Marsha Ambrosius خاطر نشان کرد هر کس او خواند Ad-Libs در ‘Cry Me a River,’ نه جاستین تیمبرلیک


Marsha Ambrosius performs onstage at the 2019 BET Awards on June 23, 2019, in Los Angeles, California.

Marsha Ambrosius انجام روی صحنه در سال 2019 شرط جوایز در تاریخ 23 ژوئن 2019 در لس آنجلس ،
عکس: Frederick M. Brown (گتی ایماژ برای شرط بندی)

Marsha Ambrosius است گه در مورد خانواده را فراموش کرده است.

در حالی که او ممکن است بهترین و شناخته شده برای یکی از نیمی از انگلیسی R&B duo شناخته شده به عنوان Floetry (همراه با ناتالی استوارت) و پس از آن کار انفرادی او همچنین دارای یک رشته از آهنگسازی اعتبارات (مانند مایکل جکسون “پروانه”) ساخته شده است و حضور مهمان در پروژه ها به صورت آرایه ای از هنرمندان از جمله Solange, Busta Rhymes, Q-Tip, Nas, Jamie Foxx, Queen Latifah, طالب بیش از حد،, Dr. Dre, Kendrick Lamar, مشترک, Snoop Dogg و Nipsey Hussle…فقط به نام چند.

تبلیغات

به تازگی Ambrosius’ dopeness شد موضوع از توییتر هنگامی که او منفجر ذهن همه را با یک واقعیت سرگرم کننده. روز پنج شنبه در 42 ساله خواننده و ترانه سرا نشان داد در یک کلیپ کوتاه است که او خواند این خواننده پس زمینه از “Cry Me a River” از جمله این که شگفت انگیز “گریه من گریه meeeeee” آگهی libbed قطعه به سمت پایان آهنگ.

جهانی تحسین standout تنها برای جاستین تیمبرلیک در اولین آلبوم انفرادی خود توجیه است “Cry Me a River.” این Timbaland-تولید آهنگ co-نوشته شده توسط تیم و Scott Storch, قطعا یکی از من تمام زمان های مورد علاقه جاستین آهنگ.

آه هیچ معامله بزرگ فقط یکی از جاذب ترین نقاط لعنت به آهنگی که من هنوز در سر من تا به حال از او توییتی در مورد این. بحث خود را گه sis…و یا با دقت بیشتری بخوان گه خود را.

تبلیغات

اکثر مردمی بودند مسلما “امروز سال” زمانی که آنها متوجه شدند این خبر به خصوص با توجه به چقدر با دقت او تقلید جاستین صدا.

تبلیغات

در سال 2016 Ambrosius reminisced در “Cry Me a River” از لحاظ فنی بودن او اولین جایزه گرمی برنده شوید. تک ضربه برنده در سال 2003 برای بهترین نر Pop Vocal Performance یک دسته که قطع پس از سال 2011 جایزه گرمی.

تبلیغات

فراتر از نقطه اصلی بحث او نیز ماهرانه به ما یک نگاه بصری به یک زن و شوهر بیشتر آهنگ های که گرفتار برخی از مردمی’ توجه است. یعنی بیشتر از آهنگ در لیست پخش “دور” feat. مایکل جکسون و “Stars09” feat. شاهزاده.

تبلیغات

من متاسفم چه ؟

هنگامی که نزدیک در مورد این دو آهنگ Ambrosius coyly پاسخ داد: “دو تا از بزرگترین نسخه از آهنگ من همیشه که هیچ کس تا کنون بشنو شاید.”

تبلیغات

آره اگر شما نمی دانید که در حال حاضر شما می دانید: قرار دادن برخی از لعنت احترام Marsha Ambrosius’ نام. لطفا و با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im