Mayank رعنا را تشویق می کند تا زیبایی های هند با مغز تولید مجلل زیبایی

Mayank رعنا را تشویق می کند تا زیبایی های هند با مغز تولید مجلل زیبایی – سبک زندگی

انتشار: Mar 26, 2020, 16:52 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Mayank رعنا شروع یک حرفه ای در مدلسازی و در حال حاضر تبدیل شدن به یک هوشمند تولید کننده که می تواند مدیریت هر گونه رویدادهای مهم در هند و خارج از کشور

Mayank Rana

Mayank رعنا

اگر شما در حال متولد مشهور آن اضافه می کند تا مقدار زیادی از مسئولیت بر روی شانه خود را. شما را به زندگی می کنند تا انتظارات خود را از خانواده و دوستان و جامعه.

ما احساس می کنیم برخی از آنها متولد شده با استعداد استثنایی و آنها نمایش گذاشتن استعداد خود و ایجاد چیزهای جادویی برای جامعه است. Mayank رعنا مشهور شخصیت شناخته شده برای بسیاری از چیزها شروع یک حرفه ای در مدلسازی و در حال حاضر تبدیل شدن به یک هوشمند تولید کننده که می تواند مدیریت هر گونه رویدادهای مهم در هند و خارج از کشور.

Mayank رعنا توانسته است بسیاری از جشنوارههای زیبایی تا به حال او در حال تبدیل شدن به قوی ستون از دنیای مد است که ترویج بسیاری از استعدادهای جوان در سراسر جهان با حوادث و نشان می دهد.

Mayank رعنا معتقد است در آوردن مفاهیم جدید و این کیفیت کمک کرده است تا او را به دست آوردن نام و دیگران در یک زمان کوتاه است. او می داند که چگونه به مقابله با بالا نام سرگرمی جهان است.

Mayank رعنا احساس می کند هند بسیاری از استعدادهای درخشان و او است که به تلاش برای آنها را. او می خواهد برای دیدن تمام هوشمند مردم جلو آمده و در یک مرحله بزرگتر با حوادث و نشان می دهد او در هند است. Mayank اتحاد سازمان یافته بسیاری از مسابقه ملکه زیبایی, حوادث, تا به حال, و او در درجه اول شناخته شده برای چنین پروژه هایی است. چرا که او بسیاری از زیبایی استعدادهای آمده اند از کوچک به شهرهای بزرگ هند است.

در این سال همچنین او در حال برنامه ریزی برای آمدن با یک زن و شوهر از بزرگ نشان می دهد در جشنوارههای زیبایی در برخی او تولید به تنهایی و در برخی دیگر او این است که بخشی از حوادث.

به تازگی او در حال کار بر روی دو که در حال رفتن به آمده به زودی این سال است. که در آن بسیاری از مشاهیر بزرگ در حال بدست گرفتن بخشی در این رویداد است. یکی Mrs هندوستان جهانی شد, اسامی بالا مانند Yuvika Chaudhary, Ranvijay, Karan Kundra, شاهزاده Narula, Priyank Sharma, زویا Afroz بخشی از این مگا زیبایی نشان می دهد. E24 پخش خواهد شد این نشان می دهد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de