مانورس & رفتار بد: سیاه و توییتر تماس از استاندارد دوگانه در یک نویسنده بی احترامی سیاه تاثیر گذار


Illustration for article titled Manors Bad Manners: Black Twitter Calls Out the Double Standard in a White Writers Disrespect of a Black Influencer

عکس: شاتر

شما فکر می کنم که در طول یک جهانی و همه گیر است که ایالات متحده همه (خوب شاید فقط مناسب مردمی) در ترس برای ما زندگی و معیشت مردمی که می توانست همه چیز بهتر به انجام نسبت به ترول و سمی در اینترنت—اما دوستان من شما اشتباه خواهد بود. در واقع بسیاری از ما ظاهر نمی دانم چه چیزی برای انجام با زمان اضافی ما در حال حاضر در دست ما با توجه به اقامت در خانه سفارشات—و شما می دانید آنها چه می گویند در مورد “دست بیکار.”

تبلیغات

اما شما می دانید که چه کسی دیگری است ؟ سیاه و توییتر.

در حالی که ما به مدت طولانی شناخته شده این حقیقت را آشکار, انگلیسی, نویسنده و سردبیر Liv Siddall به تازگی راه سخت هنگامی که او در زمان به توییتر اعلام خروج او از Instagram. (من می دانم; آن را حس کنید.) و به خاطر هیچ کس پرسید: Siddall مطمئن ساخته شده به سرزنش او خروج در روستایی به دنبال یک تصویر از یک زن در یک sundress و کلاه اجتماعی فاصله گرفتن از جهان در حالی که با بهره گیری از یک کتاب و یک سیب در بالای immaculately مدل دهید پتو پیک نیک مملو از بالش و گل به عنوان یک کتاب داستان-مانند مانور بزرگ, کامیون و روشن آسمان آبی ارائه شده و زمینه مناسب.

تبلیغات

“نمی دانم زمانی که من به عقب, اما اجازه دهید آن را شناخته شده است که این تصویر است که آن را انجام داد” Siddall نوشت—از آنجا که هیچ یک از خواسته (و آخرین بار ما با بررسی لغو دنبال کردن و یا به سادگی پیمایش گذشته نیز هنوز عملی گزینه).

Illustration for article titled Manors Bad Manners: Black Twitter Calls Out the Double Standard in a White Writers Disrespect of a Black Influencer

تصویر: @LivSiddall (توییتر)

به عنوان یک “نویسنده محتوا تولید و پادکست خالق و متخصص در موسیقی, هنر و طراحی, مردم و فرهنگ پاپ” با توجه به لینک Siddall یک داستان سردبیر در WeTransfer و معاون سردبیر بخشد مجله است که بدون شک عادت کرده اند به شدت تلطیف تصاویر مثل این یکی — بعد از همه صدای آن را بخشی از کار خود را (به عنوان آن مال من است). آنلاین تاثیر گذار در فرهنگ ساخته شده بود بر روی تصاویر مانند این, اما اگر ما واقعا صادق بودن آنها طولانی تا قبل رسانه های اجتماعی به عنوان دیده می شود از طریق افزایش شیوه زندگی, کارشناسان مانند مارتا استوارت “Barefoot Contessa” Ina Garten, استرالیا, غذایی سبک , Donna Hay, انگلیسی, سلطنتی پسرخاله و طراح داخلی هند هیکس, “نخ نما شیک” بنیانگذار راشل Ashwell و اخیرا Gwyneth Paltrow را گوک, امپراطوری.

در واقع نویسنده-مدیر Nancy Meyers’ در کل فیلم زیبایی (به عنوان دیده می شود در رام-com بازدید مانند something’s Gotta Give, تعطیلات و آن را پیچیده) است آینه یک کلبه صنعت (جناس در نظر گرفته) از روح, دوربین-آماده داخلی و تابلو به عنوان aspirational به عنوان آنها ممکن است مسلما طاقت فرسا بود—تقریبا همتراز برای دوره در شیوه زندگی فعلی تاثیر گذار در عرصه. با که در ذهن یکی ممکن است تعجب که چرا این اثر در خصوص, نی که شکست Siddall را Instagram account. اما آنچه از همه مهمتر از زنان در مشترک دارند ؟

تبلیغات

آنها سفید است.

تبلیغات

به روشنی قهوه ای پوست زن تصویر در عکس که به جرم Siddall را احساسات? نام او پائولا ساتون از خانه تپه, قدیمی,دیجیتال, خالق سبک و سابق رزرو editor for Elle که متخصص زبان انگلیسی در کشور فضای داخلی یک محیط که در آن زنان به ندرت اگر هرگز, ویژه, اگر Downton Abbey است که هر مرجع. با این وجود, Sutton نه تنها صاحب املاک در حومه انگلیسی اما جرات نداره به مرکز خودش در aspirational تصاویر که رقبای هر شهر و کشور گسترش عکس و…ما اینجا هستیم برای آن است.

