانداران و روسای جمهور خود چه برنامه ریزی است که خود را برای 100 روز اول در دفتر. ما آن را به عنوان یک اندازه گیری که چگونه آنها ممکن است رویکرد و چگونه سازماندهی متمرکز و موثر هستند.

در حال حاضر بیش از 100 روز به کروناویروس بحران ما می بینیم که در بسیاری از موارد ما فرمانداران و شهرداران هستند بیشتر متمرکز و سازمان یافته تر از تیم های ملی ما تکیه به شدت در بحران به رهبری راه را با چشم انداز و نوآوری و تصویب اقدامات است که دولت های محلی و ایالتی نمی تواند.

دو هفته اول

روز اول دسامبر ، 31: ووهان, چین, دولت, گزارش, آن است که درمان ده ها تن از موارد ذات الریه از علت ناشناخته. وجود دارد یک صفحه اول داستان از چین در دنور پست امروز اما آن را در مورد تلاش در منطقه سین کیانگ به فشار مسلمان را به کارخانه شغل. Denverites partied به ساعت اندکی و به تماشای آتش بازی کردن 16th Street Mall; ده ها هزار نفر از مردم این ماجرا به میدان تایمز در شهر نیویورک به صورت سالانه شمارش معکوس.

Jan. 1, 2020: سازمان جهانی بهداشت مجموعه این حادثه مدیریت تیم پشتیبانی.

Jan. 3: آمریکا در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ایران را می کشد مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی به شدت افزایش تنش بین دو کشور.

Jan. 4: کسانی که به گزارش خوشه پنومونی موارد در چین در رسانه های اجتماعی.

Jan. 5: که برای اولین بار منتشر شیوع بیماری های خبری که به رسانه های جهانی و بهداشت عمومی و علمی جوامع است.

Jan. 8: چین شناسایی جدید کروناویروس; اول نیویورک تایمز داستان در ویروس; کلرادو مجمع عمومی برگزار.

Jan. 9: ملی غرب سهام نشان می دهد رژه در مرکز شهر دنور.

Jan. 11: چین گزارش اولین مرگ ناشی از کروناویروس جدید; 16-روز سهام نشان می دهد باز می شود و در مجموع حضور بیش از 700 ، 000.

Jan. 12: چین سهام توالی ژنتیکی از ویروس. اولین مختصر در دنور پست در صفحه 17A: “چین گزارش مرگ برای اولین بار از نوع جدیدی از کروناویروس.”

Jan. 13: اولین مورد تایید شده در خارج از چین در تایلند است.

آگاهی را افزایش می دهد

آگاهی عمومی است و عقب مانده به عنوان ویروس فوران در طرف دیگر از جهان است. ما شده ایم دغدغه و تنش با ایران در این مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و استیضاح. در کلرادو وجود دارد در این مسابقه برای حزب دموکرات نامزد به صورت گزارش ایسنا ، کوری گاردنر جدید قانونی جلسه DIA گسترش مسائل. و سپس کوبه برایانت می میرد در سقوط یک هلیکوپتر.

Jan. 21: ایالات متحده برای اولین بار مورد در واشنگتن است. دنور پست داستان — صفحه 13A — AP گزارش چهار نفر در چین تیتر “گسترش بیماری انسان به انسان است.”

Jan. 22: دو داستان در دنور پست — AP کسب و کار در بازار سهام وحشت مربوط به ویروس و یک داستان در مورد ایالات متحده برای اولین بار مورد. از این نقطه وجود دارد داستان روزانه در دنور پست نسخه قابل چاپ مورد ویروس به غیر از یک روز Feb. 15. اولین صفحه اول داستان به نظر می رسد Feb. 3 اگر چه این موضوع بود که به طعنه در صفحه در ژانویه. 28 و 31.

Jan. 23: ووهان بسته است.

Jan. 24: طبقه بندی سنای آمریکا در جلسه توجیهی در coronavirus. هفته بعد تحقیقات راه اندازی شد و به چهار سناتور که سهام بزرگ فروش در روز بعد از جلسه.

