لیگ برتر (PL) سمت منچستر سیتی ممنوع شده است به مدت دو سال از بازی در لیگ قهرمانان اروپا توسط یوفا روز جمعه (14 فوریه).

شهرستان نیز جریمه شده است €30 m (£25m) برای شکستن financial fair play قوانین و گمراه کننده بررسی بدن با ارائه آنها را با اطلاعات نادرست است.

بلوز شدند مجرم تحت یوفا باشگاه و کنترل مالی بدن (CFCB). فقط لحظاتی پس از اعلام شهر منتشر شد بیانیه ای تایید آنها خواهد شد با استفاده از تعلیق به دادگاه داوری ورزشی “در اولین فرصت”.

“رئال مادرید نا امید است اما نمی شگفت زده کرد اعلام امروز توسط یوفا Adjudicatory مجلسی” باشگاه گفت: در بیانیه خود را.

“،ناقص و به طور مداوم به بیرون درز یوفا روند او (یوفا محقق ارشد) نظارت به معنای آن است که وجود دارد کمی شک و تردید در نتیجه است که او را تحویل دهد.”

“این است که یک مورد آغاز شده توسط یوفا محاکمه توسط یوفا و قضاوت توسط یوفا.”

“با این مخاطره اندازد روند در حال حاضر بیش از این باشگاه را دنبال بی طرفانه قضاوت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” در CAS.

طبق این ممنوعیت یک یوفا در بیانیه ای اعلام کرد: “Adjudicatory مجلسی اعمال اقدامات انضباطی در منچستر سیتی, باشگاه فوتبال کارگردانی است که آن را باید محروم از مشارکت در یک هشتم مسابقات باشگاه در دو فصل (به عنوان مثال. این 2020/21 و 2021/22 فصل).”

“فوتبال اروپا را حاکم بر بدن گفت که شهر “موفق به همکاری در تحقیقات”.

“این adjudicatory مجلسی, داشتن در نظر گرفته شده تمام شواهد نشان داده است که منچستر سیتی, باشگاه فوتبال مرتکب نقض جدی از لیگ باشگاه صدور مجوز و مالی Fair Play مقررات توسط overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016,” فوتبال اروپا را حاکم بر بدن گفت: در بیانیه خود را.

پپ گواردیولا را در کنار مجموعه به غول اسپانیایی رئال مادرید در دور 16 از لیگ قهرمانان اروپا در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de