عظیم چند حالته خودرو فروشگاه ریز ریز کردن شکسته در شهرستان جوش

دنور مرد بازداشت شده است به ظن در حال اجرا یک فروشگاه ریز ریز کردن در شهرستان جوش که شامل بیش از 300.000 دلار از سرقت وسایل نقلیه از کلرادو, داکوتای جنوبی, وایومینگ, و, New Mexico.

کوین Abelbert چاوز, 29 دستگیر شد شنبه برای بررسی 22 جنایات از جمله 11 فقره موتور خودرو سرقت با توجه به جوش شهرستان کلانتر انتشار اخبار. او است که برگزار می شود در جوش زندان شهرستان است.

Weld County Sheriff

کوین Abelbert چاوز

تحقیقات آغاز شد و در ژانویه هنگامی که چاوز همسر سابق در تماس با مقامات آزادی گفت. او گفته محققان که چاوز در ساخت صدها هزار دلار سالانه از فروشگاه ریز ریز کردن اما او و فرزندان او اهدا شد هیچ پشتیبانی از طلاق به دلیل آن بود جنایی سازمانی. او می دانست که از سرقت پول وسایل نقلیه همه زمین تریلر و ابزار وسایل نقلیه.

در فوریه. 10 محققان مواجه چاوز گفته رانندگی یک خودرو به سرقت رفته در آمریکا 85 در نزدیکی فورت لاپتون. چاوز فرار کرد و آیا او را تعقیب به دلیل عمومی ایمنی ترافیک و نگرانی است.

هفته گذشته محققان کشف و ضبط چندین سرقت وسایل نقلیه از جمله دو وانت و سه ATVs آوردن مجموع تشنج از طولانی ادامه تحقیقات به بیش از 300.000 دلار به کلانتر, گفت:. سلاح نیز کشف و ضبط شد. دیگر اعضای فروشگاه ریز ریز کردن و سرقت خودرو حلقه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از قربانیان شناسایی شده اند توسط محققان با توجه به انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de