Jan. 26: NBA ستاره کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر مرگ در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا است.

Jan. 29: تجاری آمریکا مشاور پیتر ناوارو اولین یادداشت نسبت ناروا به دولت هشدار ممکن است همه گیر.

Jan. 30: سازمان بهداشت جهانی اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

Jan. 31: مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر از چین است.

افزایش نگرانی

به عنوان فوریه می رسد اخبار مربوط به این ویروس را افزایش می دهد اما ما باید چیزهای دیگر در ذهن ما بیش از حد. در سراسر کشور ما تا به حال یک استیضاح محاکمه و مقدار زیادی از مبارزات انتخاباتی, اخبار و تظاهرات. در سطح بین المللی هر کس صحبت کردن در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا. در کلرادو ما تا به حال از دست رفته 11 سال Brodie Stauch به جستجو برای یک رشته از طوفانهای برف رمز و راز را حل کند در مورد پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در شمال شرق بخشی از دولت و کشف گرگ.

Feb. 2: اول مرگ گزارش شده در خارج از چین در فیلیپین. در سوپر باول یکشنبه بیش از 62,000 مردم تماشا از غرفه در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا. دنور پست داستان در صفحه 2A: “جهان نگهداری می شود در تاریکی به عنوان اپیدمی رشد داشته است.” این فروخته کلود مونه: حقیقت طبیعت نمایشگاه در موزه هنر دنور که باز Oct. 21 آید به پایان آن برنامه ریزی شده.

Feb. 3: NYT داستان ها در صفحه اول از دنور پست با این تیتر: “بیماری از چین به نظر می رسد به طور فزاینده ای مانند یک بیماری همه گیر” و این نقل قول: “این بسیار انتقال و آن را تقریبا به طور قطع در حال رفتن به یک بیماری همه گیر” دکتر گفت: Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “اما آن را فاجعه بار? من نمی دانم.”

Feb. 4: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

Feb. 5: تهمت تبرئه همانطور که انتظار می رود در استیضاح محاکمه.

Feb. 7: دکتر لی Wenliang, چینی, دکتر, که در تلاش برای بالا بردن زنگ می میرد از ویروس خبری اعتراض او تنبیه شد در اوایل ماه ژانویه برای پیام رسانی پزشکان دیگر.

Feb. 9: جوایز اسکار نشان می دهد. در مورد 3,300 مردم با حضور در تئاتر دالبی در لس آنجلس.

Feb. 11: کسانی که نام این بیماری ناشی از ویروس COVID-19. به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز برنده دموکرات نیوهمپشایر اولیه; بهداشت ، مایکل بنت قطره خارج از مسابقه است.

پیام های مخلوط

Feb. 16: برنی ساندرز تساوی 11,000 مردم را به تجمع در کلرادو مرکز کنوانسیون.

Feb. 20: رئیس جمهور تهمت و بهداشت ، کوری گاردنر برگزاری مشترک کمپین تجمع در 8,000 صندلی جهان عرصه در کلرادو اسپرینگز.

Feb. 23: شهرهای ایتالیا قفل شده است. دوم ناوارو یادداشت هشدار از بیماری همه گیر. الیزابت وارن تساوی حدود 4000 نفر به یک کمپین تجمع در فیل مور سالن در دنور.

Feb. 24: مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره آمریکا برای $1.25 میلیارد دلار برای coronavirus پاسخ; داو فرو بیش از 1 ، 000 امتیاز. بالای صفحه A1 از دنور پست (NYT داستان): “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در اخبار جلسه. او گفت: شهرهای کوچک و بزرگ باید برنامه ریزی برای “اجتماعی فاصله گرفته است.” در مقابل به خود مقامات بهداشتی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, سفر در هند با بازی کردن این تهدید گفت: “شما ممکن است بخواهید در مورد کوروناویروس است که به خوبی تحت کنترل در کشور ما است. ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن, و مردم است که باید آن را در همه موارد من شنیده ام و نه چیزی دیگر — مردم بهتر است; همه آنها بهتر است.”

