از Ghaziabad تست مثبت برای coronavirus تایید موارد افزایش به 30

Coronavirus موارد در هند افزایش یافت و به 30 روز پنج شنبه پس از یک فرد در Ghaziabad, اوتار پرادش, تست مثبت است.

با توجه به گزارش رسانه های مسافرتی تاریخچه ایران. همانطور که در حال حاضر کل موارد تایید شده در 30.

جدا از زمان مورد سه کرالا بیماران تشخیص داده شده بود که بهبود است اما در حال حاضر تحت نظارت یک مرد در دهلی نو که در بازگشت از ایتالیا شش نفر از آگره که با او در تماس متخصصین و اهل فن در حیدرآباد که در سفر به این شهرستان از بنگالور پس از آمدن از دبی یک گروه از 16 گردشگران ایتالیایی که در سفر به راجستان یکی راننده بود که همراه با گردشگران و Paytm کارمند در Gurgaon که به تازگی از تعطیلات در ایتالیا.

“در انجام تماس ردیابی فرد آزمایش مثبت در دهلی نو ما آمد به می دانم که او آلوده به 6 نفر از اعضای خانواده اش که در آگرا است. تمام 6 اعضای آزمایش مثبت برای coronavirus” اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “14 از 21 ایتالیایی اتباع پیدا کرده اند مثبت برای کوروناویروس. آنها فرستاده شده اند را در هند و تبت پلیس مرزی را (ITBP) قرنطینه تسهیلات در Chhawla.”

“ما درخواست کرده اند همه بیمارستان ها در دهلی نو برای توسعه کیفیت خوب جداسازی بخش به منظور اقامت آماده اگر بیشتر موارد از coronavirus مشکوک در سرمایه های ملی,” او اضافه شده است.

وزیر همچنین اعلام کرد که از حالا به مسافران در تمام پروازهای بین المللی نمایش در خواهد آمد به جای فقط 12 کشور که قبلا ذکر شده است. “از هم اکنون در همه پروازها و مسافران خواهد بود بخشی از جهانی غربالگری نه فقط 12 کشور داشتیم که قبلا ذکر شده,” او گفت:.

مرگ و میر در سراسر جهان افزایش یافته است به 3,287 با چین-کانون شیوع گزارش یک مرگ و میر 3,013.

این ویروس در حال حاضر به 86 کشور در سراسر جهان است. اعتقاد بر این است به گسترش در اواخر سال گذشته از یک ووهان در بازار که به فروش حیوانات وحشی.

  

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>