مرد مایا مور حمایت برای محکومیت لغو


Illustration for article titled Man Maya Moore Advocated For Has Conviction Overturned

عکس: استیون آزاده نامداری (گتی ایماژ به صورت مصور)

دو سال پیش مایا مور ساخته شده انتخاب شگفت آور به او قرار داده WNBA حرفه ای در نگه داشتن به مدافع 39 ساله جاناتان آیرونز. مور معتقد است که آهن بود و به ناحق محکوم و مبارزه کرده است به او از زندان آزاد شد. روز دوشنبه تلاش خود را به پرداخت کردن.

ESPN گزارش که آهن اولیه برای محکومیت لغو شد. آهن محکوم شد به 50 سال حکم زندان برای سرقت و حمله با یک سلاح از یک سنت لوئیس صاحب خانه است. مرد شهادت دادند که آهن بود مقصر رغم وجود دارد که هیچ مدرکی وجود ندارد که او در واقع مرتکب جرم و جنایت. آهن بود 16 هنگامی که رویداد رخ داده بود اما سعی کردم به عنوان یک بزرگسال. سفید منصفه او را مجرم شناخته است.

تبلیغات

آهن’ دادخواست برای حکم جسم اعطا شد توسط قاضی دانیل سبز. این نتیجه در هر دو اعتقادات خود بودن خالی. اقامت قرار داده شد به منظور اجازه می دهد که دولت 15 روز به دستور یک دادگاه استیناف به انجام یک بررسی. باید دولت درخواست, St. Charles County پس از آن باید 30 روز برای تعیین اگر آن را می خواهد به سعی مجدد آهن.

در ماه ژانویه ریشه گزارش در مورد مور نشسته در این فصل از WNBA برای کمک به دفاع از آهن. مور یکی از مشهورترین بازیکنان در این ورزش است. او چهار بار WNBA قهرمان شش-زمان WNBA همه ستاره و دو بار در المپیک مدال طلا است. او تصمیم به قدم به عقب از ورزش او تحت سلطه برای مدت طولانی تعجب بود و به بسیاری از. آن را سخت به استدلال می کنند با تصمیم گیری زمانی که شما دیدن نتایج مثبت است که باید از آن آمده است. پس از حکم مور گفت: آهن در گوشی “شما در حال آمدن به خانه! دریافت وعده های غذایی خود را به منظور آماده شده است.”

نمی تواند آن را انجام نگرفته است که این مرد خود را صرف تمام زندگی بزرگسالی در زندان بیش از یک مورد با هیچ مدرکی وجود ندارد. در حالی که امروز خبر مثبت توسعه این تنها گام اول است. در اینجا امید آهن است که با توجه به آزادی هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im