بعد از بازی در Lust داستانManisha Koirala آینده را دیده و در Netflix فیلم اصلی با عنوان Maska. در این فیلم بازیگر دیده می شود در کنار نیکیتا Dutta Prit Kamani احساس جوان آواز شرلی Setia. فیلم اعلام شد در سال 2019 با آنها نشستن در یک Irani کافه و صحبت در مورد فیلم. در حال حاضر سازندگان را نشان داد که Maska خواهد بود جریان در ماه مارس این سال است.

آنها اعلام کرد با یک آهنگ با عنوان”این Maska آهنگو ویژگی های آن شرلی Setia و Prit Kamani. در یک دقیقه-فیلم بلند ما را به دیدن یک نگاه اجمالی از فیلم های مجموعه ای در برابر پس زمینه از شهر بمبئی. آن را نیز نشان می دهد که پارسی با فرهنگ و غذاهای خود را در این cutest راه است.

اتمام آهنگ در زیر:

صحبت کردن در مورد Maska, Netflix قبلا نازل شده فرض بیان “اعتقاد به ضرب المثل” موفقیت می آید به کسانی که جرات به خواب’, اشتباه, جوان هزار ساله مجموعه در یک سفر از جان گذشته برای تحقق فانتزی خود را از تبدیل شدن به یک ستاره فیلم تا تابستان عاشقانه با روشن کنه دختر او کمک می کند تا کشف خط خوب بین رویا و توهم.”

در ضمن Manisha گذشته دیده می شد در Prassthanam در کنار سانجی دات, جکی شروف, دلپذیری, Panday علی فضل Satyajeet Dubey و برنامه Amyra. در حالی که نیکیتا شده است, بخشی از فیلم های مختلف از جمله طلا کبیر سینگ و او نیز این گاو نر بزرگ با آبیشک باچان و Ileana D mayra christina.

از سوی دیگر شرلی است و او بالیوود اولین با Nikamma کارگردان Sabbir خان و همکاری بازیگران شیلپا شتی Kundra و Abhimanyu Dassani.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im