Manish Raisinghan به کراوات گره با Sangeita Chauhaan در, بهترین دوست, Avika Gor تولد

بازیگر تلویزیون Manish Raisinghan و معشوقه Sangeita Chauhaan همه را به کراوات گره. بله خیلی-در-عشق زن و شوهر خواهد شد ورود به سعادت در 30 ژوئن 2020 که همچنین علائم خود را بهترین دوست و Sasural Simar Ka شرکت ستاره Avika Gor تولد. تایید همان Manish اعلام کرد به یک سرگرمی پورتال به عنوان در هر BollywoodLife. او اظهار داشت: “اتفاقا در هر دو این روزهای من بهترین تولد دوستان. در 15 ژوئن آن را Jassi تولد در حالی که Avika را در 30.”

Manish افزود: “هر دو به من گفت: به ازدواج در مربوطه تولد. بدیهی است که 15 ژوئن بود که راه بیش از حد نزدیک بنابراین ما نمی تواند که سمت چپ ما با 30 ژوئن Avika تولد. در حال حاضر او وعده داده است هر زمان که او ازدواج می شود او را به ازدواج در روز تولد من است.”

در حالی که Avika گفت: “بهترین دوست من است متاهل, من در روز تولد چه هدیه ای بهتر می توانم بپرسم ؟ اما من دوست داشتم وجود داشته باشد اما این اشکالی ندارد. من فقط می خواهم برای گفتن Manish که حزب است که با توجه شین چان!’ همچنین من فقط اضافه کنم که Sangeeta است آرام به گردباد Manish است!! من دوست دارم که! بسیار خوشحال mera ashirwad hamesha rahega سازمان ملل متحد دونوع par.”

برای uninitiated, Manish و Sangeita شد شرکت ستاره در نشان دادن Swabhiman Ek Shingaar. عروسی برگزار خواهد شد در بمبئی در Gurudwara اما نمی خواهد با حضور پدر و مادر خود را به علت فقر و coronavirus. همه آنها خواهد شد در بخشی از این مراسم تقریبا.

Avika حتی به او در زمان Instagram صفحه برای تبریک به زودی-به-می شود-زن و شوهر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de