مردی که باز آتش در پلیس در شمال شرق دهلی نو شناخته شاهرخ

مردی که باز آتش در پرسنل پلیس طی یک حادثه خشونت در شمال شرق دهلی نو در حال حاضر شناخته شده به عنوان یکی از شاهرخ, Delhi Police گفت: اواخر سه شنبه شب ، به گفته پلیس شاهرخ با پوشیدن یک تی شرت قرمز.

از 11:30 بعد از ظهر روز دوشنبه در مجموع چهار نفر از جمله یک پلیس سر پاسبان را از دست داده اند جان خود را در درگیری های روز دوشنبه. 10 پلیس مجروح شدند.

پس از مرگ یک پلیس دهلی پاسبان در خشونت که فوران در طول درگیری بیش از ستیز تابعیت متمم قانون (کا) در دهلی Maujpur سه غیرنظامی نیز در گزارش خود به زندگی در Bhajanpura منطقه در شبیه درگیری.

چند politicos در سراسر طیف را به دادگاه تجدید نظر به حفظ صلح و تشدید جمعی تنش در این نگران کننده بار.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: “من درخواست تجدید نظر به مردم دهلی نو به حفظ هماهنگی جمعی و شکست بد نیت از نیروهای تلاش برای تقسیم هند بر اساس دین است.”

Bhim فرمانده ارتش چاندرا Shekhar Azad نوشته است نامه ای به معاون فرماندار دهلی نو گفت: “من بسیار نگران ایمنی و امنیت مردم متعلق به مسلمان و برنامه ریزی طبقه جامعه در بسیاری از نقاط شمال شرق دهلی نو و مایل به بازدید از مناطق آسیب دیده از خشونت”. این نامه بیشتر متحده “از شما تقاضا به مهربانی مستقیم پلیس دهلی به تامین امنیت کافی برای بازدید. من سپاسگزار خواهد بود اگر شما می تواند با لينک مستقيم نگران مقامات پلیس به من اطلاع زمان و تاریخ ترجیحا فردا خود را زمانی که من می تواند انجام این دیدار است.”

نیروهای امنیتی مستقر شده اند در Khajuri Khas منطقه پس از حوادث خشونت در مناطق شمال شرق منطقه. هشت شرکت از CRPF مستقر شده اند در خشونت-آمار مناطق شمال شرقی دهلی نو از جمله Maujpur و Jaffrabad پس خشونت آمیز ضد کا تظاهرات.

CBSE آزمون زمانبندی شده است دوباره برای اختلال. CBSE PRO راما شارما گفت: “از آن مطلع شده است که طبق برنامه فردا وجود دارد امتحانات فقط برای کلاس دوازدهم در چهار فنی و حرفه ای افراد در 18 مراکز در غرب دهلی نو است. وجود مراکز در بخش شمال شرق دهلی نو برای امتحانات برنامه ریزی شده فردا.”

درگیری آغاز شد و در Jaffrabad, Maujpur و چند باغ با معترضان آتش زدن خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر. درگیری گزارش شده بین نرم افزار-کا و ضد کا معترضان.

همانطور که در حال حاضر بیش از 20 نفر زخمی و مجروح شده اند و در طول تظاهرات خشونت آمیز در Jaffrabad و در حال درمان در گورو Teg بهادر بیمارستان. آنها بستری در تلفات بخش با آسیب های جدی.

این پاسبان که درگذشت در Maujpur شناخته شده ای لعل. لعل رفت و در را در وضعیت تحت کنترل است اما پایدار قبر صدمات ناشی از ضربه های سنگ. او با عجله به بیمارستان نزدیک اما نمی تواند زنده ماندن مصیبت و گذشت.

او یک بومی از سیکر راجستان پیوست و پلیس دهلی به عنوان پاسبان در سال 1998 است. او در نوشته شده بود از ACP/Gokalpuri.

قابل توجه Maujpur تا به حال شاهد عظیم سنگ-pelting در فوریه 23, بیش از حد. وضعیت خشونت تبدیل شد در روز یکشنبه پس از BJP رهبر Kapil Mishra وارد Maujpur Chowk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>