Feb. 29: ایالات متحده برای اولین بار مرگ است. محدودیت های مسافرتی و هشدارهای اعلام کرد. بایدن برنده انتخابات مقدماتی در کارولینای جنوبی است.

واقعیت در مجموعه

ما هنوز هم داریم سیاست (سه شنبه) و اسکی (فراوان برف بهار) در ذهن ما به عنوان ما به ماه, اما برخی از چیزهایی که در حال گرفتن شلوغ با کروناویروس اخبار. ما یاد بگیرند که تمام واژگان جدید در اطراف ویروس ها و بیماری های همه گیر و مسطح منحنی و ترک در سیستم مراقبت های بهداشتی و برنامه ریزی اضطراری و یا عدم آن خود را نشان می دهد. اگر ما به عمل “اجتماعی فاصله” ما باید رفتن به این بازی و یا کنسرت ما می خواهم برنامه ریزی شده است ؟ چه در مورد کسانی که رخصتی بهار تعطیلات برنامه ؟ آیا ما واقعا نیاز به خرید چند ماه ارزش از کاغذ توالت? به عنوان ما همچنان به خیلی از زندگی لذت ببرید به طور معمول در کلرادو آن را طولانی نیست قبل از آن تصمیم گیری ساخته شده بودند به سرعت برای ما.

3 مارس: کلرادو دفتر مدیریت اضطراری دستور برای اجرای عملیات اضطراری طرح است. جو بایدن در بالا می آید در سه شنبه. Letecia Stauch است که به اتهام قتل در ناپدید شدن فرزند خوانده او Brodie.

5 مارس: اولین presumptive تست مثبت در کلرادو.

آوریل 10: کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس اعلام وضعیت اضطراری. دنور لغو رژه سنت پاتریک.

مارس 11: که اعلام COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر. سفر از اروپا به ایالات متحده مسدود شده است. انجمن ملی بسکتبال تعلیق بازی. چند کلرادو کالج ها حرکت می کند کلاس های آنلاین.

آوریل 12: کلرادو بهداشت عمومی به منظور 20-20 محدود بازدید کنندگان برای پرستاری ماهر امکانات. بسیاری از کلرادو مدارس اعلام تعطیلی از جمله در Denver, Colorado Springs مناطق. دنور شهردار مایکل Hancock اعلام وضعیت اضطراری. پست مالون را فروخته کنسرت در دنور پپسی مرکز می رود با وجود عظیم cancelations را نشان می دهد و حوادث. این مرکز دارای ظرفیت 18000 نفر. مسابقات قهرمانی NCAA هستند لغو شده است.

مارس 13: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. کلرادو گزارش برای اولین بار تایید کرد coronavirus مربوط به مرگ است. شهردار Hancock سفارشات شهرستان سالن به بستن درها و انصراف از حوادث تا مارس 12.

سنگ زنی به توقف

آوریل 14: کلرادو اسکی دستور داد بسته شده است. کلرادو مقننه به طور موقت adjourns.

مارس 15: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند هیچ تجمعات بیش از 50 نفر است. بایدن و ساندرز بحث یک در یک در تلویزیون; زندگی مخاطبان لغو شد به دلیل coronavirus.

مارس 16: رئيس جمهور تهمت می گوید محدودیت تجمعات به کمتر از 10 نفر است. کلرادو شدن از میله, رستوران ها, تئاتر و ورزشگاه.

مارس 17: فرانسه تحمیل سراسر کشور مستند. اتحادیه اروپا بارها ترین سفر از خارج از بلوک به صورت 30 روز.

آوریل 18: پلیس سفارشات تمام مدارس بسته از طریق مارس 17. کلرادو بهداشت عمومی به منظور 20-23 تشویق اجتماعی فاصله و محدود کردن تجمعات به کمتر از 10 نفر است.

مارس 19: چین گزارش هیچ عفونت های جدید. کلرادو گسترش کسب و کار بسته شدن منظور مارس 30 و شامل مراقبت شخصی امکانات و racetracks.

مارس 21: Brodie Stauch باقی می ماند که در فلوریدا.

