مردی که دیدم virus 15 سال قبل از آن

مردی که دیدم virus 15 سال قبل از آن بود – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 26, 2020, 08:51 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

اسکاتلندی نویسنده پیتر مارس خود نوشت اخیر انتشار مستند 15 سال پیش با لندن به عنوان پس زمینه زندگی می کردند و به تماشای آن را به یک واقعیت تبدیل شده

Peter May

پیتر ممکن است

آن را در سال 2005 و اسکاتلند نویسنده پیتر ممکن است تا به حال فقط به پایان رسید تحقیق در مورد آنفولانزای اسپانیایی به طول انجامید که از ژانویه 1918 دسامبر 1920 و چپ 500 میلیون نفر آلوده. که حدود یک سوم از جمعیت جهان در آن زمان بود. او تصمیم گرفت که او در کتاب بعدی خود را در چین سری خواهد بود با الهام از یک بیماری همه گیر. اما زمانی که خود را ناشر به ارمغان آورد در مورد یک به چین سری او فکر او می خواهم آن را به عنوان یک کتاب مستقل با لندن به عنوان پس زمینه. اما به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد ناشران در نظر گرفته جرم و هیجان انگیز است که صحبت از یک شهرستان گرند آینده به یک وقفه به دلیل یک ویروس غیر واقعی است. و نسخه خطی رفت و مستقیما به پایین کشو.

تا به حال است.

“کسی به من گفت [پس از شیوع کروناویروس] در توییتر چرا شما با استفاده از این ویروس به عنوان یک محیط برای یک کتاب جدید? و من متوجه شدم, خوب, من در حال حاضر نوشته شده است.” که همه ما در مواجهه با شرایط شرح داده شده در این کتاب او به نام مستند می تواند در سراسر آمده به عنوان وهم آور و ممکن است که می داند. “در طول آنفلوآنزای اسپانیایی در بخش بزرگی از لندن تحت مستند—شام ممنوع شد, مغازه ها بسته شدند و نگهبانان مسلح در خیابان ها پرسه می زدند. من مجموعه ای از داستان من در لندن آنجایی که من می دانم این شهرستان در داخل و خارج” او می گوید: در یک مصاحبه تلفنی از فرانسه است.

مستند شد و در نهایت در اوایل سال 2020 و آن ناشران riverrun بود گفت: “وضعیت کنونی در سراسر جهان بی سابقه است و همانطور که مردم در تلاش برای درک و پردازش آن بسیاری کشیده شده به کتاب ها و فیلم های که منعکس کننده این نگرانی است.”

ممکن است داستان زیر محقق جک MacNeil است که فرستاده شده به بررسی یک ساختمان سایت به صورت موقت در بیمارستان که در آن یک کیسه حاوی رندر استخوان از یک قتل کودک کشف شده است. این ویروس تا به شهر رسید و خانواده اش. خواهد شد که می توانید به او برای اولین بار—قاتلان یا ویروس ؟

ممکن است می گوید: او است وسوسه به مقایسه Coronavirus به آنفولانزای اسپانیایی و خواسته است که ما ایجاد ایمنی نسبت به آن است. اما او فکر نمی کند که آن را برای رفتن به آسان است. “این یک آنفولانزا آن را یک نوع بسیار متفاوتی از این ویروس است. خوش به من می گوید که دولت ها خواهد بود معقول در مورد مستندات وجود خواهد داشت و کاهش تدریجی و که واکسن به کار خواهد کرد. اما بدبین من در احساس می کند که دولت ها خواهد شد عجله کنید چرا که آنها نگران هستند در مورد اقتصاد است. و این که این واکسن را در آن زمان به آمده است. ما باید بسیار مراقب باشید.”

pic
یک پیاده روی پایین خیابان نایب السلطنه در لندن در مارس 20. عکس/ گتی ایماژ

او با اشاره به احتمال موج دوم اگر ما محتاط. آنفولانزای اسپانیایی که برای اولین بار در بهار سال 1918 موسى تنها به یک ثانیه اجرا در پاییز قبل از این فاز در تابستان سال 1919. اما نه قبل از آن تا به حال کشته انبوه.

در حال حاضر ممکن است مشغول است با بهره گیری از چاپلوسی با فروش کتاب در سراسر جهان است. که پیش بینی او به نظر می رسد که درست آمده است مجذوب و خوانندگان مطبوعات به طور یکسان. “پاسخ شده است قریب به اتفاق, اما گاهی اوقات من آرزو می کنم آن را منتشر چرا که معنی Coronavirus نمی تواند یک واقعیت می گوید:” ممکن است که تصمیم گرفته است به خود و پیشبرد به سازمان های خیریه کمک به سلامت کارگران است.

به عنوان او فکر می کند در مورد آنچه که به نوشتن از کتاب خود در قطب شمال دایره می ایستد به تعویق افتاد او نیز امیدواریم در این واقعیت است که مستند است که او معتقد بود مشکل بیشتر است به اثبات فراموش کاملا مخالف است. “این یک نظر است که مکرر است که این کتاب عجیب آرامش را بخوانید. آن را سخت در یک زمان مثل این به عنوان خوانده شده و یا تماشای چه چیزی جدا از ما زندگی امروز است. آنها پیدا کردن آرامش در آشنایی این کتاب ارائه می دهد.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im