مت Gaetz عینک ماسک گاز در کف خانه و در حال حاضر او را به قرنطینه پس از در معرض بودن به کروناویروس


Illustration for article titled Matt Gaetz Wore a Gas Mask on House Floor and Now He’s Self-Quarantined After Being Exposed to Coronavirus

عکس: ژاک گیبسون (گتی ایماژ)

فلوریدا در کنگره مت Gaetz یک تشکر شده است.

که در آن است. این داستان.

به طور جدی Gaetz یک چنین احمق که دیگر تشکرها که به عنوان خوب نیست به عنوان او در یک سوراخ, در نظر او #assholegoals.

تبلیغات

تشکر. مت Gaetz مانند یک احمق است که او عینک یک ماسک ضد گاز در کف خانه و مردم را مشروع نمی دانم که آیا یا نه او چرخش گزارش از coronavirus جنون و یا اگر او مشروع تلاش می شود یک احمق!

Gaetz البته بیرون آمد به می گویند او نمی شود یک احمق به عنوان او در مورد جدی بودن در کف خانه با پوشیدن یک ماسک ضد گاز!

نگاه کنید این احمق:

تبلیغات

“نور ساخته شده?!?! من کاملا جدی” فلوریدا جمهوری خواه توییتی یکشنبه در پاسخ به واشنگتن پست تیتر که نمیفهمد Gaetz بود که عادی خود را سوراخ خود. “تهدید به کنگره واقعی است که من توضیح داد که بر اساس سفر و عادات مانند selfies و handshakes.”

شاید Gaetz می دانستم که چیزی ما نیست و شاید او در تلاش بود برای محافظت از هر کس دیگری از coronavirus میکروب ممکن است او تا به حال توجه او را تکان داد دست CPAC شرکت کنندگان که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

تبلیغات

“کنگره Gaetz مطلع شد امروز که او را به تماس با یک CPAC شرکت کنندگان 11 روز پیش که تست مثبت برای COVID-19” یک صدای جیر جیر از Gaetz, حساب, خواندن, ایالات متحده آمریکا امروز گزارش.

Gaetz بعد در زمان limo با رئیس جمهور تهمت و پس از آن هواپیما که نرمال نیست با توجه به Gaetz سطح پایین کنگره در دولت است که می تواند به راحتی فقط بود از نقشه محو بود و هیچ کس مراقبت. اما Gaetz یک تشکر شده است و به همین دلیل او دوست دارد به اطراف خود با دیگر تشکرها.

تبلیغات

ایالات متحده آمریکا امروز اشاره می کند که Gaetz خود را کشیده ماسک گاز شیرین در روز چهارشنبه بعد که مجلس رای به تصویب $8.3 میلیارد دلار برای مبارزه با بیماری است.

آنچه واقعا تحت فشار قرار دادند Gaetz از چرخش این ویروس که بسیاری از جمهوری خواهان بر این باورند جعل است تا به آسیب های رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش برای هواداری شکل بود که دو روز پس از میپوشید گاییدن, گاز, ماسک, مثل یک احمق “یک مرد در 70s که اقامت در Gaetz منطقه درگذشت و پس از ابتلا به ویروس,” ایالات متحده آمریکا امروز گزارش.

تبلیغات

Gaetz نیز روز دوشنبه اعلام کرد که او می تواند خود quarantiningاست که احتمالا بهترین برای امریکا است. در واقع Gaetz باید همچنان به خود قرنطینه باقی مانده از مدت خود را اجرا کنید برای انتخاب مجدد و یا هر دولتی و فقط بازنشسته در هر کجا از آن است که تشکرها رفتن به بازنشسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de