مارتین Truex جونیور به پایان می رسد 2020 winless ترمز با پیروزی در Martinsville

MARTINSVILLE, Va. — مارتین Truex جونیور cruised کشش و برنده اولین جام نسکار مسابقه فصل در پنج شنبه شب در اولین مسابقه تحت چراغ در Martinsville Speedway.

Truex این 2017 قهرمان جام حذفی شده است یکی از نسکار بزرگترین برندگان بیش از سه سال گذشته اما موفق به پیدا کردن پیروزی لین برای Joe Gibbs Racing بیش از 10 مسابقه این فصل.

تیک تاک. از زمان فرار از روی دست خط.

Truex برنده Martinsville ساعت پدربزرگ در گیره کاغذ به شکل مسیر فقط در 0.526 مایل است. او برنده برای اولین بار با خدمه جدید رئیس Jason کوچک است.

“من می دانستم که ما قرار بود برای به دست آوردن یکی به زودی” Truex گفت. “امیدوارم ما می توانید بر روی یک رول.”

رایان Blaney, Brad Keselowski که دو برد این فصل و جوی afton wagner ساخته شده آن را یک 2-3-4 پایان برای تیم Penske.

مسابقه آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از نسکار با صدور ممنوعیت از مؤتلفه پرچم بیان “آن ممنوع خواهد شد از همه نسکار حوادث و خواص.”

این موضوع تحت فشار قرار دادند به جلو در این هفته با بابا والاس نسکار تنهاست سیاه راننده و یک آلاباما مادری که به نام تبعید از مؤتلفه پرچم و گفت: “هیچ جایی” برای آن در ورزش. والاس سوار Richard Petty موتورسواری’ No. 43 شورلت با #BlackLivesMatter طرح رنگ. والاس پوشیدن پرچم آمریکا, ماسک, کف دست خود را هنگامی که خواست در مورد تصمیم گیری قبل از شروع مسابقه.

“آن بوده است استرس زا زن و شوهر از هفته” والاس گفت: در FS1. “این است که بدون شک بزرگترین مسابقه حرفه ای من امشب. من هیجان زده در مورد امشب. وجود دارد بسیاری از احساسات را در مسیر مسابقه است.”

والاس عینک سیاه “من نمی توانم نفس بکشم” تی شرت اما نمی زانو زدن در طول سرود ملی. خود باشگاه تا به حال “محبت و عشق و درک” مزین در هود. او به پایان رسید 11th در Martinsville.

26-در سال والاس که به پایان رسید دوم در سال 2018 دیتونا 500 نیز تا به حال یک دوز نوظهور شهرت. در حال حاضر صریح در علل اجتماعی در نسکار, Wallace محکوم پرچم و پیام خود را در سراسر ورزشی. لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James توییتی بزرگ “S/O” به والاس و بازنشسته NFL ستاره Deion ساندرز توییتی او افتخار نسکار “به رسمیت شناخته شده حساسیت کشور ما در حالی که مقابله با نژادی و بی عدالتی.”

والاس حتی برخی از طرفداران نسکار — برای یک شب حداقل — از سایر ورزشکاران است. New Orleans Saints در حال اجرا پشت آلوین Kamara پاسخ به نسکار بیانیه با یک صدای جیر جیر درخواست “هنگامی که مسابقه بعدی??” با پاپ کورن از emoji. او به دنبال همراه در رسانه های اجتماعی به عنوان Carolina Panthers ایمنی تره بوستون. بوستون توییتی سوال در مورد مسابقه و به نظر می رسید برای لذت بردن از عمل در Martinsville: “آیا خانواده دوخته بود به تلویزیون. من تماشای ایستاده بیش از رانندگان احساس می کنم. آیا این خوب است ؟ من انجام این کار درست است ؟ فراموش میشم تلنگر کانال?”

سابق NFL ایمنی برنارد Pollard جونیور پیوست در رسانه های اجتماعی اقدام و تا به حال یک سوال در هشدار پاسخ در FS1 پخش.

اما نسکار تصمیم خشم مشروط از پرچم وفاداران که خورشتی در رسانه های اجتماعی. نسکار کلاه هنرمند Jason پرتو که رنگ طرح برای برخی از ورزش بزرگترین ستاره در میان بلندترین منتقدان. او به هر طریقی یک رشته توییتهایی انفجار حرکت نوشتن “شما نمی توانید به پاک کردن تاریخچه چیدن و انتخاب آنچه شما می خواهید به نگه داشتن و اصلا نمی خواهد به نگه دارید.”

آه خوب, ریس ویترسپون به حکم بالا-پنج emoji در توییتر, و است که به تنهایی ممکن است به اندازه کافی به سنگین تر بودن متنفرم.

Martinsville دربسته در محیط یک کشش از هفت مستقیم مسابقات جام پس از آن از سر گرفته بدون طرفداران در مسیر. که خط به پایان می رسد و چهار 1,000 فلوریدا خدمات اعضا به نمایندگی از حیاط پایگاه هوایی رزرو و U. s. Southern Command در Doral مجاز به حضور در جام مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر به عنوان مهمان افتخاری و مشاهده مسابقه از grandstands. هفته بعد در آلاباما Superspeedway نزدیک به 5000 طرفداران خواهد بود و مجاز به شرکت در این مسابقه است. نسکار می گوید همه طرفداران نمایش در خواهد آمد قبل از ورود نیاز به پوشیدن چهره و پوشش موظف به فاصله اجتماعی در شش پا و نمی خواهد که دسترسی به زمین زیر کشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de