توده coronavirus تست در خانه سالمندان به دنبال مبارزه با تنهایی

AMMERSCHWIR, فرانسه — برخی از متولد شدند در این وارن اتاق کوچک در آنچه که استفاده می شود به یک بیمارستان قدمت آن به قرن 17. بسیاری از آنها به احتمال زیاد به مرگ است. و همه در حال حاضر محدود به اتاق خود را تکذیب کرد و گفت این راحتی ساده از همدم انسان.

ساکنان در ویس خانه سالمندان در شرق فرانسه می خواهید به چت چهره به چهره, بازی تخته, بازی برای به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی. و بنابراین هر یک به یک ویال از خون آزمایش coronavirus آیا به عنوان هر عضو هیات — 580 آزمون در همه. هدف: برای شناسایی افرادی که باید جدا شده و خواهد شد که اجازه آزادی به ترک اتاق خود را.

“ما صرف تمام روز ما بین این چهار دیوار — که در آن ما مجاز به بیرون بروید. ما حتی نمی باید حق بیرون رفتن در راهرو گفت:” هنری Bohn یک زن 69 ساله که دچار سکته مغزی است که او را در یک صندلی چرخدار. “آنها به ما صبحانه و ناهار و شام در اینجا در اتاق. خوشبختانه ما خورشید این روزها و این کمک می کند اما ما هنوز چیز ضروری است.”

یک عکاس آسوشیتد پرس دو روز را صرف chronicling ویروس تست در سه تا از 10 خانه های پرستاری در فرانسه Haut-Rhin منطقه که در آن تست جامع بود به دستور مقامات محلی. این سایت در Ammerschwir به شمار مشکلات خاص خود را با اتاق های کوچک و راهروهای طولانی و ساکنان با اغلب شدید شناختی مشکلات است.

“این سخت است برای آنها را به یاد داشته باشید قوانین است که ما را به آنها بدهید. زمانی که ما با قرار دادن ماسک بر روی آنها به سختی آنها را نگه دارید و آنها نیاز به معاشرت و ترک اتاق خود گفت:” سیلوی Ghiringhelli سر پرستار.

برخی از بیماران سرگردان کردن به هر حال خوشه بندی در راهرو و یا در نظر گرفتن کرسی در اتاق مشترک قبل از آنها می تواند منجر به آرامی به عقب.

سالمندان را تشکیل می دهند disproportional به اشتراک گذاری از coronavirus قربانیان در سطح جهان است و به ویژه در خانه های پرستاری بوده که وحشتناک تعداد مرگ و میر در سراسر جهان است.

در فرانسه, خانه سالمندان مرگ و میر حساب برای بیش از یک سوم از این کشور در مجموع 17,000 coronavirus قربانیان — آمار و ارقام دولت در حال حاضر اسناد و مدارک دقت پس از دو هفته فشار است. عفونت را از طریق کشور 7,000 خوابگاه برای افراد مسن, با بیش از 15000 مورد تأیید در میان بیماران و 8,900 در میان کارکنان بین 1 مارس و آوریل 14.

و جایی است که آن را مرگبارتر از فرانسه در شرق و در نزدیکی مرز آلمان که در آن شیوع شروع در انجیلی گردهمایی در شهر مولوز. به طور کلی مرگ و میر در, Haut-Rhin شد تا 143% از 1 مارس تا آوریل 6 با توجه به آمار دولت.

محدود کردن ساکنان به اتاق خود می تواند یک نوع متفاوت از تلفات.

“حبس همه متوقف جمعی غذا در اتاق ناهار خوری, متوقف شد, و هر شکل از زندگی اجتماعی” Ghiringhelli گفت. “وجود دارد نه بیشتر و فعالیت بیشتر بازدیدکننده داشته است. ما ساکنان تحمل عواقب.”

ماری لوئیس Kopp اتاق پر از سوغاتی — عکس, چین, گربه هشت ضلعی نقاشی به کمک تنه زدن 79-سال-حافظه قدیمی است که واکس و دیگر کم.

“پسر من در آینده برای دیدار با من و برخی از خانواده اما در حال حاضر هیچ کس نمی تواند او گفت:” یک دست نخورده روزنامه در دامان او. “هر کس در خانه باقی می ماند با این بحران است.”

فرانسه, وزیر بهداشت, Olivier Véran گفت: خانواده بازديد خواهد دوباره مجاز آغاز و تا روز دوشنبه در یک اقامت را درخواست و به عنوان طولانی به عنوان خانه سالمندان کارکنان می تواند به سازماندهی یک سیستم اطمینان از محافظت در برابر ویروس.

“وجود خواهد داشت نه تماس فیزیکی وجود دارد اما می توان به تماس تصویری, و است که می تواند آرامش” Véran روز یکشنبه گفت.

این روشن نیست که چگونه به سرعت به بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت تا دوباره در Ammerschwir اما خانه سالمندان کارکنان امیدواریم تست همه فعال خواهد شد و اکثر ساکنان به حداقل ترک اتاق خود را بدون ترس از عفونت است. نتایج انتظار می رود در هفته آینده و دولت های محلی و خانه سالمندان مدیران خواهد شد و سپس با به بحث در مورد گام های بعدی.

در جای دیگر فرانسه در قفل شده خانه های پرستاری پس از دو تست مثبت و به سادگی فرض بر این است که هر کسی با علائم آلوده شد.

“تست خواهد شد و شاید به ما اجازه می دهد به بخشی از رزومه زندگی اجتماعی وعده های غذایی و فعالیت در گروه های کوچک” Ghiringhelli گفت. “و به ترمیم روابط اجتماعی.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im