مارس 23: دنور مسائل مربوط به اقامت-صفحه اصلی به منظور در نظر گرفتن اثر در 5 بعد از ظهر مارس 24.

آوریل 25: کلرادو اقامت-صفحه اصلی سفارش اعلام کرد به اثر مارس 26.

مارس 26: ایالات متحده نرخ بیکاری افزایش می یابد به 3.3 میلیون نفر است. جنگل, خدمات بسته اردو پیک نیک سایت و بسیاری از trailheads در سراسر کلرادو.

آوریل 27: رئیس جمهور تهمت نشانه 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک های تصویب شده توسط کنگره; کلرادو کن باک است که در میان چند به مخالفت با آن.

یک واقعیت جدید

مارس 1: Colorado آماده راهنمایی برای اولویت مراقبت از بیماران اگر بیمارستان ها غرق می شوند.

مارس 3: مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند که هر کس پوشیدن ماسک ،

6 آوریل: پلیس رژیم صهیونیستی. گسترش اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 26; شهردار Hancock گسترش دنور را از طریق 30 آوریل. دنور آماده به استفاده از کلرادو مرکز کنوانسیون به عنوان یک بیمارستان است.

آوریل 8: برنی ساندرز به پایان می رسد ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

بعد 100 – مارس 9: مدیر کل WHO در مورد آنچه که سازمان جهانی انجام داده است و در 100 روز پس از آن بود اطلاع از این ویروس جدید است. ایالات متحده ثبت کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر و 16,527 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

با نگاهی به گذشته — و یا ضرب المثلی که 20/20 ادراک — ما تا به حال بیشتر هشدار نسبت به ما فکر کردیم که با وجود گسترش سریع ویروس. باید هر یک از ما گرفته اند توجه هر چه زودتر? شاید.

اما وجود دارد چند چیز در بازی قابل توجه ترین است که ما با تکیه بر دولت ما و سازمان های خبری به صدای زنگ و به ما بگویید چه کاری انجام دهید حتی به عنوان ما ساییدگی در حال گفت چه کاری انجام دهید و صدای بی اعتمادی نسبت به آن انجام گفتن.

آنچه که ما فاقد در این بحران تنها قاطعانه صدای آوردن ما اطلاعات و جهت مانند یک کاخ سفید همه گیر نیروی کار با قوی رهبر آگاه. ما باید عجله تشکیل نیروی چند در واقعیت اما عمل و پیام بوده است scattershot و اغلب متناقض است.

خبرنگاران باید با صرف زمان بیش از حد جدا کردن واقعیت از داستان و مرتب سازی از طریق درگیری های بین دولت های فدرال و ایالات متحده است. وضوح و انسجام در سطح ملی شده است در تامین کوتاه مدت.

ما همچنین تمایل به کمتر توجه به بین المللی, اخبار و اطلاعات از سازمان های بین المللی مانند که. ما می خواهم به انجام همه چیز را “آمریکایی” و اعتماد است که ما در حال بهتر است در آینده با راه حل های بیش از هر کس دیگری.

در جهانی همه گیر گرچه مشترک تحقیقات و دارایی ضروری هستند به ویژه هنگامی که بازگشت به “عادی” به معنی مسابقه برای پیدا کردن موثر پزشکی-تایید تست و درمان است. و در نهایت یک واکسن.

قطعا ما ماه از پایان دادن به این بحران و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از woulda-اسم-shouldas آمده است. اگر انجام داده به صراحت و شفاف پس از عمل گزارش باید یک doozy. من شرط می بندم آن را توصیه می کند reconstituting یک بیماری همه گیر تیم و در حال انجام برنامه ریزی است. اگر اتفاق می افتد که شاید ما در واقع برنامه ریزی منسجم برای آینده همه گیر مانند یکی از ما در حال حاضر نامنظم مواجه است.

سو McMillin که در زمان کلرادو خبرنگار و سردبیر که کار را برای روزنامه و Durango هرالد. در حال حاضر به طور منظم ستون نویس دنور پست و یک نویسنده مستقل او در زندگی در کانن سیتی. ایمیل خود را در [email protected]

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im