مرد محکوم به یک سال زندان برای تهدید تشکر. Ilhan عمر


Illustration for article titled Man Sentenced to a Year in Prison for Threatening Rep. Ilhan Omar

عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)

انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا جسارت “من لازم نیست که یک نژادپرست استخوان در بدن من” جمعیت است. دیدن رئیس جمهور صحبت با مصونیت از مجازات الهام گرفته از تحسین خود را به دیدن اگر که عدم عواقب همچنین ترجمه شده به آنها. در اخبار تعجب آور هیچ کس جز سفید مردان آنها نیست.

NBC گزارش های خبری که پاتریک Carlineo جونیور56 ساله در نیویورک ساکن شده و محکوم به یک سال در زندان است. در ماه نوامبر Carlineo درخواستded گناه به تهدید به حمله و قتل مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر به عنوان یک گناهکار در اختیار داشتن سلاح گرم است. Carlineo دستگیر شد, در ماه آوریل پس از او قرار داده شده یک تهدید تلفنی به عمر ، منn تماس او پرسش در مورد اخوان المسلمین با برچسب عمر به عنوان یک “تروریست” و بسته آن را با گفتن این که در روز نیاکان را کشته ام و او را “قرار دادن یک گلوله در [expletive] جمجمه.” اگر وجود دارد یک کارت یکنوع بازی شبیه لوتو برای چیزهایی زباله-کون سفید دیدن و گفتن ol’ پسر را لعنت نزدیکی پر آن را.

تبلیغات

سونیا Zoglin وکیل برای Carlineo ارسال یک ایمیل به آسوشیتد پرس گفت که او هرگز واقعا به معنای صدمه دیده Omar—tاو کلاسیک “آمده در حال حاضر شما می دانید من فقط بازی“دفاع اگر شما خواهد شد.

در علاوه بر این به تهدید یک U. S رسمی Carlineo نیز جلوتر رفت و بازی خود را. او یک جنایت کار محکوم و داشت به در اختیار داشتن یک .45 کالیبر تفنگ سه تفنگ دو تفنگ ساچمه ای و دور تادر مهمات. ظاهرا او معتقد بود هیچ کس نمی تواند خود را به دور 2nd Amendment, حقوق و نه حتی خودش.

پس از Carlineo التماس گناه عمر با ارسال نامه ای به قاضی دنبال نرمی طی صدور حکم است. در این نامه او نوشت:

“مجازات متهم با حکم زندان طولانی یا سنگین مالی خوب نمی خواهد اعاده حیثیت او. این امر نه تعمیر آسیب او ایجاد می شود. این امر تنها به افزایش خشم او و خشم.”

تبلیغات

در علاوه بر این به زندان زمان Carlineo شد و همچنین دستور داد برای جریمه خود اسلحه و مهمات. به نظر می رسد این روند که در آن مردم (دفعات بازدید: مردان سفید) بر این باورند رایگان سخنرانی سخنرانی بدون عواقب باشد. هیچ کس توقف شما را از صحبت کردن دیوانه; just آماده برای گرفتن دست—و یا به عنوان Carlineo آموخته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im