‘ممکن است به Facebook, Twitter, Instagram, Youtube’: ساعت مودی به فکر ترک رسانه های اجتماعی

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه در اشاره این احتمال که ممکن است او را ترک رسانه های اجتماعی به حساب خود در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب روز یکشنبه آینده. مودی گفت که او را حفظ پیروان خود را نوشته شده در مورد هر تصمیم او در این زمینه است.

در یک صدای جیر جیر, نخست وزیر گفت: “این یکشنبه به فکر دادن تا من حساب رسانه های اجتماعی در Facebook, Twitter, Instagram & یوتیوب. را حفظ خواهد کرد شما تمام شده است.”

در زمان نوشتن این گزارش نخست وزیر مودی است 53.3 میلیون دنبالکننده در توییتر 44,600,634 followers on Facebook (44,725,368 لایک), 4.51 میلیون مشترک در یوتیوب و 35.2 میلیون followers on Instagram.

همیشه از نخست وزیر ارسال شده از صدای جیر جیر در رسانه های اجتماعی شده است مملو از مذاکرات بحث چرا مودی خواهد به طور ناگهانی اعلام نظر گرفتن یک گام.

در حالی که برخی گفته اند که این یک گام خوب است که این طبیعی است که حتی نخست وزیر بزرگترین دموکراسی جهان را به یک استراحت از رسانه های اجتماعی دیگران ابراز ناامیدی در او را ترک.

چند نفر خواسته اند که اگر نخست وزیر می دهد تا رسانه های اجتماعی, چگونه از شهروندان عادی خود را روزانه به روز رسانی در مورد مودی شخصی و مبارزات جزئیات.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی دستگیر تصویری از نخست وزیر را صدای جیر جیر و ارسال آن را در توییتر با عنوان “تسلیم نفرت نه حساب های رسانه های اجتماعی.”

به عنوان شاهد است از زمان به زمان, رسانه های اجتماعی استفاده شده است به گسترش جعلی اخبار و اطلاعات غلط مبارزات و تلاش ها برای مقابله با این مسائل کار کرده است به طور کامل. به تازگی در طول دوره از خشونت است که آشکار در شمال شرقی دهلی نو در آن دیده می شد که از نت های مذهبی تحریک شد و گسترش از طریق رسانه های اجتماعی به خصوص Facebook و توییتر.

بسیاری از آنها حتی فرض شده است که نخست وزیر ممکن است اعلام برخی از بومی swadeshi پلت فرم رسانه های اجتماعی برای مقابله بین المللی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

اما هر چه دلیلی پشت نخست وزیر گریزان حرکت همه چیز را انتظار بود روشن کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>