تبلیغات

تبلیغات

اما آنچه که برای ما بسیار با طراوت لحظه از نمایندگی با این حال نخبگان در ارائه آن (هی درست مثل سفید مردمی ما در همه جا—ما به دنبال در شما دوشس Meghan) سرعت تفویض آنلاین کی-کی برای Siddall و چند تن از هموطنان سفید media دوستان است. Gleefully co-امضای او را تحقير چند تا آنجا پیش رفت به تلقین کردن “ج-کلمه” پس از یک بی ادعا و در مجموع معصوم, Sutton—و توییتر (به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از ما متحد دوستان) بود نه داشتن آن.

تبلیغات

تبلیغات

قابل پیش بینی Siddall حساب شده و قفل شده است و اگر حداقل یکی از پیروان’ موهن توییتهایی باقی مانده است لغوو تصاویر هستند برای همیشه وجود دارد که. (و دوباره ما به شدت شک او را نگه می دارد که همان انرژی برای تاثیرگذاران از خود مسابقه است.) او نیز ظاهرا عذرخواهی به Sutton اگر چه تقریبا به طور علنی از او به عنوان تمسخر او. اما پس از Sutton تمرکز Siddall انتقاد, آن را فقط حق است که تمرکز ما بر می گرداند وجود دارد و همچنین. و ما خوشحال به گزارش که با وجود بی احترامی “خاله پائولا” را به عنوان او در حال حاضر از روی علاقه شناخته شده است که انجام می دهند فقط خوب به عنوان او گزارش روز شنبه از طریق Instagramجایی که او هنوز هم زندگی در بهترین حالت خود bourgie, سیاه, بریتیش, زندگی و به احتمال زیاد نمی تواند به توقف در هر زمان به زودی.

به خوبی از آن شده است عجیبترین 24 ساعت است که من تا کنون تجربه کرده اید در رسانه های اجتماعی. آن آغاز شده با توییتر بیهوده گویی با استفاده از تصویر به عنوان یک مثال از آنچه که اشتباه Instagram (نویسنده پس با من تماس خصوصی و عذر خواهی کرد) به پایان رسید و با غلیان احساسات و عشق و حمایت و مهربانی که من خواهد بود تا ابد سپاسگزار است.

من مانند بسیاری از مردم شروع این حساب به بحث در مورد همه چیز در زندگی که مرا شاد; معماری یک سبک اتاق در اینجا یک کوسن وجود دارد, پخته کیک, یک لباس و یا یک دسته گل… آن را تبدیل به یک فضای که در آن من احساس راحت برای نشان دادن چهره من و همچنین نوشتن کمی در مورد احساسات مثبت و سپاسگزار و اخیرا کاوش در احساسات من از دست دادن از دست دادن مادرم در حالی که هنوز در تلاش برای دنبال کردن شادی و… آن را همیشه امن گوشه ای کوچک به کشف یک طرف خلاق که من پنهان نگه داشته پس از ارائه خدمات تلاش خلاق از دیگران است. من لذت بردن از ایجاد کمی صحنه و داستان… من با الهام از هالیوود و توسط عکاسی مد از سال 1950 و 60 و تمام است که منعکس شده در تصاویر.

گمان می کنم چیزی که من نمی دانستم در ساده دلی من – این است که برخی از افراد در تصاویر نگاه کنید و بدون خواندن همه از نوشتن شرح تصاویر و در نتیجه درک که من هستم… این تصاویر به معنای شاد و سرگرم کننده و مدل دهید و ایجاد شده به چشم لطفا. آنها یک عکس فوری از یک در غیر این صورت بسیار دنیوی و زندگی عادی. بیش از حد کم عمق برای شما ؟ شاید….اما من اعتقاد راسخ در نظر گرفتن مسئولیت برای پیدا کردن مطالب است که شما به ارمغان می آورد شادی و حرکت از چیزهایی که شما ناراحت.

من فقط می خواهم برای تشکر از هر و هر کس از شما که می داند که و که آمد در droves به دنبال تشویق در نشان دادن همبستگی و پشتیبانی.

من یکی به ساکن بر روی همه چیز به طوری که همه به من می گویند در این موضوع اما با تشکر از شما. از هر اینچ از قلب من. با عشق خاله پائولا’ – آن را به عنوان به نظر می رسد من در حال حاضر شناخته شده!! xx❤️💫

تبلیغات

ساتون است که به وضوح بیشتر برکت در اجتماعی زینت تر از ما هستند به عنوان غریزه ما بود به سادگی به ادامه مطلب Siddall برای کثافت. اما باز هم ما در وسط یک بیماری همه گیر; بدون نیاز به پشته در سمیت. بنابراین لطفا به ما بپیوندید و بیش از 200 000 از دوستان جدید ما در فرار از واقعیات ما مورد علاقه و جدید IG حساب—و superimpose خود را به این منظره اطراف اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به کمی فرار از واقعیات امروز است. چون قهوه ای دختران شایسته storybook تنظیمات بیش از حد.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de